0
košík je prázdny

Už len 124,2 € do
dopravy zdarma

Bezdrôtový ohradník pre psov Petsafe Stay + Play

529,2 € vrátane DPH
+ -

Skladom do dvoch týždňov

Už len 124,2 € do dopravy ZADARMO

Výrobca: PetSafe

Záruka: 3 roky

Kód: PIF45-13479

Vyskúšanie tovaru

Tovar môžete vrátiť do 30dní od doručenia.

Doprava ZADARMO

Zásilkovna ZADARMO u objednávok nad 40€
Kuriérom ZADARMO u objednávok nad 90€

Darček k objednávke!

Maškrty k objednávke nad 45€.

  Pre aké plemeno psa je vhodný?

 • malé

  malé

 • stredné

  stredné

 • veľké

  veľké

 • najväčšie

  najväčšie

Elektronický bezdrôtový ohradník PetSafe Stay + Play je ohradník americkej firmy PetSafe, vďaka ktorému nepotrebujete viesť žiadne drôty po vašom pozemku. Toto zariadenie vám zaručí dlhoročný a predovšetkým bezproblémovú prevádzku ochrany vášho psa. Neviditeľný plot funguje ako pre malé, tak aj pre veľké plemená psov. Základňa ohradníku vysiela signál až do vzdialenosti 64 metrov (32 m polomer). Pre rozšírenie plochy možné dokúpiť ďalšie základňu. Dva druhy upozornenie: zvuk a impulz. Impuls   má nastaviteľnú silu v 5-tich úrovniach. Jedná sa o najsilnejší ohradník na trhu s riešením tam, kde iné metódy zlyhávajú. Pokiaľ chcete mát absolútnu istotu, že váš pes bude mať zo zakázanej zóny rešpekt, je elektronický ohradník PetSafe jasnou voľbou. Výhodou je možnosť pridania neobmedzeného počtu psov dokúpením ďalších prijímačov, ktorí vážia viac ako 3,5kg.

nastavenie zón

U elektronického bezdrôtového ohradníku PetSafe Play + Stay nastavujete zónu pre výstrahu v 8 úrovniach, kde môžete vybrať medzi LOW a HIGH úrovní. Tzn. keď chcete nastaviť zónu len na 10 m, nastavíte zónu LOW. Maximálna vzdialenosť, na ktorú sa môže pohybovať pes od základne je 32 metrov (jedná sa teda o polomer). Minimálna vzdialenosť je cca 5 metrov.

typ korekcie

Bezdrôtový ohradník PetSafe Stay + Play má 5 úrovní elektrostatické korekcie a zvukové upozornenie. Vďaka nastavenie sily impulzu je vhodný pre malé i väčšie plemená. Jedná sa o najlepší bezdrôtový ohradník na trhu, ktorý spoľahlivo stráži vášho psa a nedovolí mu opustiť vytýčený priestor. Obojok má bezpečnostnú poistku, tzn. že impulz môže byť maximálne po dobu 15 sekúnd, potom sa vypne.

drôt

Systém nie používa na ohraničenie priestoru drôt. Základňa ohradníku vysiela signál až do vzdialenosti 64 metrov (32 m polomer)

napájanie

Prijímač u PetSafe Play + Stay je nabíjacia. Jedno nabitie trvá cca 2-3 hodiny. Jeho výdrž v neprerušovanom prevádzke je 3 týždne, záleží však od toho ako je obojok často spúšťaný. Obojok má LED indikáciu o stave batérie. Základňa je napájaná zo siete.

vodotesnosť

PetSafe Play + Stay disponuje plne vodotesným prijímačom je ho teda bez obáv možné prevádzkovať za dažďa a v snehu. Vysielač je vodeodolný, avšak je odporúčané umiestnenie do suchého prostredia. Vysielač je možné umiestniť aj vo vonkajšom prostredí, avšak je opäť odporúča chrániť základňu pred dažďom.

počet psov

Elektronický ohradník môže využívať neobmedzený počet psov s elektronickými obojky, ktoré je možné zvlášť dokúpiť. Súčasťou balenia je iba jeden elektronický obojok pre jedného psa.

Dĺžka obojku

PetSafe ohradník Stay + Play má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 15 až do 58 cm.

parametre

Základňa má šírku 24cm, výšku 24cm a hĺbku 20cm. Prijímač má šírku 6,1 cm, výšku 2,7cm a hĺbku 4,2 cm a jeho hmotnosť je 71 gramov.

Obsah balenia:

 • základňa
 • sieťový adaptér základne
 • prijímač s obojkom
 • krátke a dlhé elektródy
 • sada 50 ks zástaviek
 • neónová testovacia výbojka
 • SK / EN návod

  Pre aké plemeno psa je vhodný?

 • malé

  malé

 • stredné

  stredné

 • veľké

  veľké

 • najväčšie

  najväčšie

Hodnotenie zákazníkov

Bezdrôtový ohradník pre psov Petsafe Stay + Play

Zatiaľ nikto nehodnotil! Buďte prvý kto pridá hodnotenie