Sprejový obojok JetCare ® System Education Pro

159.60 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 25.9.2019
Dosah: 300 m
Vhodné pre psov:
Možnosť ovládať: 1 psa
Funkcia: zvuk + sprejová korekce
(+421) 221 201 059

Sprejový obojok Jet Care System Education Pro je vhodnou alternatívou k elektronickým obojkom. Obojok funguje na princípe prekvapenia psa vystreknutím studeného vodného spreja. Vďaka momentu prekvapenia pes zanechá nežiaduce správanie. Sprejový obojok je vhodný pre psov všetkých veľkostí.

Sprej možno vystreknúť v krátkej alebo dlhej intenzite. Zásobník spreja vystačí na 75 krátkych a 36 dlhých dávok. Priehľadný zásobník umožňuje jednoduchý prehľad o aktuálnom stave spreja. Zásobník prijímača možno jednoducho doplniť náhradnou náplňou, ktorá je obsahom balenia. Náhradná náplň s obsahom 75 ml vystačí na 450 krátkych dávok.

 

Výhody

Nevýhody

2 druhy korekcie - zvuk, sprej
veľká kapacita zásobníka
vodotesnosť
  ľahké ovládanie
 malý prijímač

základný dosah 300 m

 

Dosah obojku

Sprejový obojok Jet Care System Education Pro je možné ovládať až na vzdialenosť 300 m.

 

Typ korekcia

Sprejový obojok vie vydávať krátky varovný tón a výstrek vodného aerosólu v krátkej a dlhej intenzite.

 

Batérie

Prijímač obojku je napájaný lítiovou batériou, ktorá vydrží v prevádzke 2 - 3 mesiace. Pre napájanie vysielača slúži tužková batéria. Obe batérie sú súčasťou balenia.

 

Vodotesnosť

Sprejový obojok je vodotesný, nevadí mu zvýšená vlhkosť ani dážď.

 

Počet psov

S jedným vysielačom možno ovládať iba jeden sprejový obojok.

 

Dĺžka obojku

Praktický a pohodlný textilný obojok je nastaviteľný v dĺžke od 15 do 55 cm.

 

Parametre

Hmotnosť obojku vrátane plného zásobníka spreja je 80 g. Táto váha psom nevadí a neobmedzuje ich v pohybe. Rozmery prijímača sú yy cm x yy cm x yy cm (šírka, výška, hĺbka). Malý vysielač sprejového obojku váži len pár gramov a vďaka svojim malým rozmerom sa zmestí do každého vrecka.

 

V čom vám sprejový obojok pomôže?

Sprejový obojok je účinným pomocníkom pre jednoduché odnaučenie psích zlozvykov. Ak pes ťahá za obojok, šteká na susedku, obťažuje iné psy alebo sa inak nevhodne prejavuje, potom letmý výstrek spreja psa prekvapí. Vďaka tomuto varovaniu pes nechá nežiaduce činnosti a po niekoľkých opakovaniach sa ich odnaučí.