PATPET 008

Pôvodne: 106.90 €
72.90 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 23.10.2019
Dosah: 300 m
Vhodné pre psov: malé, stredné, veľké
Možnosť ovládať: 2
Funkcia: zvuk + vibrácia + el.impulz
(+421) 221 201 059

Elektronický výcvikový obojok PATPET PTS-008 je praktickým pomocníkom pre výcvik a zvládanie psa v situáciách, kedy pes nepočúva svojho pána. Obojok je vhodný pre domáce aj profesionálne cvičenie plemien psov do 60kg.

Prednosťou elektronického obojku je jeho ľahká ovládateľnosť. Vysielač umožňuje ovládať každú funkciu zvlášť. Jednotlivé tlačidlá sú farebne odlíšené a prehľadne označené piktogramami. Nemôže sa tak stať, že sa v ovládaní pomýlite. Samotný vysielač vyniká moderným vzhľadom a podsvieteným displejom, s ktorým nebudete mať ani v noci problém s ovládaním.

Výhody

Nevýhody

3 druhy korekcie - zvuk, vibrácie, impulzy
16 úrovní nastavenia intenzity
dosah 300 m
podsvietený displej vysielača
 tlačidlá pre každú funkciu zvlášť
 možnosť ovládania dvoch psov

bez dobíjacích batérií
 obojok nie je určený na ponory pod vodu
 určený len pre malé plemená

 

Dosah obojku

Dosah vysielača je 300 m. Elektronický obojok je tak vhodný aj pre výcvik na cvičných priestoroch. Aby nedošlo k narušeniu signálu inými zariadeniami, je obojok vybavený plávajúcimi kódmi.

 

Typ korekcie

Elektronický výcvikový obojok PATPET PTS-008 disponuje tromi druhmi korekcie - zvukovou výstrahou, vibráciami a elektrostatickými impulzmi. Intenzitu impulzov možno na ovládači ľahko regulovať v 16 úrovniach.

 

Batérie

Napájanie vysielača aj výcvikového obojku je zabezpečené mikrotužkovými batériami, ktoré nie sú súčasťou balenia. Batéria vo vysielači vydrží v závislosti na používaní aj niekoľko mesiacov. Batérie v obojku majú životnosť 3 - 6 týždňov.

 

Vodotesnosť

Výcvikový obojok PATPET PTS-008 je odolný voči vlhkosti a dažďu. Obojok ale nie je určený pre plávanie a potápanie.

 

Počet psov

Výhodou vysielača dodávaného k elektronickému obojku PATPET PTS-008 je možnosť ovládania dvoch psov naraz. Stačí len prikúpiť druhý elektronický obojok.

 

Dĺžka obojku

Pohodlný obojok vyrobený z kvalitných materiálov je nastaviteľný v dĺžke až 75 cm.

 

Parametre

Elektronický výcvikový obojok PATPET PTS-008 disponuje hmotnosťou 54 g a rozmermi 6,9 cm x 3,8 cm x 3,5 cm (šírka, výška, hĺbka).


V čom vám elektronický obojok pomôže?

Elektronický výcvikový obojok PATPET PTS-008 je vhodný ako pre precízne doladenie finálnych fáz výcviku, tak i pre kompletný výcvik poslušnosti. S elektronickým obojkom psa odnaučíte nevhodným zlozvykom, ktorými sú skákanie psa na ľudí, štekanie alebo úteku za zverou.

Obsah balenia:

1x ovládač
1x prijímač
1x pútko na ovládač
1x nastaviteľný obojok s dĺžkou až 75 cm
1x CZ návod
1x testovacia dióda
1x pár krátkych elektród
1x pár dlhých elektród