PATPET 610

Pôvodne: 162.90 €
126.90 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 26.11.2019 *
* Pokiaľ tovar objednáte dnes do 12:00
Dosah:: 600 m
Plemeno: malé, stredné, veľké, najväčšie
Napájanie: dobíjacie
Počet psov: 1 - 2 psi
Sila impulzov: 16 úrovní
Funkcia: zvuk, vibrácie, impulz
Vodotesnosť: ponorný
Dĺžka remienka:: 20- 60 cm
(+421) 221 201 059

 

 

Elektronický výcvikový obojok PATPET PTS-610 je praktickým pomocníkom pre výcvik a zvládanie ps a v situáciách, kedy pes nepočúva svojho pána. Obojok je vhodný pre domáce i profesionálne cvičenie väčšiny plemien psov s váhou do 90 kg.

Prednostné elektronického obojku je jeho ľahká ovládateľnosť. Vysielač umožňuje ovládať každú funkciu zvlášť. Jednotlivé tlačidlá sú farebne odlišná a prehľadne označené piktogramami. Nemôže sa tak stať, že sa v ovládaní pomýlite. Samotný vysielač vyniká moderným vzhľadom a podsvieteným displejom, s ktorým nebudete mať ani v noci problém s ovládaním.

výhody

nevýhody

3 druhy korekciou - zvuk, vibrácie, impulzy
16 úrovní nastavenia intenzity
dosah 600 m
ponorný prijímač
podsvietený displej vysielača
tlačidlá pre každú funkciu zvlášť
možnosť ovládania dvoch psov
nabíjacie prijímač aj ovládač
extra rýchle dobitie ovládače i prijímača

nemá
 

dosah obojku

Dosah vysielača je 600 m. Elektronický obojok ako tak vhodný najni pre výcvik na cvičných priestoroch, ale aj na dlhú vzdialenosť vo voľnom teréne alebo v lese. Aby nedošlo k narušeniu signálu inými zariadeniami, je obojok vybavený plávajúcimi kódy.

typ korekcie

Elektronický výcvikový obojok PATPET PTS-610 disponuje tromi druhmi korekciou - zvukovou výstrahou, vibráciami a elektrostatickými impulzy. Intenzitu impulzov možno na ovládači ľahko regulovať v 16 úrovniach.

batérie

Napájanie vysielača aj výcvikového obojku je zabezpečené integrovanými dobíjacími akumulátory. Rýchle dobíjanie prebieha nabíjačkou, ktorá je súčasťou balenia

vodotesnosť

Výcvikový obojok PATPET PTS-610 je odolný voči vlhkosti a dažďu i proti ponoreniu do vody. Obojok je teda možné používať aj pre plávanie a potápanie.

počet psov

Výhodou vysielača dodávaného k elektronickému obojku PATPET PTS-610 je možnosť ovládania dvoch psov naraz. Stačí len prikúpiť druhý elektronický obojok

Dĺžka obojku

Pohodlný nylonový obojok vyrobený z kvalitných materiálov s nastaviteľnou dĺžkou.

parametre

Elektronický výcvikový obojok PATPET PTS-610 disponuje hmotnosťou 54 ga rozmery 6,9 cm x 3,8 cm x 3,5 cm (šírka, výška, hĺbka).


Načo vám elektronický obojok pomôže?

Elektronický výcvikový obojok PATPET PTS-610 je vhodný ako pre precízne doladenie finálnych fáz výcviku, ako aj pre kompletné výcvik poslušnosti. S elektronickým obojkom psa odnaučíte nevhodným zlozvykom, ktorými sú skákanie psa na ľudí, štekanie alebo úteku za zverou.

Obsah balenia:

1x ovládač
1x prijímač
1x pútko na ovládač
1x nastaviteľný obojok
1x CZ návod
1x testovacie dióda
1x pár krátkych elektród
1x pár dlhých elektród
1x nabíjačka