Protištekací obojok SportDog NoBark 10R

116.98 €
vrátane DPH
Nedostupné
Spôsob nápravnej korekcie :: el.impulz
Nastavenie citlivosti na štekanie :: Nie
Napájanie :: nabíjacie
Nastavenie sily korekcie :: áno v 10 úrovniach
(+421) 221 201 059
Protištekací obojok od amerického výrobcu PetSafe je vhodný pre psov od hmotnosti 3,6 Kg. Odporúčame ho, ale skôr pre temperamentné psy od váhy 8 kg. Obojok detekuje štekanie pomocou duálnej technológie PerfectBark ™, ktorá kombinuje senzor vibrácií a mikrofón. Obojok sa aktivuje iba v prípade, že zaznamená vibrácie hrtanu a zároveň zvuk štekania. Týmto sú takmer úplne minimalizované prípady falošného spustenia obojku. Vďaka tejto funkcii je obojok vhodný aj do prostredia viacerých psov. Obojok nemôže byť žiadnym spôsobom ovplyvňovaný ostatnými psami.

Obojok má 10 úrovní sily korekcie. Obojok obsahuje softvér s 3 tréningovými programami. Jedným z nich je aj program " Temperament learning ", ktorý sleduje ktorá úroveň impulzu je pre psa ideálna, aby sa zamedzilo jeho nadmernému štekaniu, prípadne aby sa táto vlastnosť psa eliminovala.

Obojok je teda vhodný svojím nastavením skutočne pre malé plemená a zároveň aj pre veľké a temperamentné psy .

Charakteristika:

  • vhodný pre psov od 3,6 kg, ideálny od váhy psa od 8 kg
  • vodotesný ponoriteľný obojok s technológiou Drytek ™
  • aktivovaný duálnou technológiou PerfectBark ™
  • 10 úrovní elektrostatických impulzov
  • LCD displej
  • na zamedzenie štekania je využívaná el. statická korekcia, čo je najefektívnejšia metóda na trhu
  • napájanie pomocou dobíjacej batérie

 

Použité technológie:

PerfectBark ™ - duálna detekcia nadmerného štekania pomocou senzoru vibrácií a mikrofónu. Táto technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba vtedy, ak zaznamená vibrácie z hlasiviek a zároveň zvuk pri štekaní.

Temperament learning - táto technológia umožňuje obojku, aby sa prispôsobil temperamentu psa a zaručil tak čo najmenej, ale zároveň čo najúčinnejších korekcií. Obojok si zapamätá silu korekcie, ktorá je najčastejšie potrebná k zamedzeniu štekotu psa. Pri následnej aktivácii sa obojok spustí na tejto, prípadne o stupeň nižšej úrovni korekcie.

Upozornenie: Balenie obojku poškodený obal. (Vystaveno na prodejně) Tovar je nový, nepoužitý so zárukou 3 roky.