SportDog 1600m Trainer

336.00 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 25.9.2019
Dosah: 1600 m
Vhodné pre psov:
Možnosť ovládať: 4
Funkcia: zvuk + vibrácie + el. impulz
(+421) 221 201 059

Elektronický obojok SportDOG 1 600m Trainer patrí k vyššej rade výcvikových obojkov. Jeho prednosťou je dosah na 1 600 metrov a možnosť výcviku až šiestich psov naraz. Obojok je zároveň vodotesný a ponoriteľný až do hĺbky 7,6 metra.

Všetky parametre predurčujú výcvikový obojok SportDOG 1600m Trainer k profesionálnemu loveckému alebo služobnému výcviku. Psa na nevhodné správanie spoľahlivo upozornia tri druhy korekcie - zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatické impulzy, ktoré sú nastaviteľné v krátkej aj dlhej intenzite. Silu korekcie možno plynulo nastaviť v 14 úrovniach.

Výhody

Nevýhody

dosah 1 600 m
 ovládanie až 6 psov
3 druhy korekcie - zvuk, vibrácie, impulz
14 úrovní intenzity korekcie
malé rozmery vysielača aj prijímača
 vodotesný a ponoriteľný obojok

vysielač bez displeja
 priemerná výdrž batérií

 

Dosah obojku

Účinný dosah elektronického obojku SportDOG Trainer je 1 600 metrov. V členitom alebo lesnatom teréne môže byť dosah nepatrne nižší.

 

Typ korekcie

Obojok je vybavený tromi druhmi korekcie - zvukovou výstrahou, vibráciami a elektrostatickým impulzom. Korekcie možno vysielať v jednorazovo alebo neprerušovane. Intenzita korekcie v jednorazovej fáze je nastaviteľná v 7 úrovniach, zatiaľ čo neprerušované korekcie možno nastaviť v 14 úrovniach intenzity.

 

Batérie

Vysielač aj prijímač elektronického obojku sú zhodne vybavené dobíjacími NiMH batériami, ktoré vydržia v prevádzke niekoľko dní až týždňov. Prednosťou je rýchle nabíjanie batérií s plným dobitím do 2 hodín.

 

Vodotesnosť

S technológiou DryTek je prijímač elektronického obojku vodotesný a ponoriteľný až do hĺbky 7,6 m.

 

Počet psov

Prednosťou vysielača SportDOG Tréner MULTI je možnosť výcviku až šiestich psov zároveň. Ku každému psovi možno zvlášť priradiť rozdielnu intenzitu zvukovej výstrahy, vibrácií a elektrostatických impulzov.

 

Dĺžka obojku

Praktický nylonový obojok je nastaviteľný v dĺžke od 27 do 72 cm.

 

Parametre

Elektronický obojok vyniká malými rozmermi 6,5 x 2,8 x 4,5 cm (šírka, výška, hĺbka) a optimálnou hmotnosťou 125 g. Svojimi malými rozmermi zaujme aj vysielač, ktorý meria 5 x 3 x 10 cm (šírka, výška, hĺbka) a váži 138 g.

 

V čom vám elektronický obojok pomôže?

Elektronický obojok SportDOG Trainer je vynikajúcim výcvikovým obojkom, ktorý uľahčí a pomôže skoordinovať výcvik až šiestich psov naraz. S obojkom psa naučíte ako základným, tak i pokročilým povelom. Zároveň psa odnaučíte zlozvykom, ktorými sú úteky za zverou, skákanie na ľudí alebo jedenie odpadkov či exkrementov.

Obsah balenia:

  • 1x ovládač
  • 1x prijímač
  • 1x nabíjačka na ovládač a prijímač
  • 1x šnúrka na zavesenie vysielačky
  • 2 páry vymeniteľných elektród (krátke a dlhé)
  • 1x CZ návod