0
košík je prázdný

Už jen 43,3 € do
dopravy zdarma

Petrainer PET620

99,6 €
95,4 € včetně DPH

Zvolte variantu:

+ -

Skladom do dvoch týždňov

Už jen 43,3 € do dopravy ZDARMA

 • vhodné pro najmenšie psy
 • podsvietený displej
 • 100 úrovní vibrácií a el. impulzov
 • dobíjacia vysielačka i prijímač
 • dlhá výdrž batérie
 • 3 druhy korekcií
 • zapínánie na diaľku
 • vodotesný prijímač
 • pre každú funkciu tlačítko zvlášť
 • možnosť výcviku až 2 psov naraz
 • Základný dosah 300 m

Výrobce: Petrainer

Záruka: 2 roky

Kód: 005333

Vyskúšanie tovaru

Tovar môžete vrátiť do 30dní od doručenia.

Doprava ZADARMO

Zásilkovna ZADARMO u objednávok nad 40€
Kuriérom ZADARMO u objednávok nad 90€

Darček k objednávke!

Maškrty k objednávke nad 45€.

Petrainer PET 620 je nový model a nástupca modelu PET619. Výcvikový obojok PET620 má oproti modelu PET619 prehľadný podsvietený displej. V ostatných parametroch je novinka PET620 zhodná so svojim predchodcom. Disponuje dosahom až 300 metrov a funkciami zvuk, impulz a vibrácie. Vďaka miniatúrnemu a veľmi ľahkému prijímačmi a hlavne veľmi jemným nastavením sily korekcie je tento model vhodný pre psy s váhou už nad 2,5kg. Pomocou ovládača môžete po dokúpení ďalšieho prijímacieho obojku, cvičiť až 2 psy naraz.

Hlavnou výhodou elektronického obojku PET620 je možnosť polynulého a rýchleho nastavenia sily impulzov a vibrácií úrovniach 0 až 100, pomocou otočného kolieska. Dokonalý prehľad v každej situácii o nastavenej sile korekcie, novo zaisťuje podvícený displej. Na ovládači ďalej nájdete pre každú funkciu samostatné tloačítko. Toto rozloženie tlačidiel spôsobuje jednoduché, rýchle a presné ovládanie prijímača a výrazne zvyšuje efektivitu výcviku. Výcvik vý obojok Petrainer PET620, je vhodný pre všetkých psov s hmotnosťou od 2,5 kg až do 90 kg a to hlavne vďaka veľmi malému a ľahkému prijímačmi s váhou len 49 gramov. Pomocou výcvikového obojku Petrainer PET620 môžete ovládať až dva psy.

dosah obojku

Obojok má dosah praktických 300 m. Jeho použitie je tak vhodné pre výcvik na záhrade a cvičných priestoroch, ale aj na prechádzkach, kedy je pes pustený na voľno.

typ korekcie

Elektronický obojok Petrainer PET620 pracuje s tromi druhmi korekciou - zvukovým znamením, vibrácií a elektrostatickým impulzom. Intenzita vibrácií a impulzov je nastaviteľná v širokej škále 100 úrovní prehľadne zobrazené na podsvieteným displeji. Každá z funkcií je ovládaná svojím samostatným tlačidlom, čo zaisťuje presné a pohotové ovládanie a zvyšuje efektivitu výcviku.

batérie

Ovládač obojku je napájaný nabíjateľná Li-Ion batériou s dlhou výdržou. Batérie v ovládači s kapacitou 550mAh podľa intenzity používania vydrží v prevádzke až 14 dní. Prijímač je tiež osadený li-ion batérií s kapacitou 240mAh s výdržou cca. 3 až 7dní. Výhodou je rýchle nabitie akumulátorov, ktoré netrvá viac ako 2 hodiny.

vodotesnosť

Prijímač aj vysielačka elektronického obojku sú vodotesné. Vďaka precíznej konštrukcii je odolný proti poveternostným vplyvom ako je dážď, sneh a dokonca aj proti krátkodobému ponorenia.

počet psov

Koncepcia vysielača umožňuje naraz ovládať až 2 psov. Pre rozšírené možnosti ovládania stačí len prikúpiť ďalšie elektronický obojok.

Dĺžka obojku

Prijímač je upevnený na kvalitnom obojku, ktorého dĺžka je nastaviteľná od 20 do 70 cm. V prípade nedostatočnej dĺžky remienku v balení, možno prijímač nasadiť na ľubovoľný remienok šírky 2,5 cm.

parametre

Prijímač elektronického obojku váži 49 ga jeho rozmery sú 5 cm x 3,2 cm x 2,6 cm (šírka, výška, hĺbka). Telo vysielačky so svojimi rozmermi 4 cm x 8 cm x 2,2 cm (šírka, výška, hĺbka) skvele padne do ruky a váži len 74 gramov.

Načo vám elektronický obojok pomôže?

Elektronický obojok pomáha predovšetkým k ľahšiemu naučenie poslušnosti. S obojkom môžete aj na vzdialenosť 300 m psa upozorniť na neprípustné správanie. Výcvik sa tak stáva efektívnejšie.

technické parametre

dosah obojku 300 metrov
počet psov až pre 2 psov
Druh korekcia impulz + vibrácie + zvuk
vodotesnosť vodotesný (nevadí dážď, sneh, krátkodobé ponorenie)
nastavenie vibrácií 100 úrovní
nastavenie zvuku 1 úroveň
nastavenie impulzov 100 úrovní
Protištěkací mód nie
displej áno, podsvietený
Dĺžka obojku 20 až 70 cm
Doba nabíjania vysielača 2 až 4 hodiny
Doba nabíjania prijímača 2 až 4 hodiny
výdrž vysielača 1 až 3 mesiace
výdrž prijímača 3 až 7 dní
rozmer prijímača š.5cm x v.3,2cm x h.2,6m
rozmer vysielača š.4cm x v.8cm x h.2,2cm
hmotnosť prijímača 48 gramov
hmotnosť vysielača 74 gramov
napájanie prijímača dobíjací akumulátor
napájanie vysielača dobíjací akumulátor
Batérie v prijímači 240mAh
Batérie vo vysielači 550mAh

Obsah balenia:

 • 1x ovládač
 • 1x prijímač
 • 2x šoková elektróda
 • 1x EÚ nabíjačka
 • 1x USB nabíjací kábel
 • 1x obojok
 • 1x testovacie dióda
 • 1x CZ návod

Hodnocení zákazníků

Petrainer PET620