Vážení zákazníci, vzhľadom k aktuálnym opatreniam v boji proti Covid-19, vás chceme upozorniť na možné drobné zdržania v doručovaní zásielok a istým obmedzením pri zásielkach v sieti Zásilkovna.

Od 16.3.2020 až do odvolania neumoňujeme z dôvodov obmedzení v sieti Zásilkovna zaslanie tovaru na dobierku.

Zároveň upozorňujeme, že telefónna linka je až do odvodání dostupná iba v pracovné dni 8:30 hod - 13:00 hod. Ďakujeme za pochopenie.

Zavřít
0
košík je prázdny

Už len 112,9 € do
dopravy zdarma

GPS obojky, trackery a lokátory pre psov

 Sprievodca výberom obojkov

Potrebujete pomoc pri výbere GPS obojku?

Radi zodpovieme Vaše otázky. Kontaktujte nás na infolinke 568 998 897, alebo online chate, kde sme Vám k dispozícii v pracovné dni od 8:30 . 17:00 hod.

Odpovedať na Vaše otázky sme tiež pripravný na emailu info@elektronickeobojkypropsy.cz.
 

přejít do průvodce

Horúca ponuka

GPS Tractive - tracker a lokátor pre psov

GPS Tractive - tracker a lokátor pre psov

Tractive GPS tracker s okamžitou odozvou pre domácich miláčikov a iné domáce zvieratá vám dá vždy vedieť, kde sa váš maznáčik nachádza.

51,5 €
Skladom
12  produktov celkom
 • GPS Tractive - tracker a lokátor pre psov
  GPS Tractive

  Tractive GPS tracker s okamžitou odozvou pre domácich miláčikov a iné domáce zvieratá vám dá vždy vedieť, kde sa váš maznáčik nachádza.

  51,5 € Skladom
 • GPS Tractive pre mačky a malých psov
  GPS Tractive pre mačky a malých psov

  GPS obojok Tractive je vyvinutý pre aktívne mačky a ich majiteľov, ktorí im chcú dopriať maximum voľného pohybu bez obáv z ich straty. Už nikdy sa nebudete musieť strachovať o svojho mačacieho miláčika, keď sa nevráti vo svojom obvyklom čase domov. Obojok sa hodí sa pre mačky a malé zvieratá s obvodom krku 19 - 30 cm, čo zodpovedá približne minimálnej hmotnosti 3,5 kg. Je teda vhodný aj pre malé psy, alebo iné zvieratá.

  51,5 € Skladom do dvoch týždňov
 • GPS Tractive - nový model
  Akce
  GPS Tractive - nový model

  Tractive GPS tracker s okamžitou odozvou pre domácich miláčikov a iné domáce zvieratá vám dá vždy vedieť, kde sa váš maznáčik nachádza.

  51,5 € Skladom
 • Alcatel MOVETRACK
  Nejprodávanější
  Alcatel MOVETRACK

  Alcatel Movetrack je gps zariadenie, pomocou ktorého môžete sledovať polohu psa v jednoduchej aplikácii na svojom smartfóne.

  55,5 € Skladom
 • GPS Tractive - edícia Swarovski ®
  GPS Tractive - edícia Swarovski ®

  Tractive GPS tracker v špeciálnej edícii s kryštálmi Swarovski ®. Vďaka okamžitej odozve vám dá vždy vedieť, kde sa váš maznáčik nachádza.

  73,7 € Nedostupné
 • Invoxia GPS Pet Tracker - GPS lokátor pre psov - vrátený v 14dennej lehote
  Výprodej
  Invoxia GPS Pet Tracker - GPS lokátor pre psov - vrátený v 14dennej lehote

  Tovar vrátený v 14 dňovej lehote. Tovar je plne funkčný so zárukou 2 roky. Predplatené sledovanie na 3 roky. Tovar obsahuje odreniny. Premýšľate, ako svojho psa oslobodiť od vodítka a zároveň neriskovať, že sa niekam zabehne? Riešenie tohto orieška nájdete v najľahším GPS lokátora pre psov a ďalšie domáce zvieratá GPS Pet Tracker od Invoxie.

  118,1 € 107,0 € Skladom
 • Invoxia GPS Pet Tracker - GPS lokátor pre psov
  Doprava zdarma
  Invoxia GPS Pet Tracker - GPS lokátor pre psov

  Premýšľate, ako svojho psa oslobodiť od vodítka a zároveň neriskovať, že sa niekam zabehne? Riešenie tohto orieška nájdete v najľahším GPS lokátora pre psov a ďalšie domáce zvieratá GPS Pet Tracker od Invoxie.

  118,1 € Na objednávku - obvykle do 3 dní
 • Dogtrace DOG GPS X30 - GPS obojok
  Český výrobek
  Doprava zdarma
  Dogtrace DOG GPS X30

  GPS lokalizačný a výcvikový systém pre psov s možnosťou využitia mapových podkladov. Tento model NEOBSAHUJE výcvikový modul (možnosť vysielania korekčných impulzov do obojku). Vyhľadávacie zariadenie, ktoré je vybavené najmodernejšou technológiou s vysokou citlivosťou GPS, vám umožňuje lokalizovať až 13 zariadení na vzdialenosť viac ako 20 km v závislosti od terénu. Prijímač možno bezdrôtovo spojiť s mobilným telefónom pracujúcim s OS Android. Aplikácia umožňuje zobraziť v mape všetky spárované zariadenia DOG GPS a ich podrobné informácie. Mapy sú k dispozícii online i offline.

  555,5 € Skladom
 • Dogtrace DOG GPS X30T - GPS obojok
  Český výrobek
  Doprava zdarma
  Dogtrace DOG GPS X30T

  GPS lokalizačný a výcvikový systém pre psov s možnosťou využitia mapových podkladov. Tento model OBSAHUJE výcvikový modul (možnosť vysielania korekčných impulzov do obojku). Vyhľadávacie zariadenie, ktoré je vybavené najmodernejšou technológiou s vysokou citlivosťou GPS, vám umožňuje lokalizovať až 13 zariadení na vzdialenosť viac ako 20 km v závislosti od terénu. Prijímač možno bezdrôtovo spojiť s mobilným telefónom pracujúcim s OS Android. Aplikácia umožňuje zobraziť v mape všetky spárované zariadenia DOG GPS a ich podrobné informácie. Mapy sú k dispozícii online i offline.

  592,6 € Skladom
 • Garmin Atemos 50 s obojkom K5 - GPS obojok
  Doprava zdarma
  Garmin Atemos 50 s obojkom K5

  S pomocou GPS obojku Atemos 50 s obojkom K5 môžete sledovať až 20 člennú svorku psov, a to do vzdialenosti až 10 km. Poloha psov je získavaná pomocou satelitného systém GLONASS, ktorý zaisťuje možnosť sledovania psov aj v tých najťažších podmienkach.

  1 073,7 € Na objednávku - obvykle do 3 dní
 • Garmin Atemos 100 s obojkem K5 - GPS obojok
  Doprava zdarma
  Garmin Atemos 100 s obojkem K5

  S pomocou GPS obojku Atemos 100 s obojkom K5 môžete sledovať až 20 člennú svorku psov, a to do vzdialenosti až 10 km.

  1 147,8 € Na objednávku - obvykle do 3 dní
 • Garmin Atemos 100 s obojkem KT15 - GPS obojok
  Doprava zdarma
  Garmin Atemos 100 s obojkem KT15

  S pomocou GPS obojku Atemos 100 s obojkom K5 môžete sledovať až 20 člennú svorku psov, a to do vzdialenosti až 10 km.

  1 184,8 € Na objednávku - obvykle do 3 dní
Sprievodca výberom obojkov

Neviete si rady s výberom obojku? Navštivte nás sprievodce...

prejsť do sprievodcu

Moderná technológie určovania polohy, známa ako GPS (Global Positioning System. zriadený a prevádzkovaný Ministerstvom obrany Spojených štátov amerických) už prenikol snáď do všetkých oblastí nášho života. V prevedení automobilnej GPS nás spoľahlivo naviguje na cestách, ako turistická GPS v prírode, je už bežne integrovaná v mobilných telefónoch a v poslednej dobe sa uplatňuje i v zábave, napríklad v celosvetovo známej hre Geocaching. Samozrejme nezastupiteľné miesto ma vo vojenskom použití, pre čo bola pôvodne vyvinutá. Pomocou nej môžte presne, rýhlo a spoľahlivo zisťovať polohu, sledovať autá, osoby a teraz aj psy.