Petrainer PET619

Pôvodne: 129.30 €
89.50 €
vrátane DPH
Dočasne vypredané
Zásielková spoločnosť Geis 13.12.2019 *
* Pokiaľ tovar objednáte dnes do 12:00
Dosah: 300 m
Vhodné pre psov:
Možnosť ovládať: 2
Funkcia: zvuk + vibrácie + el. impulz
(+421) 221 201 059

Petrainer PE619 je nová rada, dobíjacích a plne vodotesných obojkov, pre amatérsky i profesionálny tréning psov. Výcvikový obojok PET619 má dosah až 300 metrov, podsvietený displej a disponuje funkciami zvuk, impulz a vibrácie. Vďaka miniatúrnemu a veľmi ľahkému prijímaču a hlavne veľmi jemným nastavením sily korekcie je tento model vhodný pre psov s váhou už nad 2,5kg. Pomocou ovládača môžete po dokúpení ďalšieho prijímacieho obojku, cvičiť až 2 psy naraz.

Hlavnou výhodou elektronického obojku PET619 je možnosť nastavenia sily impulzov a vibrácií úrovniach 0 až 100, vhodných pre všetkých psov s hmotnosťou od 2,5 kg až do 90 kg. Ovládač u výcvikového obojku PET916 má jednuduché nastavenie sily korekcie na otočnom koliesku a na každú zo svojich funkcií samostatné tlačidlo. Toto riešenie vedie k jednoduchému a presnému ovládaniu, ktoré zvyšuje efektivitu výcviku. Ergonomicky tvarovaný, ľahký a malý ovládač zaisťuje dobré držanie v ruke. Elektronický obojok Petrainer PET619 má dobíjací ovládač aj prijímač. Sada je dodávaná s vodeodolným vysielačom i obojkom, ktorým nevadí dážď, sneh ani krátkodobé ponorenie.

Výhody

Nevýhody

vhodné pre najmenších psov
 100 úrovní elektrostatických impulzov
100 úrovní vibrácií
dobíjacia vysielačka aj prijímač
dlhá výdrž batérie
 3 druhy korekcie
 zapínanie na diaľku
 vodotesná vysielačka a prijímač
 pre každú funkciu tlačidlo zvlášť
 možnosť výcviku až 2 psov naraz

základný dosah na 300 m

Dosah obojku

Obojok má dosah praktických 300 m. Jeho použitie je tak vhodné pre výcvik na záhrade a cvičných priestoroch, ale aj na prechádzkach, kedy je pes pustený na voľno.

 

Typ korekcie

Elektronický obojok Petrainer PET619 pracuje s tromi druhmi korekcie - zvukovým znamením, vibráciami a elektrostatickým impulzom. Intenzita vibrácií a impulzov je nastaviteľná v širokej škále 100 úrovní. Každá z funkcií je ovládaná svojím samostatným tlačidlom.

 

Batérie

Ovládač obojku je napájaný dobíjacou Li-Ion batériou s dlhou výdržou. Batéria v ovládači s kapacitou 550mAh podľa intenzity používania vydrží v prevádzke až 14 dní. Prijímač je tiež osadený li-ion batériou s kapacitou 240mAh s výdržou cca. 3 až 7dní. Výhodou je rýchle nabitie akumulátorov, ktoré netrvá viac ako 2 hodiny.

 

Vodotesnosť

Prijímač aj vysielačka elektronického obojku sú vodotesné. Vďaka precíznej konštrukcii je odolný proti poveternostným vplyvom ako je dážď, sneh a dokonca aj proti krátkodobému ponoreniu.

 

Počet psov

Koncepcia vysielača umožňuje naraz ovládať až 2 psov. Pre rozšírené možnosti ovládania stačí len prikúpiť ďalší elektronický obojok.

 

Dĺžka obojku

Prijímač je upevnený na kvalitnom obojku, ktorého dĺžka je nastaviteľná od 20 do 70 cm. V prípade nedostatočnej dĺžky remienka v balení, možno prijímač nasadiť na ľubovoľný remienok šírky 2,5 cm.

 

Parametre

Prijímač elektronického obojku váži 48 g a jeho rozmery sú 5 cm x 3,2 cm x 2,6 cm (šírka, výška, hĺbka). Telo vysielačky so svojimi rozmermi 4 cm x 8 cm x 2,2 cm (šírka, výška, hĺbka) skvele padne do ruky a váži len 74 gramov.

 

V čom vám elektronický obojok pomôže?

Elektronický obojok pomáha predovšetkým k ľahšiemu naučeniu poslušnosti. S obojkom môžete aj na vzdialenosť 300 m psa upozorniť na neprípustné správanie. Výcvik sa tak stáva efektívnejším.

Technické parametre

Dosah obojku 300 metrov
Počet psov až pre 2 psov
Druh korekcie impulz + vibrácie + zvuk
Vodotesnosť vodotesný (nevadí dážď, sneh, krátkodobé ponorenie)
Nastavenie vibrácií 100 úrovní
Nastavenie zvuku 1 úroveň
Nastavenie impulzov 100 úrovní
Protištekací mód nie
Displej nie
Dĺžka obojku 20 až 70 cm
Doba nabíjania vysielača 2 až 4 hodiny
Doba nabíjania prijímača 2 až 4 hodiny
Výdrž vysielača 1 až 3 mesiace
Výdrž prijímača 3 až 7 dní
Rozmer prijímača š.5cm x v.3,2cm x h.2,6m
Rozmer vysielača š.4cm x v.8cm x h.2,2cm
Hmotnosť prijímača 48 gramov
Hmotnosť vysielača 74 gramov
Napájanie prijímača dobíjací akumulátor
Napájanie vysielača dobíjací akumulátor
Batéria v prijímači 240mAh
Batéria vo vysielači 550mAh

Obsah balenia:

  • 1x ovládač
  • 1x prijímač
  • 2x šoková elektróda
  • 1x EU nabíjačka
  • 1x USB nabíjací kábel
  • 1x obojok
  • 1x testovacia dióda
  • 1x CZ návod