PetSafe - pre malé plemená psov

Odporúčame
195.90 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 23.10.2019
Vodotesnost:: vodeodolný
Typ obojkov:: batériový
Dĺžka drôtu:: 150 m
Funkcia:: zvuk + el.impulz
Maximálna dĺžka drôtu:: 1340 m
(+421) 221 201 059

Neviditeľný plot PetSafe pre malé plemená od amerického výrobcu Radio Systems Corporation patrí medzi najlepšie zariadenia na trhu. Najvyššia kvalita, predĺžená záruka 3 roky.

Ohradník Petsafe pre malé plemená disponuje jednou úrovňou sily impulzu. Neviditeľný plot je tak vhodný pre malé plemená od 3,6kg až do 18kg. Prijímač ohrady PetSafe PRF-3004W-20 je plne vodotesný a ponoriteľný.

Pomocou tohto systému môžete vykonávať aj zložité inštalácie, vrátane zakázaných zón pre psa vnútri pozemku (ohraničenie záhonov, bazénov a pod.) Vďaka silnému a odolnému vodiču, je možné drôt bez obáv inštalovať do zeme. Systém je vhodný aj pre pozemky veľkých rozloch, maximálna dĺžka drôtu, ktorý možno použiť je 1340m.

Systém pracuje na báze varovných signálov, ktoré psa upozornia ak prekročí Vami stanovené hranice. Vymedzená oblasť sa ohradí drôtom, ktorý môže byť zakopaný do zeme alebo upevnený na pevnom bode nad zemou. Vysielač v rámci tejto oblasti vysiela veľmi nízke frekvencie, ktoré sú zachytávané špeciálnym psím obojkom - prijímačom. Ako sa pes priblíži k určenej hranici, obojok vyšle varovný zvukový signál. Ak pes aj naďalej pokračuje k hranici, systém vyšle cez obojok bezbolestný, ale pre psa nepríjemný statický signál, ktorý ho odradí od prekročenia vymedzenej hranice. Jednoduchým tréningom pomocou umiestnenia vztýčených vlajočiek po celom okruhu oblasti dokážete psa naučiť počúvať varovné signály a zostať iba vo vyhradenej oblasti. Tréning trvá približne 2 týždne.

Rádiové oplotenie môže využívať nelimitovaný počet psov, ktoré vážia viac ako 3,6kg.

Oplotenie pokryje pozemok do 4 hektárov, maximálna dlzka drôtu 1340 metrov.


Výhody

Nevýhody

ohraničenie veľkých pozemkov
neobmedzený počet psov
 silný a odolný drôt v balení
vytvorenie varovnej zóny
 plne vodotesný prijímač
 extrémne dlhá životnosť batérie
 vhodný pre všetky plemená

špeciálna batérie RFA-67

 

Nastavenie zón

Neviditeľný ohradník umožňuje vytvárať zóny pohybu. V prvej zóne je pes varovaný zvukovým znamením, v druhej zóne je kombinované zvukové znamenie s elektrostatickým impulzom. Šírku zóny možno ľahko nastavovať podľa potreby.

 

Typ korekcie

Elektronický ohradník Petsafe pre malé plemená ako upozornenie vysiela dva druhy korekcie - zvukové znamenie a elektrostatický impulz.

 

Drôt súčasťou balenia

Súčasťou balenia je rádiový vodič s dĺžkou 10 m. Vďaka jeho priemeru 0,52mm2 je ideálny pre umiestnenie pod zem je tiež možné ho inštalovať na zem, prípadne existujúci plot. Dĺžka vodiča v balení vystačí na vymedzenie priestoru o ploche až 1250m2. V prípade potreby možno drôt predĺžiť až na dĺžku 1340m.

 

Batérie

Hlavná riadiaca jednotka je napájaná zo siete 220 V. V prípade výpadku elektrického prúdu je možné zaobstarať batériu pre záložné napájanie. Prijímač obojku napája špeciálna batérie Petsafe RFA-67, ktorá v prevádzke vydrží až 4 - 6 mesiacov.

 

Vodotesnosť

Obojkový prijímač je plne vodotesný. Batéria RFA-67 tvorí zároveň kryt batériového priestoru, čím chráni prijímač proti zvýšenej vlhkosti a dažďu.

 


Počet psov

Prednosťou elektronických ohradníkov je použitie pre neobmedzený počet psov s elektronickými obojkami.

 


Dĺžka obojku

K elektronickému ohradníku je dodávaný kvalitný nylonový obojok, ktorý je pre psa pohodlný, neškriabe a nespôsobuje odreniny. Nastaviteľná dĺžka obojku je od 10 do 70 cm. Prijímač je prípadne možné prípadne pripevniť na ľubovoľný remienok.

 

Parametre

Prijímač má rozmery 5.1 cm x 1.9 cm x 1.9 cm a váhu 42,5g.

 

V čom vám elektronický ohradník pomôže?

Elektronický ohradník Petsafe PRF-3004W-20 pomôže k spoľahlivému vymedzeniu teritória, v ktorom sa pes smie pohybovať. Vďaka vytváraniu jednotlivých zón je pes pri priblížení k hranici teritória najskôr upozornený zvukovým znamením. Ak aj napriek tomuto upozorneniu má pes potrebu približovať sa k hranici územia, je v ďalšej fáze upozornený elektrostatickým impulzom.

 


Obsah balenia:

  • Vysielač s AC adaptérom (PRF-3004W-20)
  • obojok (PIG19-10761) vrátane batérie
  • ďalší pár dlhších kontaktných bodov (pre dlhosrsté psy)
  • 50 ks hraničných zástaviek
  • 150 m drôtu
  • návod na obsluhu