Reedog FX-500 ohradník a výcvikový obojok pre psov

314.00 €
vrátane DPH
Na objednávku
Zásielková spoločnosť Geis 17.12.2019 *
* Pokiaľ tovar objednáte dnes do 12:00
Dosah: 1000 m
Vhodné pre psov:
Možnosť ovládať: 3
Funkcia: zvuk + vibrácia + el.impulz
(+421) 221 201 059

TrainerTEC DF-113R je zariadenie, ktoré ako jediné na svete kombinuje výcvikový obojok a ohradník v jednom. Toto zariadenie vám zabezpečí psa proti úteku z pozemku a zároveň zariadenie môžete využiť ako klasický výcvikový obojok a to s dosahom až 1000m. To všetko bez nutnosti výmeny prijímacieho obojku. Obojok disponuje funkciami vibrácie, zvuk a impulz.

Výhody

Nevýhody

2v1 ohradník a výcvikový obojok
dlhá výdrž batérie (550 mAh)
zvuk, vibrácie, impulz u výcviku
 nastavenia 10tich úrovní vibrácií a impulzov
 podsvietený LCD displej vysielačky
 jednuduché ovládanie (pre každú funkciu tlačidlo)
 možnosť výcviku až 3 psov
 zvukové aj vibračné upozornenie u ohradníku
 4 úrovne impulzu u ohradníku
 ohraničenie pozemku až do 1200m

nie sú

 

Ohradník pre psov

Elektronický neviditeľný ohradník TrainerTEC DF-113R je vhodný pre všetkých psov s váhou od 5kg do 90kg. TrainerTEC DF-113R umožňuje nastavenie korekčnej zóny vo vzdialenosti od 30cm do 6 metrov od drôtu. Pri vstupe psa do tejto zóny, je pes postupne upozornený zvukovým signálom, vibráciou a nakoniec elektrostatickým impulzom. Elektrostatický impulz sa automaticky zvyšuje v 4 úrovniach. Vďaka tejto technológii, je maximálne zabránené možnému úteku psa z ohraničené plochy. Vzhľadom na použitie veľmi kvalitného tvrdeného plastu je obojok veľmi odolný proti mechanickému poškodeniu a je tiež zaručená plná vodotesnosť prijímača vrátane možného ponorenia prijímača. Pomocou veľmi kvalitného vodiča o priereze 0,5 mm2 môžete ohradiť v podstate ľubovoľný tvar pozemku vrátane záhonov a podobne. Vzhľadom k hrúbke a odolnosti drôtu, je možná bezproblémová inštalácia do zeme. Maximálna dĺžka drôtu s ktorou môžete ohradník prevádzkovať je 1200m.

Výcvikový obojok

Len u modelu TrainerTEC DF-113R dostanete dva systémy v jednom. Súčasťou balenia je aj ovládač pre prijímací obojok. Týmto ovládačom môžete ovládať prijímač až na vzdialenosť 1000m. Prijímač ktorý je spoločný tak pre ohradník ako aj výcvikový obojok má malé rozmery. Vďaka malým rozmerom a ergonomickému tvarovaniu, nerobí jeho nosenie psovi žiadny problém. Vzhľadom na množstvo ponúkaných funkcií je obojok TrainerTEC DF-113R vhodný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik psov. U elektronického obojku TrainerTEC DF-113R môžete používať nasledujúce funkcie - zvuk, vibrácie a impulz. Sila vibrácií korekčných impulzov je nastaviteľná v 10 úrovniach. Vďaka dlhému dosahu až 1000m a hlavne veľmi jednoduchému ovládaniu, kde na každú funkciu ovládač obsauje samostatné tlačidlo, je obojok ideálny pre odvolanie psa napr. pri útekoch za zverou alebo iným psom. Podsvietený displej ovládača Vám zabezpečí prehľad a jednoduché ovládanie aj pri nočnom venčení alebo v zhoršených svetelných podmienkach. Vysielačka aj obojok je osadená nabíjateľnou Li-ion batériou, vďaka ktorej je zaistená vydrž zariadenia až na niekoľko dní prevádzky na jedno nabitie. Prikúpením ďalších obojkov, tak môžete rozšíriť sadu pre výcvik až 3 psov naraz.

 

Dosah obojku

Obojok má dlhý dosah až 1000 m. Jeho použitie je tak vhodné pre výcvik ako na prechádzkach, tak na záhrade a cvičných priestoroch kedy je pes pustený na voľno.

 

Typ korekcie

Elektronický obojok TrainerTEC DF-113R pracuje s tromi druhmi korekcie - zvukovým znamením, vibráciami a elektrostatickým impulzom. Intenzita vibrácií a impulzov je nastaviteľná v 10 úrovniach.

 

Batérie

Prijímač obojku aj vysielač sú napájané nabíjateľnými Li-Ion batériami s dlhou výdržou. Batérie podľa intenzity používania vydržia v prevádzke až niekoľko dní. Výhodou je rýchle nabitie akumulátorov.

 

Vodotesnosť

Prijímač elektronického obojku je plne vodotesný. Vďaka precíznej konštrukcii znesie aj ponorenie do vody. Nie je teda nutné prijímač dávať dole ani pri plávaní psa.

 

Počet psov

Koncepcia vysielača umožňuje naraz ovládať až 3 psov. Pre rozšírené možnosti ovládania stačí len prikúpiť ďalší elektronický obojok.

 

Dĺžka obojku

Prijímač je upevnený na kvalitnom obojku, ktorého dĺžka je nastaviteľná od 20 do 70 cm. V prípade nedostatočnej dĺžky remienka v balení, možno prijímač nasadiť na ľubovoľný remienok šírky 1,5 cm.

 

Parametre

Prijímač elektronického obojku váži 88 g a jeho rozmery sú 6 cm x 3 cm x 3 cm (šírka, výška, hĺbka). Vysielač so svojimi rozmermi 10 cm x 5 cm x 2,5 cm (šírka, výška, hĺbka) skvele padne do ruky a váži len 88 gramov.

 

V čom vám elektronický obojok pomôže?

Elektronický obojok pomáha predovšetkým k ľahšiemu naučeniu poslušnosti. S obojkom môžete aj na vzdialenosť až 1000 m psa upozorniť na neprípustné správanie. Výcvik sa tak stáva efektívnejším.

Obsah balenia

 • 1x základňa k ohradníku
 • 1x adaptér pre základňu
 • 1x vysielačka
 • 1x prijímač
 • 1x nabíjačka
 • 1x obojok
 • 1x testovacia výbojka
 • 1x usb kábel
 • 1x šnúrka na krk
 • 2x spojka drôtu
 • 1x 100m drôtu
 • 50x vlajočky
 • 2x dlhé elektródy
 • 2x krátke elektródy
 • 1x pätica na výmenu elektród
 • 1x manuál