0
košík je prázdný

Už jen 43,3 € do
dopravy zdarma

SportDog SD-575E - 500 m

220,4 €
207,9 € včetně DPH

Zvolte variantu:

+ -

Skladom

Už jen 43,3 € do dopravy ZDARMA

  • dosah 500 m
  • 3 druhy korekcií – zvuk, vibrácie, impulz
  • prehľadný displej
  • výkonné batérie
  • vodotesnosť
  • malé rozmery prijímača
  • nie sú

Výrobce: SportDOG

Záruka: 3 roky

Vyskúšanie tovaru

Tovar môžete vrátiť do 30dní od doručenia.

Doprava ZADARMO

Zásilkovna ZADARMO u objednávok nad 40€
Kuriérom ZADARMO u objednávok nad 90€

Darček k objednávke!

Maškrty k objednávke nad 45€.

Všestranný výcvikový obojok SportDog SD-575E vyniká precíznym spracovaním a pokročilými technológiami, ktoré umožňujú profesionálne kynologický výcvik. Obojok je vhodný pre všetky psie plemená, okrem úplne najmenších psov.

Zvýšený dosah 500 metrov umožňuje vykonávať bezpečný výcvik na voľných priestranstvách, na lúkach a v lesoch. Konštrukcia obojku je prispôsobená extrémnemu prostredia, obojok je odolný voči mechanickému poškodeniu, ľahko sa čistí a je plne vodeodolný a ponoriteľný až do hĺbky 7,5 m.

ysílač umožňuje prehľadne vysielať tri druhy korekciou - zvuk, vibrácie, impulzy v 10 úrovniach. Ľahko si tak môžete nastaviť výcvikový režim, režim prechádzky alebo lovecký režim a iné. Veľkú variabilitu ponúka tento systém vďaka možnosti vybrať slabší stimuláciu (pre malé alebo citlivé psy), prípadne prepnúť na vyššiu silu korekckce pre (veľké psy a psy s nízkym prahom bolestivosti). Ďalší z prednostné výcvikového obojku je možnosť ovládania až 2 psov alebo dlhá výdrž dobíjacích Li-Ion batériou, ktoré z obojku SportDog SD-575E robia jeden z najlepších obojkov na trhu. Tento výcvikový obojok je tak vhodný pre psov s váhou od 3,6kg.

Na elektronický obojok SportDog SD-575E je poskytovaná trojročná záruka.

dosah obojku

Jednou z predností elektronického obojku SportDog SD-575E je zvýšený dosah až na 500 m, s ktorým bez problémov zvládnete akýkoľvek výcvik.

typ korekcie

Elektronický obojok pracuje s tromi druhmi korekciou - zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatické impulzy. Silu korekcie možno nastaviť v 10 úrovniach intenzity impulzov.

batérie

Vysielač aj prijímač elektronického obojku sú napájané výkonnými nabíjateľnými Li-Ion batériami. Stav napätia zariadenie je indikovaný LED diódou. Na jedno nabitie vydrží obojok v prevádzke 140 - 160 hodín. Rýchlonabíjanie naopak zaručuje nabitie do dvoch hodín.

vodotesnosť

Technológia DryTek, ktorú sú elektronické obojky SportDog vybavené, zaručuje plnú vodotesnosť vysielača aj prijímača a umožňuje ponorenie až do hĺbky 7,6 m.

počet psov

S moderným vysielačom SportDog SD-575E možno vykonávať výcvik až troch psov naraz. Stačí len prikúpiť ďalšie elektronické obojky. Spárovanie s vysielačom je jednoduché a zaberie len pár sekúnd. Proti vzájomnému rušeniu sú obojky chránené plávajúcimi kódy.

Dĺžka obojku

Kvalitný plastový obojok je vhodný pre malé i veľké plemená psov. Jeho dĺžka je nastaviteľná od 17 do 55 cm.

parametre

Prednosťou prijímača elektronického obojku sú malé rozmery 6.6 x 3.3 x 3.1 cm (výška, šírka, hĺbka). Naproti tomu ergonomicky tvarovaný vysielač váži 110 ga so svojimi praktickými rozmermi 18 cm x 5 cm x 3 cm (výška, šírka, hĺbka) sa výborne drží v ruke a ľahko sa vojde do vrecka alebo na zavesenie na opasok.

Načo vám elektronický obojok pomôže?

Výcvikový obojok SportDog SD-575E využijete pri základnom i profesionálnym kynologickom výcviku. S obojkom ľahko zamedzíte, aby váš pes pri prechádzkach utekal za zverou, skákal na ľudí alebo sa inak nevhodne správal. Zároveň psa precízne naučíte chôdzi pri nohe bez vodítka a povel "zostaň". Pre možnosť výcviku až 3 psov je obojok používaný tiež pri synchronizovanom výcviku služobných alebo pastierskych psov.

Hodnocení zákazníků

SportDog SD-575E - 500 m