PetSafe Big Dog 900m

219.90 €
vrátane DPH
Dočasne vypredané
Zásielková spoločnosť Geis 13.12.2019 *
* Pokiaľ tovar objednáte dnes do 12:00
Dosah: 900 m
Vhodné pre psov:
Možnosť ovládať: 1
Funkcia: zvuk + el.impulz + booster
(+421) 221 201 059

Výcvikový obojok PetSafe Trainer 900 je profesionálnou výcvikovou pomôckou, ktorá je vhodná pre všetky psie plemená s hmotnosťou od 12 do 90 kg. Prednosťou elektronického obojku PetSafe je zvýšený dosah na 900 metrov, ktorý bohato vystačí na základný i profesionálny výcvik.

Obojok disponuje dvoma druhmi korekcie - zvukovým upozornením a elektrostatickými impulzmi nastaviteľnými v 8 úrovniach intenzity. Pre zvládnutie krízových situácií slúži tlačidlo Booster s dvojnásobnou intenzitou impulzu. Priaznivá je tiež vodeodolnosť obojku, ktorá umožňuje používanie obojku za dažďa alebo pri kúpaní.

Ergonomicky tvarovaný a malý vysielač disponuje jednoduchým ovládaním, prehľadným displejom a možno s ním vykonávať výcvik až u dvoch psov naraz.

 

Výhody

Nevýhody

dosah 900 m
2 druhy korekcie - zvuk, impulzy
8 úrovní intenzity
 booster tlačidlo
 vodotesný prijímač
 rozšírenie o výcvik 2 psov

nemá vibrácie

 

Dosah obojku

Profesionálny elektronický obojok PetSafe 900 Trainer disponuje efektívnym dosahom 900 m, ktorý je dostatočný pre výcvik na poliach, lúkach aj v lesoch.

 

Typ korekcie

Obojok je vybavený zvukovým upozornením a elektrostatickým impulzom s nastaviteľnou intenzitou v 8 úrovniach. Pre zvládanie krízových situácií disponuje obojok tlačidlom booster, na ktorom možno intenzitu impulzu zvýšiť na dvojnásobnou úroveň.

 

Batérie

Napájanie vysielača aj prijímača zaisťuje sada dobíjacích NiMH batérií s vysokou kapacitou 450 mAh. Plne nabité batérie vydržia vo vysielači dlhšie ako 14 dní. V prijímači sa výdrž batérií pohybuje od 3 do 7 dní. Opätovné nabitie akumulátorov je veľmi rýchle, trvá približne 2 hodiny.

 

Vodotesnosť

Prijímač elektronického obojku je plne vodotesný a ponoriteľný až do hĺbky 1 m. Naproti tomu vysielač nie je úplne vodotesný, krátkodobo znesie dážď a sneh.

 

Počet psov

S vysielačom PetSafe možné vykonávať súčasný výcvik až u dvoch psov naraz. Podmienkou je obstaranie ďalšieho samostatného elektronického obojku. Proti rušeniu sú obojky chránenie plávajúcimi kódmi. Prepínanie medzi jednotlivými psami je jednoduché a intuitívne.

 

Dĺžka obojku

Plastový obojok sa odolný proti znečisteniu a jeho dĺžku je možné flexibilne nastaviť v dĺžke od 20 cm do 70 cm.

 

Parametre

Prijímač obojku PetSafe Trainer 900 vyniká nízkou hmotnosťou 80 g, jeho rozmery sú 3,8 cm x 6,4 cm x 2,5 cm (výška, šírka, hĺbka). Malý a skladný vysielač váži 91 g a vyniká kompaktnými rozmermi 12,7 cm x 4,4 cm x 2,5 cm (výška, šírka, hĺbka).

 

V čom vám elektronický obojok pomôže?

Výcvikový obojok PetSafe Trainer 900 je užitočným pomocníkom pre začínajúcich výcvik, ale aj pre docvičenie už naučených povelov. S obojkom efektívne naučíte psa chôdzi u nohy a ďalšie povely ako "zostaň", "sadni" alebo "ľahni". Vďaka zvukovým a elektrostatickým korekciám tiež odnaučíte psa nevhodnému správaniu, akým je utekanie za zverou, skákanie na ľudí alebo ťahanie za vôdzku. S pohotovostným tlačidlom booster pre zvládanie krízových situácií budete mať navyše psa pod kontrolou aj pri chôdzi na voľno.