Protištekací obojok PET852

Pôvodne: 34.90 €
19.50 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 25.9.2019
Spôsob nápravnej korekcie :: el.impulz
Nastavenie citlivosti na štekanie :: Áno
Napájanie :: 6V baterie
Nastavenie sily korekcie :: nie, automatická postupne sa zvyšujúca
(+421) 221 201 059

S protištekacím obojkom Petrainer PET852 ľahko odnaučíte vášho psa nepríjemnému štekotu aj vytiu. Obojok je vhodný pre všetky psie plemená s váhou od 5 do 90 kg.

 

Prednosťou elektronického obojku PET852 je mikroprocesorová riadiaca jednotka, ktorá zaisťuje sofistikovaný výcvik psa. Pri prvom štekaní obojok najskôr psa niekoľkokrát upozorní zvukovým znamením so zvyšujúcou sa intenzitou. Ak aj napriek tomu pes v priebehu tridsiatich sekúnd neprestane štekať, vyšle obojok jemný elektrostatický impulz. Týmto postupom obojok podmieni psovi vzorec správania, pri ktorom prestane štekať už pri prvom zvukovom znamení.

Protištekací obojok Petrainer PET852 s inteligentným výukovým módom vyniká až 100% úspešnosťou pri odnaučení štekania a vytia.

Výhody

Nevýhody

inteligentná riadiaca jednotka
 výukový mód
nízka hmotnosť
 nastaviteľná citlivosť štekotu
5 úrovní impulzov
priaznivá cena

 

prijímač nie je vodotesný
 nemožno manuálne nastaviť intenzitu impulzov
detekcie štekanie mikrofónom - obojok môžu
ovplyvniť okolité ruchy

Detekcia štekania

Elektronický obojok s mikroprocesorovou riadiacou jednotkou dokáže rozpoznať štekot cudzích psov, a vďaka tomu nedochádza k bezdôvodnému upozorneniu psa elektrostatickým impulzom. Pre inteligentnú detekciu štekania je obojok vhodný pre domácnosti s viacerými psami.

 

Výukový program

Výukový program obsahuje 7 úrovní výstražného znamenia. Prvé dve úrovne sú len varovné tóny. Ďalších päť úrovní je kombináciou zvukového signálu so zvyšujúcim sa elektrostatickým impulzom. Ak psík prestane po dobu tridsiatich sekúnd štekať, prebiehajúci proces výcviku sa reštartuje a nastaví sa na východiskovú úroveň.

 

Typ korekcie

Protištekací obojok je vybavený zvukovou korekciou a elektrostatickými impulzmi, ktoré sa automaticky zvyšujú v piatich úrovniach intenzity.

 

Nastavenie obojku

Obojok disponuje nastavením citlivosti na štekot psov. Je tak vhodný pre malé aj veľké psie plemená. Intenzita elektrostatických impulzov nie je manuálne nastaviteľná.

 

Batérie

Prijímač protištekacieho obojku Petrainer PET852 je napájaný 6V batériou, ktorá v prevádzke vydrží až 3 mesiace. Batéria nie je nabíjacia.

 

Vodotesnosť

Petrainer PET852 nie je vodotesný ani vodeodolný. Z dôvodov absencie ochrany proti vode je tento obojok určený pre používanie v interiéroch.

 

Dĺžka obojku

Nylonový obojok s dostatočnou šírkou sa nezarezáva do pokožky psa a je vhodný pre celodenné nosenie. Nastaviteľná dĺžka obojku je od 5 do 65 cm.

 

Parametre

Riadiaca jednotka protištekacieho obojku vyniká ľahkou hmotnosťou 40 g a kompaktnými rozmermi 6,9 cm x 3,7 cm x 2,9 cm (šírka, výška, hĺbka ).

 

V čom vám elektronický obojok pomôže?

Elektronický obojok PET852 ľahko odnaučí psa štekotu a vytiu, ktoré je nepríjemné hlavne v bytoch. Ak váš pes šteká  na poštárku alebo susedov, potom s inteligentným výukovým módom tohto nešvaru psa odnaučíte.

Obsah balenie:

     1x elektronický obojok
     1x testovacie dióda
     1x pár krátkych elektród
     1x pár dlhých elektród
     1x nastaviteľný obojok
     1x manual