0
košík je prázdny

Už len 124,2 € do
dopravy zdarma

Nylonový obojok pre psy LCD100LV dĺžky 15 - 55 cm

5,2 € vrátane DPH
+ -

Skladom

Už len 124,2 € do dopravy ZADARMO

Výrobca: Petrainer

Záruka: 2 roky

Vyskúšanie tovaru

Tovar môžete vrátiť do 30dní od doručenia.

Doprava ZADARMO

Zásilkovna ZADARMO u objednávok nad 40€
Kuriérom ZADARMO u objednávok nad 90€

Darček k objednávke!

Maškrty k objednávke nad 45€.

Elektronický výcvikový obojok LCD 100LV 998DB je vylepšenou verziou modelu LCD 100LV Waterproof. Väčšinu vlastností tento obojok zdieľa s predchádzajúcim modelom, teda disponuje praktickým dosahom na 300 m, možnosťou ovládať až dvoch psov naraz a tromi druhu výcvikových korekciou.

Oproti modelu LCD 100LV Waterproof je prijímač obojku vybavený samostatným tlačidlom ON / OFF, ktoré slúži pre vypnutie obojku počas nepoužívania. Samostatným vypínaním je dosiahnuté ešte väčšie úspory batérie.

Elektronický obojok LCD 100LV 998DB tiež disponuje novým prijímačom so zvýšenou vodeodolnosťou. Teraz prijímač znesie zaťaženie dažďom a nevadí mu ani príležitostné ponorenie pod vodnú hladinu. Obojok je teda vhodný aj pre profesionálny výcvik v akomkoľvek počasí.

výhody

nevýhody

100 úrovní nastavenia intenzity vibrácií
100 úrovní nastavenia intenzity impulzov
zvýšená vodeodolnosť - vhodný k ponorom
tlačidlo pre vypnutie prijímača
úspora batérií
výkonné Li-Ion nabíjacie batérie

 

základné dosah na 300 m
displej nemá podsvietenie
každá funkcia nemá svoje vlastné tlačidlo

 

 

dosah obojku

Výcvikový obojok LCD 100LV 998DB disponuje štandardným dosahom 300 m, ktorý je dostačujúci pre väčšinu druhov výcviku a k prechádzkam v otvorenom priestore.

 

typ korekcie

K výstrahám a upozorneniam slúžia zvukové znamenie, vibrácie a elektrostatický impulz. Intenzita vibrácií i elektrostatických impulzov je nastaviteľná v 100 úrovniach. Vďaka širokej škále intenzity je obojok vhodný pre všetky psie plemená s váhou od 5 do 50 kg.

 

batérie

Vysielač aj prijímač napája dobíjacie Li-Ion batéria s dostatočnou kapacitou. Výdrž batérií sa vďaka samostatnému vypínanie pohybuje v rádoch dní až týždňov. Batériu možno rýchlo dobiť dodávanou nabíjačkou.

 

vodotesnosť

Nová verzia elektronického výcvikového obojku LCD 100LV 998DB je úplne vodotesná. Prijímač je odolný voči dažďu, snehu a je prispôsobený aj pre ponorenie pod vodnú hladinu.

 

počet psov

Rovnako ako u predchádzajúcich modelov LCD 100LV možno jedným prijímačom vykonávať výcvik až s dvoma psami naraz.

 

Dĺžka obojku

Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 do 60 cm.

 

parametre

Elektronický obojok váži 65 g a disponuje kompaktnými rozmermi 7 cm x 3,5 cm x 3,5 cm (šírka, výška, hĺbka). Ergonomicky vysielač sa výborne drží, váži tiež len 65 ga vyniká malými rozmermi 4 cm x 8 cm x 2,2 cm (šírka, výška, hĺbka).

 

Načo vám elektronický obojok pomôže?

Výcvikový elektronický obojok je vhodný ako pre úplný začiatok výcviku, ako aj pre jednotlivé docvičeniu už naučených povelov. Obojok je tiež výborným pomocníkom pri prechádzkach na voľno, kedy psa ľahko naučíte, že nemá utekať za zverou, ani sa od pána príliš vzďaľovať.

Hodnotenie zákazníkov

Nylonový obojok pre psy LCD100LV dĺžky 15 - 55 cm

Zatiaľ nikto nehodnotil! Buďte prvý kto pridá hodnotenie