Petrainer PET998DB - Deluxe

Pôvodne: 110.90 €
85.90 €
vrátane DPH
Dočasne vypredané
Zásielková spoločnosť Geis 14.10.2019 *
* Pokiaľ tovar objednáte dnes do 12:00
Dosah: 300 m
Vhodné pre psov:
Možnosť ovládať: 2
Funkcia: zvuk + vibrácie + el. impulz
(+421) 221 201 059

Elektronický výcvikový obojok Petrainer 998DB Deluxe je vylepšenou verziou modelu Petrainer 998DB. Väčšinu vlastností tento obojok zdieľa s predchádzajúcim modelom, teda disponuje praktickým dosahom na 300 m, možnosťou ovládať až dvoch psov naraz a tromi druhmi výcvikových korekcií.

Oproti modelu Petrainer 998DB je ovládač obojku vybavený gumenými tlačidlami a podsvieteným displejom. Gumené tlačidlá poskytujú istejšie a príjemnejšie ovládanie a podsvietený displej teraz prináša jednoduchú manipuláciu s výcvikovým obojkom aj za zhoršených svetelných podmienok a tmy.

Elektronický obojok Petrainer 998DB Deluxe disponuje novým prijímačom so zvýšenou vodeodolnosťou. Teraz prijímač znesie zaťaženie dažďom, snehom a ďalšími poveternostným vplyvmi. Obojok je teda vhodný aj pre profesionálny výcvik v akomkoľvek počasí.

Výhody

Nevýhody

100 úrovní nastavenia intenzity vibrácií
 100 úrovní nastavenia intenzity impulzov
 vodeodolný prijímač
 displej má podsvietenie
 tlačidlo pre vypnutie prijímača
 úspora batérií
 výkonné Li-Ion nabíjacie batérie

základný dosah na 300 m
 každá funkcia nemá svoje vlastné tlačidlo

Dosah obojku

Výcvikový obojok LCD 100LV 998DB Deluxe disponuje štandardným dosahom 300 m, ktorý je dostačujúci pre väčšinu druhov výcviku a k prechádzkam v otvorenom priestore.


Typ korekcie

K výstrahám a upozorneniam slúžia zvukové znamenie, vibrácie a elektrostatický impulz. Intenzita vibrácií i elektrostatických impulzov je nastaviteľná v 100 úrovniach. Vďaka širokej škále intenzity je obojok vhodný pre všetky psie plemená s váhou od 5 do 50 kg.

 

Batérie

Vysielač aj prijímač napája dobíjacia Li-Ion batéria s dostatočnou kapacitou. Výdrž batérií sa vďaka samostatnému vypínaniu pohybuje v rádoch dní až týždňov. Batériu možno rýchlo dobiť dodávanou nabíjačkou.

 

Vodotesnosť

Nová verzia elektronického výcvikového obojku Petrainer 998DB Deluxe je úplne vodeodolná. Prijímač je odolný voči dažďu, snehu.

 


Počet psov

Rovnako ako pri predchádzajúcich modeloch Petrainer 998 možno jedným prijímačom vykonávať výcvik až s dvoma psami naraz.

 


Dĺžka obojku

Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 do 60 cm.

 

Parametre

Elektronický obojok váži 65 g a disponuje kompaktnými rozmermi 7 cm x 3,5 cm x 3,5 cm (šírka, výška, hĺbka). Ergonomicky vysielač sa výborne drží, váži tiež len 65 g a vyniká malými rozmermi 4 cm x 8 cm x 2,2 cm (šírka, výška, hĺbka).

 

V čom vám elektronický obojok pomôže?

Výcvikový elektronický obojok je vhodný ako pre úplný začiatok výcviku, ako aj pre jednotlivé docvičenie už naučených povelov. Obojok je tiež výborným pomocníkom pri prechádzkach na voľno, kedy psa ľahko naučíte, že nemá utekať za zverou, ani sa od pána príliš vzďaľovať.

Obsah balenia:

  • 1x ovládač
  • 1x prijímač
  • 4x šoková elektróda (2x dlhá a 2x krátka pre nastavenie podľa dĺžky srsti psa)
  • 1x EU nabíjačka
  • 1x USB nabíjací kábel
  • 1x čierny obojok
  • 1x testovacia dióda
  • 1x CZ návod