0
košík je prázdný

Už jen 43,3 € do
dopravy zdarma

GPS Tractive pre mačky a malých psov

57,9 € včetně DPH
+ -

Skladom do dvoch týždňov

Už jen 43,3 € do dopravy ZDARMA

 • veľmi nízka cena
 • oveřený výrobca Tractive
 • najmenšie gps na trhu
 • najlepší príjem signálu GSM medzi GPS obojkami
 • kvalitné spracovanie
 • prepracovaná aplikácia
 • nízky mesačný poplatok
 • nie sú

Výrobce: Tractive

Záruka: 2 roky

Kód: 9120056450480

Vyskúšanie tovaru

Tovar môžete vrátiť do 30dní od doručenia.

Doprava ZADARMO

Zásilkovna ZADARMO u objednávok nad 40€
Kuriérom ZADARMO u objednávok nad 90€

Darček k objednávke!

Maškrty k objednávke nad 45€.

GPS TRACKER S okamžitou odozvou

Tractive GPS tracker s okamžitou odozvou pre domácich miláčikov a iné domáce zvieratá vám dá vždy vedieť, kde sa váš maznáčik nachádza.
Zistite, kde je váš maznáčik pomocou prehliadača alebo použitím jednej z našich bezplatných aplikácií pre váš chytrý telefón.

 

FUNKCIE SAFE ZONE

Chce byť upozornení, keď váš kôň opustí výbeh? Či si váš psík hrá na záhrade vášho soudseda? Či sa vaša mačka nezatúlali z dediny preč? V tomto prípade je Tractive Safe Zone fantastická funkcie, ktorú si nechcete nechať ujsť. Táto funkcia od Tractive vám umožni stanovenie okruhu, v ktorom sa zviera môže pohybovať ako v bezpečnej zóne. Akonáhle ju váš maznáčik opustí, budete prvý, kto sa to automaticky bezprostredne dozvie pomocou notifikácia na vašom telefóne. Žiadne výdavky za SMS alebo iné skryté poplatky.

FUNKCIE SLEDOVANIE V REÁLNOM ČASE LIVE TRACKING

Tractive ukazuje nielen to, kde bol váš maznáčik pred niekoľkými minútami, ale umožňuje vám sledovať maznáčika v reálnom čase cez internet alebo Tractive aplikáciu. Aktivujte funkciu Live Tracking a vzápätí na displeji uvidíte celú trasu, kadiaľ váš maznáčik beží a ktorým smerom má namierené.

INTEGROVANÉ SVETLO

Integrované svetlo vám pomôže nájsť vášho maznáčika aj za znížených svetelných podmienok, alebo zvýšiť jeho viditeľnosť, keď idete na prechádzku v blízkosti ciest.

TRACTIVE GPS APLIKÁCIE

Bezplatná aplikácia Tractive GPS pre iPhone, Apple TV, Android a Windows Phone vám umožní vidieť polohu vášho maznáčika na interaktívnej mape. Štandardná mapa sa dá pohododlně prepnúť na hybridný alebo satelitnej.

Máte viac ako jedného domáceho maznáčika? To nevadí! Do GPS aplikácie môžete pridať neobmedzené množstvo maznáčikov s GPS Tracker.

V prípade, že chcete vedieť, čo váš maznáčik robil, Tractive GPS zaisťuje tiež 24 hodinovú históriu. Jednoduchým stlačením tlačidla, môžete vidieť stopy, kde všade vaše zvieratko počas celého dňa bolo!

https://itunes.apple.com/us/app/tractive-gps-tierortung-wo/id921588809?mt=8

 

 

KDE VŠADE FUNGUJE TRACTIVE GPS?

Tractive GPS funguje vo viac ako 80 krajinách!

Tractive GPS zariadenie využíva infraštruktúru mobilných telefónov na komunikáciu s Tractive aplikácií. Aby toto všetko fungovalo, uzavrela firma Tractive zmluvy s operátormi a nosičmi v mnohých krajinách. Tieto nájdete v zozname vyššie. V závislosti na mobilnom pokrytie rôznymi nosičmi, možno nebudete mať všade v týchto krajinách signál. Obvykle funguje Tractive všade, kde funguje váš mobilný telefón, ale nemôžeme vám garantovať 100 percentuálne pokrytie.

 

 

ZÁKLADNÁ MESAČNÝ TARIF OD 3.75 €

Tractive užíva GPS a komunikuje cez mobilné veže, ktoré vám umožňujú sledovať vaše domáce zviera 24/7. Využívanie mobilných veží a ich infraštruktúry so sebou prináša výdavky, ktoré účtujeme v základnom mesačnom tarife za užívanie Tractive.

Tu je tá výborná správa pre vás: NEPOTREBUJETE SIM KARTU! Tractive využíva čipovú technológiu, ktorá vyberá toho najlepšieho zo zoznamu 100 rôznych sprostredkovateľoch v akomkoľvek mieste.

Sme si istí, že si Tractive zamilujete, nemusíte sa tu zaväzovať, službu môžete zastaviť kedykoľvek a bez poplatkov za aktiváciu alebo iných skrytých poplatkov. Čo vám ponúkame sú dve možné služby.

Po doručení musí zariadenie byť aktivované tu www.tractive.com/activate .

 

 

 

Podporované zariadenia

 • iPhone: iPhone 5 alebo novší
 • Android: Smartphone užívajúcich Android verzie 4.1. Jelly Bean API 16 alebo novší
 • Windows Phone
 • Užívanie GPS zariadenia je možné tiež bez chytrého telefónu cez webový prehliadač

 

Obsah balenia:

 • Tractive GPS obojok pre malé domáce zvieratá
 • Nabíjačka
 • Rýchly návod

 

 

Hodnocení zákazníků

GPS Tractive pre mačky a malých psov