Petrainer PET998DB - podsvietený displej

Pôvodne: 103.90 €
77.50 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 26.11.2019 *
* Pokiaľ tovar objednáte dnes do 12:00
Dosah: 300 m
Vhodné pre psov: malé, stredné, veľké
Možnosť ovládať: 2
Funkcia: zvuk + vibrácie + el. impulz
(+421) 221 201 059

Elektronický výcvikový obojok Petrainer 998DB blue display je vylepšenou verziou modelu Petrainer 998DB. Väčšinu vlastností tento obojok zdieľa s predchádzajúcim modelom, teda disponuje praktickým dosahom na 300 m, možnosťou ovládať až dva psy naraz a tromi druhu výcvikových korekciou.

Oproti modelu Petrainer 998DB je ovládač obojku vybavený podsvieteným displejom. Podsvietený displej teraz prináša jednoduchú manipuláciu s výcvikovým obojkom za zhoršených svetelných podmienok a za tmy.

Elektronický obojok Petrainer 998DB blue display tiež disponuje novým prijímačom so zvýšenou vodeodolnosťou. Teraz prijímač znesie zaťaženie dažďom. Obojok je teda vhodný aj pre profesionálne výcvik v akomkoľvek počasí.

Výhody   

Nevýhody

100 úrovní nastavenia intenzity vibrácií
100 úrovní nastavenia intenzity impulzov
vodeodolný prijímač
displej má podsvietenie
tlačidlo pre vypnutie prijímača
úspora batérií
výkonné Li-Ion nabíjacie batérie

základný dosah na 300 m
každá funkcia nemá svoje vlastné tlačidlo

 

Dosah obojku

Výcvikový obojok LCD 100LV 998DB blue display disponuje štandardným dosahom 300 m, ktorý je dostačujúci pre väčšinu druhov výcviku a k prechádzkam v otvorenom priestore.
 

Typ korekce

K výstrahám a upozornením slúžia zvukové znamenie, vibrácie a elektrostatický impulz. Intenzita vibrácií i elektrostatických impulzov je nastaviteľná v 100 úrovniach. Vďaka širokej škále intenzity je obojok vhodný pre všetky psie plemená s váhou od 5 do 50 kg.

Batéria

Vysielač aj prijímač napája dobíjacie Li-Ion batéria s dostatočnou kapacitou. Výdrž batérií sa vďaka samostatnému vypínanie pohybuje v rádoch dní až týždňov. Batériu možno rýchlo dobiť dodávanou nabíjačkou.
 

Vodotesnosť

Nová verzia elektronického výcvikového obojku LCD 100LV 998DB je úplne vodeodolná. Prijímač je odolný voči dažďu, snehu.
 

Počet psov

Rovnako ako u predchádzajúcich modelov Petrainer 998 možno jedným prijímačom vykonávať výcvik až s dvoma psami naraz.

 

Dlžka obojku

Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 do 60 cm.

 

Parametre

Elektronický obojok váži 65 ga disponuje kompaktnými rozmermi 7 cm x 3,5 cm x 3,5 cm (šírka, výška, hĺbka). Ergonomicky vysielač sa výborne drží, váži tiež len 65 ga vyniká malými rozmermi 4 cm x 8 cm x 2,2 cm (šírka, výška, hĺbka).

Načo vám elektronický obojok pomôže?
 

Výcvikový elektronický obojok je vhodný ako pre úplný začiatok výcviku, tak aj pre jednotlivé docvičeniu už naučených povelov. Obojok je tiež výborným pomocníkom pri prechádzkach na voľno, kedy psa ľahko naučíte, že nemá utekať za zverou, ani sa od pána príliš vzďaľovať.

Obsah balenia:


    1x ovládač
    
1x prijímač
    
4x šoková elektróda (2x dlhá a 2x krátka pre nastavenie podľa dĺžky srsti psa)
    
1x EÚ nabíjačka
    
1x USB nabíjací kábel
    
1x čierny obojok
    
1x testovacie dióda
    
1x CZ návod