0
košík je prázdny

Už len 124,2 € do
dopravy zdarma

Servis

Zaoberáme sa záručným aj pozáručným servisom elektronických obojkov značiek Petrainer, iTrainer, Patpet, Aetertek. Servis ostatných značiek je zaisťovaný cez autorizované servisy jednotlivých značiek.

Najčastejšie vyhľadávanou opravou je výmena akumulátora.

Cena za výmenu akumulátora je nasledujúca: Práca technika 200,- Kč + doprava + cena akumulátora.

Príklad výmeny batérie v prijímači Petrainer 998DB:

Akumulátor: 390,- Kč
Práce servisného technika: 200,- Kč
Poštovné Česká pošta, dobierka: 99,- Kč
Celkom: 689,- Kč

 

Servis elektronických ohradníkov

Značiek: Petrainer, iTrainer. Servis ohradníkov PetSafe, Dogtra,NUMAXES (CANIFUGUE) je zaisťovaný cez autorizovaný servis výrobcu/dovozcu.

Servis výcvikových obojkov

Značiek: Petrainer, Aetertek, Patpet. Servis výcvikových obojkov SportDog, Canicom, Pet at School, PetSafe, Dogtra Garmin a ďalších je zaisťovaný cez autorizovaný servis výrobcu/dovozcu.

Servis protištekacích obojkov

Značiek: Petrainer, Aetertek. Servis protištekacích obojkov SportDog, Canicalm, Eyenimal, PetSafe, Dogtra, Garmin a ďalších je zaisťovaný cez autorizovaný servis výrobcu/dovozcu.

Orientačný cenník mimozáručných servisných prác

Služba Popis Cena
Zistenie závady navrhnutie riešenia – analýza problémov, hradí se vždy aj keď sa zákazník rozhodne tovar neopravovať. Ak sa zariadenie opravuje, je zistenie závady zdarma. 300,- Kč

Práca servisného technika

Účtuje sa vždy za každú započatú 1/2 hodinu práce technika 500,- Kč
Expresný servis príplatok (ak je to možné, sme schopný zaistiť servis do 48 hodin) - o možnosti expresného servisu Vás budeme kontaktovať 800,- Kč
Poštovné Česká pošta zaslanie výrobku zpäť zákazníkovi Českou poštou (hradí sa vždy aj ak sa zákazník rozhodne tovar neopravovať) 99,- Kč
Poštovné DPD zaslanie výrobku zpäť zákazníkovi kuriérom DPD (hradí sa vždy aj ak sa zákazník rozhodne tovar neopravovať) 130,- Kč

Poznámka: Orientačné ceny sú uvedené vrátane DPH. Ceny práce neobsahujú materiál potrebný k prevedeniu opravy. Materiál je účtovaný zvlášť. Presná cena pozáručného servisu Vám bude oznámená pred prevedením opravy k odsúhlaseniu. 

V prípade záujmu o servis nás prosím kontaktujte emilom:  info@elektronickeobojkypropsy.cz, či telefonicky: +420 606 088 500.