Petrainer PET617

Pôvodne: 166.30 €
129.90 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 23.10.2019
Dosah: 600 m
Vhodné pre psov:
Možnosť ovládať: 2
Funkcia: vibrácie + el. impulz
(+421) 221 201 059

Elektronický výcvikový obojok Petrainer PET617 je najnovším modelom a účinným pomocníkom pri výcviku vášho psa. Robustné odolné prevedenie, veľký dosah, spoľahlivosť, to všetko ponúka obojok Petrainer PET617. Obojok je vhodný ako pre laikov, tak i profesionálnych chovateľov.

Precízne nastavovanie úrovne stimulácie a vibrácií pomocou otočného prepínača o 100 úrovniach. Pomocou podsvieteného LCD displeja, budete mať vždy dokonalý prehľad o nastavenej úrovni vibrácií a korekcie a to aj v noci.

Obojok je vybavený pohybovým senzorom, ktorý šetrí napájaciu batériu. Ak pes spí alebo v pokoji leží, prepne sa prijímač obojku do standby módu.

Prijímač neobsahuje mechanické časti, zapínanie a vypínanie sa vykonáva priložením magnetu, zabudovaného v ovládači. Tým je zaručená vysoká odolnosť proti vode, a je eliminované mechanické poškodenie prijímača.

Výhody

Nevýhody

priaznivá cena
 dlhý dosah 600m
 dlhá životnosť batérií
 100 úrovní nastavenia intenzity vibrácií a impulzov
nízka váha prijímača
 kompaktné a ergonomické rozmery vysielača
 výcvik až dvoch psov
 podsvietený displej
 jednoduché a pohotové ovládanie

nedisponuje zvukovým upozornením

 


Dosah obojku

Účinný dosah elektronického obojku Petrainer PET617 je až 600 m. Obojok je tak vhodný aj pre cvičenie v lese a na veľké vzdialenosti.

 

Typ korekcie

Elektronický obojok IPets PET-617 disponuje tromi druhmi výstražného znamenia. Sú nimi vibrácie, krátky stimulačný impulz a dlhý stimulačný impulz. Intenzitu elektrostatických impulzov a vibrácií je možné nastaviť v 100 úrovniach.

 

Batérie

Prijímač obojku aj ovládač je napájaný výkonnými Li-Ion batériami. Životnosť batérií predlžuje úsporný standby mód, a možnosť vypnúť prijímač aj ovládač.

 

Vodotesnosť

Vysielač aj prijímač elektronického obojku sú odolné proti vode. Obojok aj ovládač môžu byť používané za dažďa, prijímač aj pre výcvik psov vo vode.

 

Počet psov

Prikúpením samostatného elektronického obojku je možné s vysielačom vykonávať výcvik až dvoch psov naraz. Prepínanie medzi jednotlivými psami je jednoduché a rýchle.

 

Dĺžka obojku

Čierny obojok z kvalitného nylonového materiálu je nastaviteľný v dĺžke od 20 do 60 cm. V prípade nedostatočnej dĺžky remienka v balení, možno prijímač nasadiť na ľubovoľný remienok šírky 2,5 cm.

 

Parametre

Prijímač elektronického obojku váži 65 g a jeho rozmery sú 7 cm x 3,5 cm x 3,5 cm (šírka, výška, hĺbka). Vysielač so svojimi rozmermi 4 cm x 8 cm x 2,2 cm (šírka, výška, hĺbka) skvele padne do ruky a váži len 65 gramov.

 

V čom vám obojok pomôže?

S elektronickým obojkom ľahko odnaučíte psa nežiaducemu správaniu. Či už sa jedná o utekanie za zverou, štekanie na pošťárku či problémy s privolaním, s elektronickým obojkom tieto zlozvyky ľahko odnaučíte.


Obsah balenia:

  • 1x ovládač
  • 1x prijímač
  • 1x sada elektród
  • 1x remienok
  • 1x testovacia dióda
  • 1x CZ návod