Patpet 776

Odporúčame Vhodné pre najmenšie psy s váhou do 4kg
116.90 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 23.10.2019
Dosah: 800 m
Vhodné pre psov: malé, stredné, veľké, najväčší
Možnosť ovládať: až 3 psy
Funkcia: zvuk + vibrácie + el.impulz + LED svetlo
(+421) 221 201 059

 

 

Elektronický výcvikový obojok PATPET PTS-776 je nový model výcvikového obojku s dosahom až 800m. Obojok Patpet 776 je praktickým pomocníkom pre výcvik a zvládanie psa v situáciách, kedy pes nepočúva svojho pána. Obojok je vhodný pre domáce i profesionálne cvičenia väčšiny plemien psov s hmotnosťou do 90 kg.

0-99 úrovne elektrostatickej korekcie a vibrácií, pohodlie pri nosení

Obojok umožňuje nastaviť úroveň elektrostatických korekcií a vibrácií v 99 úrovniach. S výcvikovým golierom Patpet 776 je možné použiť 4 funkcie. Zvuková výstraha, vibrácie, elektrostatické impulzy a vysoké svetelné svetlo priamo na límec. Vďaka tejto funkcii môžete sledovať pohyb psov aj v tme.

Ovládač i prijímač sú kompaktné. Vzhľadom na malú veľkosť a hmotnosť prijímača iba 40 g, môže byť golier použitý aj pre malé plemená s hmotnosťou od 2,5 kg. Na rozdiel od iných obojok sú kontaktné body vyrobené z vodivého kaučuku, aby maximalizovali komfort pre vášho psa.

Podsvietený LCD displej, nabíjateľný, ponorný prijímač

Ovládač výcviku je vybavený veľkým jasným podsvieteným LCD displejom. Prijímač aj regulátor sú integrované s dobíjateľnou batériou, ktorú nabíjate s dodávanou nabíjačkou približne. 2 hodiny a držte obojok v pohotovostnom režime približne. 14 dní. Príjemný obojstranný prijímač je tiež plne vodotesný a vhodný na ponorenie.

 

 

Dosah až 800 metrov s možnosťou ovládania až 3 psov

Obojok má dlhú vzdialenosť až 800 metrov, s možnosťou ovládania až 3 psov s jedným vodičom (po kúpe iných prijímačov). Vďaka veľmi malému a ľahkému prijímaču s hmotnosťou iba 40 g a citlivému korekčnému riadeniu je límec vhodný aj pre malé plemená s hmotnosťou nad 2,5 kg.

výhody

nevýhody

3 druhy korekcií - zvuk, vibrácie, impulzy
kontaktné miesta z vodivého kaučuku
Vysoko jasné svetlo LED na prijímači
0-99 úrovní nastavenia intenzity
dosah 800 m
ponorný prijímač
podsvietený displej vysielača
pre každú funkciu samostatne
kontrola troch psov
nabíjanie prijímača a ovládača
veľmi malé rozmery vysielača a prijímača

 

Dosah

Dosah vysielača je 800 m. Elektronický obojok ako tak vhodný najni pre výcvik na cvičných priestoroch, ale aj na dlhú vzdialenosť vo voľnom teréne alebo v lese. Aby nedošlo k narušeniu signálu inými zariadeniami, je obojok vybavený plávajúcimi kódy.

Typ korekcie

Elektronický výcvikový obojok PATPET PTS-776 má tri druhy korekcií - akustické výstražné, vibračné a elektrostatické impulzy. Intenzita impulzu je v ovládači ľahko regulovateľná v 99 úrovniach. Prijímač je navyše vybavený vysoko jasným LED svetlom, ktoré možno pomocou ovládače zapnúť a vypnúť.

Akumulátor

Výkon vysielača a výcviku je vybavený integrovanými dobíjateľnými batériami. Rýchle nabíjanie sa uskutočňuje prostredníctvom nabíjačky, ktorá je súčasťou balenia

Vodotesnosť

Tréningový obojok PATPET PTS-776 je odolný proti vlhkosti, dažďu a ponoreniu do vody. Obojok je možné použiť aj na plávanie a potápanie.

Počet psov

Výhodou vysielača dodávaného do elektronického obojku PATPET PTS-776 je schopnosť ovládania troch psov s jedným ovládačom. Stačí si kúpiť ďalšie prijímače.

Dĺžka remienku

Pohodlný plastový gremienek z kvalitných materiálov s nastaviteľnou dĺžkou. Popruh nastaviteľný na obvod krku cca. 20-65cm. Ak je to potrebné, prijímač môže byť tiež pripojený k inému popruhu, skôr než ho nájdete v balení

Parametre

Tréner PATPET PTS-776 má hmotnosť 40 g a rozmery cca. 4,8 cm x 3,2 cm x 2,4 cm (šírka, výška, hĺbka). Regulátor potom meria (bez antény) približne. 4,3 cm x 8,5 cm x 1,5 cm (šírka, výška, hĺbka) a hmotnosť je 56 g.

 

Čo vám pomôže elektronický obojok?

Elektronický výcvikový obojok PATPET PTS-776 je vhodný na jemné ladenie finálnych fáz tréningu, ako aj na kompletnú výcvik poslušnosti. S elektronickým golierom, pes vás urobí nevhodným pre zlé návyky, ako je skákanie psa na ľudí, štekanie alebo útek z hry.

Obsah balenia:

1x ovládač
1x prijímač
1x gumové uzávery pre kontaktné body (ak nechcete používať zásah elektrickým prúdom)
1x nastaviteľný remienek
1x manual
1x skúšobná dióda
1x nabíjačka