Protištekací obojok PET850

Odporúčame
Pôvodne: 58.90 €
42.90 €
vrátane DPH
Dočasne vypredané
Zásielková spoločnosť Geis 14.10.2019
Spôsob nápravnej korekcie :: el. impulz + vibrácie
Nastavenie citlivosti na štekanie :: Áno
Napájanie :: nabíjacie
Nastavenie sily korekcie :: áno v 7 úrovniach
(+421) 221 201 059

Protištekací obojok PET850 je vhodným pomocníkom, s ktorým psa ľahko odnaučíte hlučnému štekaniu alebo vytiu. Model PET850 sa radí medzi najlepšie produkty vo svojom odbore. Je určený pre psie plemená s hmotnosťou od 5 do 90 kg.

Aktivácia obojku prebieha na základe vibrácií hlasiviek psa, teda nereaguje na štekot cudzích psov. Obojok je vodeodolný, a je ho teda možné používať aj vo vonkajšom priestore za dažďa a snehu. Prednosťou obojku PET850 je nastaviteľná sila elektrostatických impulzov v siedmich úrovniach. Vďaka tomu je obojok vhodný pre malé aj veľké psie plemená s hmotnosťou od 5 kg až do 65 kg. Miesto elektrostatických impulzov je možné nastaviť len vibrácie. Obojok je tiež vybavený ochranou psa, ktorá po dosiahnutí 7. úrovne intenzity korekcie na jednu minútu preruší elektrostatické impulzy.

Výhody

Nevýhody

nízka hmotnosť, malé rozmery
detekcia pomocou vibrácií hrtana
obojok neovplyvňujú okolité ruchy
 vibračný režim

 upozornenie psa vibráciami, možnosť
použiť iba vibrácie bez el. korekcie
nastaviteľná citlivosť štekotu
 7 úrovní impulzov
vodotesná riadiaca jednotka
 nabíjacia Li-Ion batéria

nemá zvukové upozornenie, iba vibračné

 

Detekcia štekania

Mikroprocesorová riadiaca jednotka je aktivovaná len vibráciami hlasiviek. Obojok je tak vhodný pre domácnosti s viacerými psami, pri používaní na cvičných priestoroch psov a vo verejných parkoch. S inteligentnou detekciou štekotu nehrozí, že bude pes neprávom potrestaný za štekot cudzieho psa.

 

Typ korekcie

Elektronický obojok Petrainer PET850 nie je vybavený zvukovým upozornením. Pri štekanie psa obojok rovno vydáva vibračné znamenie alebo elektrostatický impulz.

 

Nastaviteľná intenzita

Vibrácie aj impulzy sú nastaviteľné v siedmich úrovniach intenzity. Dĺžka impulzov sa automaticky predlžuje podľa štekotu psa. Pri prvom zaštekaní je pes upozornený veľmi krátkym impulzom. Pokiaľ pes so štekaním neprestane, dĺžka impulzov sa predlžuje. Po 30 sekundách, kedy pes nešteká, sa obojok vráti na pôvodnú nastavenú hodnotu.

 

Batérie

Napájanie protištekacieho obojku je zabezpečené Li-Ion nabíjacou batériou. Obojok v prevádzke vydrží až 7 dní.

 

Vodotesnosť

Protištekací obojok PET850 je vodeodolný, vhodný na použitie aj vo vonkajších priestoroch.

 

Dĺžka obojku

Plastový obojok je nastaviteľný v dĺžke od 20 do 65 cm.

 

Parametre

Elektronický obojok Petrainer PET850 vyniká nízkou hmotnosťou 52 g a malými rozmermi 5,6 cm x 4,1 cm x 2,7 cm (šírka, výška, hĺbka).

 

V čom vám elektronický obojok pomôže?

Elektronický obojok PET850 pomáha odnaučiť psa štekaniu a vytiu. Varovanie elektrostatickými impulzy psa naučí, že štekanie je nežiaduce. Ak váš pes šteká na poštárku alebo susedov, potom ho s protištekacím obojkom tohto nešvaru ľahko odnaučíte.