0
košík je prázdny

Už len 124,2 € do
dopravy zdarma

PetSafe Pawz Away

95,4 € vrátane DPH
+ -

Skladom

Už len 124,2 € do dopravy ZADARMO

 • Nastaviteľná ochranná zóna do 0,76m
 • Možnosť rozšírenia na ľubovoľný počet miláčikov a zón
 • Vodotesný obojok i bariéra
 • 2 stupne korekcie
 • Šporič energie
 • Bezpečnostná poistka
 • batérie nie sú súčasťou balenia

Výrobca: PetSafe

Záruka: 3 roky

Kód: PWF19-15854

Vyskúšanie tovaru

Tovar môžete vrátiť do 30dní od doručenia.

Doprava ZADARMO

Zásilkovna ZADARMO u objednávok nad 40€
Kuriérom ZADARMO u objednávok nad 90€

Darček k objednávke!

Maškrty k objednávke nad 45€.

  Pre aké plemeno psa je vhodný?

 • najmenšie

  najmenšie

 • malé

  malé

 • stredné

  stredné

Pawz Away bariéra zabezpečí problematické miesta pred vyčíňaním vášho maznáčika. Vodotesný prijímač na obojku odradí psíka či mačku zvukom a rastúcim impulzomna vzdialenosť cca 1 m od objektu. Umožňuje zabezpečiť väčšie množstvo zón vnútri aj vonku a neobmedzený počet maznáčikov. Vhodný pre miláčikov s váhou od 2, 25 kg. Pawz Away bariéra využíva na prenos rádiový signál.

V patričnej vzdialenosti udržíte toľko maznáčikov, koľko máte prijímačov a to bez obmedzenia množstva! Vysielač funguje na 3 ks AAA batérií a disponuje displejom pre lepšiu orientáciu.

Pawz Away je praktické zariadenie, ktoré je tvorené ľahkým prijímačom na obojku a miniatúrne bariérou na predmete zabezpečenia. Zariadenie šíri rádiový signál v okruhu podľa vášho nastavenia, maximálne však 1 m. Rádiový prenos aktivuje obojok maznáčika kontaktom s nastavenou virtuálne hranicou. Ak teda váš neposedný zónu prekročí upozorní ho obojok korekciou na nežiaduce oblasť prístupu. Korekciu začne zvuk a po tej impulz. Ak váš chlpatý podnájomník signál ignoruje, upozornenie sa stupňuje. Po 15 s sa obojok resetuje, a pokiaľ nie je korekciou potrebné, šetrič energie zachová pohotovostný režim.

Rádiový s ignál zariadení sa navyše šíri aj cez fyzické bariéry. Nábytok, stena či podlaha preto nebudú žiadnou prekážkou. Zariadenie je naviac vodotesné ako pre vysielač (bariéra) tak pre prijímač (obojok), preto môžete bariéru využiť bez obáv a obmedzení prostredie.

nastavenie zón

Dosah zóny činí 0,76 m od stráženého objektu. Nastavenie regulujete tlačidlami + a -. Obojok disponuje 2 stupňovou korekciou od série zvukov cez vzrastajúci impulz. Maximálna stupeň činí 15 sekúnd a po tej obojok funkcie resetuje. Intenzita korekciou je vhodná pre malé až stredne veľké psy či mačky.

typ korekcie

Pawz Away využíva 2 fázovú korekciu zvukom a elektrostatickým impulzom. Korekcia impulzom sa postupne predlžuje každé 3 sekundy na maximum 15 sekúnd. Obojok disponuje bezpečnostnou poistkou a po 15 sekundovej korekcii funkcie pozastaví a po tej resetuje.

batérie

Prijímač obojku napája 2 batérie 3 V, ktoré sú súčasťou balenia. 3 AAA batérie pre funkciu ovládača balenie neobsahuje.

vodotesnosť

Zariadenie disponuje vodotesnými vlastnosťami pre prijímač i ovládač. Pawz Away je vhodný pre použitie vo vnútri aj vonku v nepriaznivom počasí. Pawz Away je tak skutočne všestranným riešením rôznych domácich nehôd, ktoré pôsobia neplechy nestrážených maznáčikov.veľkosť plemena

Pawz Away sa hodí pre usmernenie menších až stredných plemien psov alebo mačiek, s váhou od 2,25 kg. Optimálna veková hranica pre použitie výchovné korekcie činí 6 mesiacov. Pri dokúpení jednotky na obojok ustrážite ľubovoľný počet domácich maznáčikov.


Dĺžka obojku

Kvalitné nastaviteľný obojok z pevného nylonu bude pohodlne sedieť všetkým miláčikom s obvodom krku 15,2 - 71 cm. Obojok je súčasťou balenia. Ak vám však prevedení nebude vyhovovať, nie je problém zariadenie prevliecť na obľúbený obojok vášho maznáčika.

parametre

Malý a ľahký prijímač meria 10,4 x 8,9 x 11,9 cm a váži len 0,14 kg. S menšími rozmermi a nízkou hmotnosťou vyhovuje obojok menším až stredne veľkým plemenám psov či mačkám. Obojok je vhodný pre miláčikov s váhou od 2,25 kg.

Obsah balenia:

 • 1 x vodotesné zariadenie Pawz Away bariéra
 • 1 x vodotesný prijímač s obojkom
 • 2 ks 3 V batérií pre prijímač
 • 1 ks testovacie dióda

  Pre aké plemeno psa je vhodný?

 • najmenšie

  najmenšie

 • malé

  malé

 • stredné

  stredné

Hodnotenie zákazníkov

PetSafe Pawz Away

Zatiaľ nikto nehodnotil! Buďte prvý kto pridá hodnotenie