SportDOG 1200m Trainer

Odporúčame Zľava
Pôvodne: 285.00 €
256.50 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 26.11.2019 *
* Pokiaľ tovar objednáte dnes do 12:00
Dosah: 1200 m
Vhodné pre psov:
Možnosť ovládať: 3
Funkcia: zvuk + vibrácie + el. impulz
(+421) 221 201 059

SportDog 1200 Trainer je profesionálnym výcvikovým obojkom určeným pre všetky plemená psov. Anatomicky tvarovaný obojok vyniká perfektným dosahom na 1 200 m a precíznym spracovaním. Vďaka technológii DryTek je vysielač aj prijímač vodotesný a ponoriteľný do hĺbky 7,5 m.

Elektronický obojok je vybavený zvukovou a elektrostatickou korekciou s nastaviteľnou intenzitou v 16 úrovniach. Obojok umožňuje flexibilné nastavenie impulzov a priradenie do niekoľkých výcvikových programov. Výcvikové programy možno nastaviť napríklad pre voľnočasovú prechádzku, normálny alebo lovecký režim a ďalšie.

S vysielačom je možné naraz ovládať až 3 psov. Na elektronický obojok SportDog 1200 Trainer je poskytovaná trojročná záruka.

 

Výhody

Nevýhody

zvýšený dosah 1 200 m
2 druhy korekcie - zvuk, impulz
16 úrovní intenzity impulzov
 ovládanie až 3 psov
 vodotesnosť s technológiou DryTek
 ponoriteľný prijímač aj vysielač do hĺbky 7,5 m

nemá vibrácie
vyššia hmotnosť prijímača
 vysielač nemá displej

 

Dosah obojku

Unikátny výhodou elektronického obojku SportDog 1200 Trainer je účinný dosah až na 1 200 metrov. Vďaka tomu zvládnete vykonávať náročný výcvik na otvorených priestranstvách, pastvinách, ale aj členitom lesnom teréne.

 

Typ korekcie

Efektívny výcvik psa je vykonávaný za pomoci zvukového upozornenia a elektrostatického impulzu, ktorý je nastaviteľný v 16 úrovniach intenzity. Vysielač umožňuje naprogramovanie a prednastavenie odlišných výcvikových programov

 

Batérie

Prijímač aj vysielač sú vybavené dobíjacími a vymeniteľnými batériami, ktoré v prevádzke vydržia niekoľko dní. Rýchlonabíjanie umožňuje plné dobitie batérií do dvoch hodín.

 

Vodotesnosť

Elektronický obojok SportDog 1200 Trainer vrátane vysielača sú vybavené pokročilou technológiou DryTek, ktorá zaručuje plnú vodotesnosť a možnosť ponorenia až do hĺbky 7,5 m.

 

Počet psov

Prikúpením ďalších elektronických obojkov umožňuje vysielač ovládať súčasne až 3 psov. Proti rušeniu sú obojky chránené plávajúcimi kódmi.

 

Dĺžka obojku

Odolný čierny obojok výborne drží na krku psa, nedráždi pokožku a je flexibilne nastaviteľný v dĺžke od 27 cm do 58 cm.

 

Parametre

Prednosťou obojku sú kompaktné rozmery 4,5 cm x 6,5 cm x 2,8 cm (výška, šírka, hĺbka) a hmotnosť 125 g. Vysielač váži so svojimi rozmermi 5 cm x 10 cm x 3 cm (výška, šírka, hĺbka) 138 g sa veľmi dobre drží. Pre zvýšený dosah 1 200 m je nenahraditeľná anténa, ktorá meria 18,5 cm.

 

V čom vám elektronický obojok pomôže?

Pre svoj vysoký dosah a možnosť súčasného výcviku až 3 psov je elektronický obojok SportDog 1200 Trainer vhodný predovšetkým pre lovecký a služobný výcvik, rovnako ako pre výcvik pastierskych psov. S obojkom dosiahnete precízneho docvičenia už naučených povelov a efektívne zvládnete tiež úplne začínajúci výcvik. A ak váš pes uteká za zverou, ťahá za vôdzku alebo skáče na ľudí, potom ho aj týmto zlozvykom ľahko odnaučíte.