Výcvikový obojok CANICOM 200

Zľava 25% Odporúčame
Pôvodne: 165.90 €
124.90 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 23.10.2019
Dosah: 200 m
Vhodné pre psov:
Možnosť ovládať: 1
Funkcia: zvuk + el.impulz
(+421) 221 201 059

Výcvikové obojky Canicom vynikajú svojou kvalitou a profesionálnym spracovaním. Právom tak patria medzi najlepšie elektronické obojky. Model Canicom 200 vyniká zjednodušeným ovládaním a je vhodný pre základný výcvik. Oproti modelu Canicom 200 First má prehľadný ovládač s LCD displejom, ktorý zobrazuje stav napätia batérie, intenzitu korekcie a aktuálne zvolenú korekciu.

Dosah obojku je až 200 m. Obojok je vhodný pre malé, stredné aj veľké plemená psov. Prednosťou výcvikového obojku Canicom 200 je ľahký a skladný ovládač bez vonkajšej antény.

Prijímač obojku je plne vodotesný a spôsobilý i pre kúpanie. Výhodou je tiež ľahká aktivácia obojku, ktorý sa zapína pomocou priloženia magnetu, ktorý je integrovaný vo vysielači. Obojok umožňuje vysielať zvukové upozornenie a dlhý aj krátky elektrostatický impulz, pričom jeho intenzita je nastaviteľná v 9 úrovniach.

Výhody

Nevýhody

prehľadný LCD displej
 plne vodotesný prijímač
 malý a ľahký vysielač
 jednoduché ovládanie
 9 úrovní intenzity korekcie
 vysoká výdrž batérií

 

dosah 200 m
ovládanie len jedného psa
nemá vibrácie

 

Dosah obojku

Efektívny dosah elektronického obojku Canicom je až 200 m. Preto je obojok skôr vhodný na použitie na záhradách alebo na kratšie vzdialenosti vo voľnej prírode.

 

Typ korekcie

Pre upozornenia psa na zlé správanie alebo nesprávne vykonaný povel slúži zvukové znamenie a dva druhy elektrostatických impulzov - krátke a dlhé. Intenzita impulzov je nastaviteľná v 9 úrovniach.

 

Batérie

Prijímač aj vysielač sú napájané 3V lítiovou batériou. Životnosť batérií závisí od intenzity používania. V pohotovostnom režime vydrží batéria až 7 mesiacov. V trvalej prevádzke a počas intenzívneho výcviku je výdrž batérií až 2 mesiace. Stav napätia batérie v prijímači je signalizovaný LED diódou. Napätie batérie na vysielači je zobrazené na prehľadnom displeji.

 

Vodotesnosť

Prijímač výcvikového obojku Canicom 200 je plne vodotesný a vhodný na kúpanie a ponory. Vysielač elektronického obojku nie je vodotesný, odolá však zvýšenej vlhkosti a krátkodobo dažďu.

 

Počet psov

Na jeden vysielač obojku Canicom 200 je možné ovládať len jedného psa. Ochrana proti rušeniu je zabezpečená mikroprocesorovou jednotkou.

 

Dĺžka obojku

Kvalitný obojok vyrobený z koženkového materiálu je flexibilne nastaviteľný v dĺžke od 20 do 50 cm.

 

Parametre

Elektronický obojok Canicom 200 First vyniká ľahkým vysielačom s hmotnosťou 50 g a kompaktnými rozmermi 4,5 cm x 9,8 cm x 1,8 cm (šírka, výška, hĺbka). Prijímač naopak váži 75 g a disponuje rozmermi 6,8 cm x 3,8 cm x 4,3 cm (šírka, výška, hĺbka).

 

V čom vám elektronický obojok pomôže?

Elektronický obojok Canicom 200 uľahčuje základný výcvik povelov "sadni", "ľahni", "zostaň" alebo chôdzu pri nohe. Zároveň pomáha k odnaučeniu zlozvykov psa, ktorými môže byť ťahanie za vôdzku, jedenie zvieracích exkrementov alebo utekanie za zverou počas prechádzok na voľno.

Obsah dodávky:

  • diaľkový ovládač (vysielač) CANICOM 200 vrátane batérie 3V CR2430
  • elektronický obojok (prijímač) CANICOM (38 x 68 x 43 mm)
  • lítiová batéria 3V CR2 pre obojok
  • neónová skúšobná výbojka
  • pár dlhších kontaktných bodov (pre dlhosrsté psy)
  • pár krátkych kontaktných bodov (pre krátkosrsté psy)
  • zaisťovací remienok na ruku pre ovládač
  • originálny a slovenský návod na použitie
  • predajný doklad s náležitosťami daňového dokladu