SportDog SD-825E - 700m

Pôvodne: 280.00 €
259.80 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 20.11.2019 *
* Pokiaľ tovar objednáte dnes do 12:00
Dosah: 700 m
Vhodné pre psov:
Možnosť ovládať: 3 psov
Funkcia: zvuk + vibrácie + el.impulz
(+421) 221 201 059

Všestranný výcvikový obojok SportDog SD-825E vyniká precíznym spracovaním a pokročilými technológiami, ktoré umožňujú profesionálny kynologický výcvik. Obojok je vhodný pre všetky psie plemená, okrem úplne najmenších psov.

Zvýšený dosah 700 metrov umožňuje vykonávať bezpečný výcvik na voľných priestranstvách, na lúkach a v lesoch. Konštrukcia obojku je prispôsobená extrémnemu prostrediu, obojok je odolný voči mechanickému poškodeniu, ľahko sa čistí a je plne vodeodolný a ponoriteľný až do hĺbky 7,5 m.

Vysielač umožňuje prehľadne vysielať tri druhy korekcie - zvuk, vibrácie, impulzy, v 8 výcvikových režimoch, ktoré si môžete individuálne prispôsobiť podľa vlastných potrieb. Ľahko si tak môžete nastaviť výcvikový režim, režim prechádzky alebo lovecký režim a iné. Na elektronický obojok SportDog SD-825E je poskytovaná trojročná záruka.

 

Výhody

Nevýhody

dosah 700 m
3 druhy korekcie - zvuk, vibrácie, impulz
dlhé a krátke impulzy
 programovateľné nastavenie výcvikových režimov
 výkonné batérie
 vodotesnosť
 malé rozmery prijímača

absencia displeja vysielača

 

Dosah obojku

Jednou z predností elektronického obojku SportDog SD-825E je zvýšený dosah až na 700 m, s ktorým bez problémov zvládnete akýkoľvek výcvik.

 

Typ korekcie

Elektronický obojok pracuje s tromi druhmi korekcie - zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatické impulzy, ktoré možno vysielať v dlhom aj krátkom intervale. Každý interval je možné nastaviť v 8 úrovniach intenzity impulzov. Pre zvládanie kritických situácií je vysielač vybavený aj funkciou Booster, ktorá umožňuje vyslať impulz so zvýšenou intenzitou. Jednotlivé úrovne korekcií možno nastaviť a uložiť do praktických výcvikových programov.

 

Batérie

Vysielač aj prijímač elektronického obojku sú napájané výkonnými nabíjateľnými Li-Ion batériami s kapacitou 200 mAh pre vysielač a 160 mAh pre prijímač. Stav napätia zariadenia je indikovaný LED diódou. Na jedno nabitie vydrží obojok v prevádzke 40 - 60 hodín. Rýchlonabíjanie naopak zaručuje nabitie do dvoch hodín.

 

Vodotesnosť

Technológia DryTek, ktorou sú elektronické obojky SportDog vybavené, zaručuje plnú vodotesnosť vysielača aj prijímača a umožňuje ponorenie až do hĺbky 7,5 m.

 

Počet psov

S moderným vysielačom SportDog SD-825E možno vykonávať výcvik až troch psov naraz. Stačí len prikúpiť ďalšie elektronické obojky. Spárovanie s vysielačom je jednoduché a zaberie len pár sekúnd. Proti vzájomnému rušeniu sú obojky chránené plávajúcimi kódmi.

 

Dĺžka obojku

Kvalitný plastový obojok je vhodný pre malé i veľké plemená psov. Jeho dĺžka je nastaviteľná od 20 do 55 cm.

 

Parametre

S iba 81 g a malými rozmermi 3,6 cm x 8 cm x 3,2 cm (výška, šírka, hĺbka) prijímač psa za žiadnych okolností neobťažuje. Skvele do ruky padnúci vysielač váži 115 g a jeho rozmery sú 10,2 cm x 5,1 cm x 2,8 cm (výška, šírka, hĺbka).

 

V čom vám elektronický obojok pomôže?

Výcvikový obojok SportDog SD-825E využijete pri základnom i profesionálnym kynologickom výcviku. S obojkom ľahko zamedzíte, aby váš pes pri prechádzkach utekal za zverou, skákal na ľudí alebo sa inak nevhodne správal. Zároveň psa precízne naučíte chôdzi pri nohe bez vôdzky a povel "zostaň". Pre možnosť výcviku až 3 psov je obojok používaný tiež pri synchronizovanom výcviku služobných alebo pastierskych psov.