Patpet 018

Pôvodne: 149.90 €
99.90 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 23.10.2019
Dosah: 300 m
Vhodné pre psov: malé, stredné, veľké, najväčšie
Možnosť ovládať: 2
Funkcia: zvuk + vibrácia + el.impulz
(+421) 221 201 059

Elektronický výcvikový obojok PATPET PTS-018 je praktickým pomocníkom pre výcvik a zvládanie psa v situáciách, kedy pes nepočúva svojho pána. Obojok je vhodný pre domáce i profesionálne cvičenie väčšiny plemien psov s váhou do 90 kg.

Prednostné elektronického obojku je jeho ľahká ovládateľnosť. Vysielač umožňuje ovládať každú funkciu zvlášť. Jednotlivé tlačidlá sú farebne odlišná a prehľadne označené piktogramami. Nemôže sa tak stať, že sa v ovládaní pomýlite. Samotný vysielač vyniká moderným vzhľadom a podsvieteným displejom, s ktorým nebudete mať ani v noci problém s ovládaním.

Výhody

Nevýhody

3 druhy korekcie - zvuk, vibrácie, impulzy
16 úrovní nastavenia intenzity
dosah 300 m
prijímač je ponorný
nabíjací ovládač aj prijímač
podsvietený displej vysielača
 tlačidlá pre každú funkciu zvlášť
 možnosť ovládania dvoch psov

nie sú

 

Dosah obojku

Dosah vysielača je 300 m. Elektronický obojok je tak vhodný aj pre výcvik na cvičných priestoroch. Aby nedošlo k narušeniu signálu inými zariadeniami, je obojok vybavený plávajúcimi kódmi.

 

Typ korekcie

Elektronický výcvikový obojok PATPET PTS-018 disponuje tromi druhmi korekcie - zvukovou výstrahou, vibráciami a elektrostatickými impulzmi. Intenzitu impulzov možno na ovládači ľahko regulovať v 16 úrovniach.

 

Batérie

Napájanie vysielača aj výcvikového obojku je zabezpečené integrovanými dobíjacími akumulátory. Dobíjanie prebieha nabíjačkou, ktorá je súčasťou balenia

 

Vodotesnosť

Výcvikový obojok PATPET PTS-018 je odolný voči vlhkosti a dažďu, obojok znesie aj ponorenie.

 

Počet psov

Výhodou vysielača dodávaného k elektronickému obojku PATPET PTS-018 je možnosť ovládania dvoch psov naraz. Stačí len prikúpiť druhý elektronický obojok.

 

Dĺžka obojku

Pohodlný obojok vyrobený z kvalitných materiálov je nastaviteľný v dĺžke až 75 cm.

 

Parametre

Elektronický výcvikový obojok PATPET PTS-018 disponuje hmotnosťou 54 g a rozmermi 6,9 cm x 3,8 cm x 3,5 cm (šírka, výška, hĺbka).


V čom vám elektronický obojok pomôže?

Elektronický výcvikový obojok PATPET PTS-018 je vhodný ako pre precízne doladenie finálnych fáz výcviku, tak i pre kompletný výcvik poslušnosti. S elektronickým obojkom psa odnaučíte nevhodným zlozvykom, ktorými sú skákanie psa na ľudí, štekanie alebo úteku za zverou.

Obsah balenia:

1x ovládač
1x prijímač
1x pútko na ovládač
1x nabíjačka obojku a prijímača
1x nastaviteľný obojok s dĺžkou až 75 cm
1x CZ návod
1x testovacia dióda
1x pár krátkych elektród
1x pár dlhých elektród