Protištekací obojok LittleDog – sprejový

94.00 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 20.11.2019
Spôsob nápravnej korekcie :: sprej
Nastavenie citlivosti na štekanie :: Nie
Napájanie :: 3V batérie
Nastavenie sily korekcie :: nie
(+421) 221 201 059
Protištekací obojok od amerického výrobcu PetSafe je vhodný pre psov do hmotnosti 26 Kg. Obojok detekuje štekanie pomocou duálnej technológie PerfectBark ™, ktorá kombinuje senzor vibrácií a mikrofón. Obojok sa aktivuje iba v prípade, že obojok zaznamená vibrácie hrtanu a zároveň zvuk štekania, po aktivácii obojku dôjde k sprejovej korekcii. Týmto sú takmer úplne minimalizované prípady falošného spustenia obojku. Vďaka tejto funkcii je obojok vhodný aj do prostredia viacerých psov. Obojok nemôže byť žiadnym spôsobom ovplyvňovaný ostatnými psami.

Systém obsahuje softvér " Temperament learning ", ktorý sleduje ktorá úroveň korekcie je pre psa ideálna, aby sa zamedzilo jeho nadmernému štekaniu, prípadne aby sa táto vlastnosť psa eliminovala.

Obojok je teda vhodný svojím nastavením skutočne pre malé plemená a zároveň aj pre veľké a temperamentné psy.

Charakteristika:

  • vhodný pre psy od 2,7 kg do 26 kg
  • aktivovaný duálnou technológiou PerfectBark ™
  • na zamedzenie štekania je využívaná 1 úroveň sprejovej korekcie, čo je druhá najefektívnejšia metóda na trhu
  • napájanie pomocou batérie ( súčasťou balenia )
  • indikátor stavu batérie
  • indikátor množstva spreja
  • 30 - 40 korekcií na jedno naplnenie zásobníka
  • tlačidlo zapnutia a vypnutia

 

Použité technológie :

PerfectBark ™ - duálna detekcia nadmerného štekania pomocou senzoru vibrácií a mikrofónu. Táto technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba vtedy, ak zaznamená vibrácie z hlasiviek a zároveň zvuk pri štekaní.

Temperament learning - táto technológia umožňuje obojku, aby sa prispôsobil temperamentu psa a zaručil tak čo najmenej, ale zároveň čo najúčinnejších korekcií. Obojok si zapamätá silu korekcie, ktorá je najčastejšie potrebná k zamedzeniu štekotu psa. Pri následnej aktivácii sa obojok spustí na tejto, prípadne o stupeň nižšej úrovni korekcie.