Ohrada TP -16

109.90 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 26.11.2019 *
* Pokiaľ tovar objednáte dnes do 12:00
Vodotesnost:: vodeodolný
Typ obojkov:: nabíjací
Dĺžka drôtu:: 300 m
Funkcia:: Zvuk + el.impulz
Maximálna dĺžka drôtu:: 600 m
(+421) 221 201 059

Elektronický ohradník TP-16 je účinným výstražným aj výcvikovým zariadením, ktoré psovi zrozumiteľne vymedzí teritórium. Ohradník je vybavený dvoma zónami - výstražnou a korekčnou, a nastaviteľnou intenzitou korekciou v 5 úrovniach. S použitím výcvikových vlajočiek umiestnených na hranici výstražné zóny pes v priebehu niekoľkých dní pochopí, kde sa smie pohybovať.

Prednosťou elektronického ohradníka je jednoduchá a rýchla inštalácia bez nutnosti stavania klasických plotov. Ohradník je vhodný pre psov s váhou od 5 kg do 90 kg. Elektronický impulz je pre psa neškodný a zdravotne nezávadný.

Výhody   

Nevýhody

dve zóny - výstražná a korekčná
5 úrovní intenzity
300m drôtu v balení
neobmedzený počet psov
vhodné pre inštaláciu pod zem
výcvikové zástavky
rýchla inštalácia
nabíjacie prijímacie obojok

nejsú

 

 

Nastavenie zón

Elektronický ohradník TP-16 je vybavený výstražnou a korekčné zónou. Výstražná zóna sa nachádza pred korekčné zónou a upozorňuje psa zvukovým znamením, že sa približuje k hranici plotu. Výstražnú zónu možno nastaviť vo vzdialenosti od 30 cm do 4 m od korekčné zóny. Ideálne je túto zónu doplniť výstražnými zástavky, ktorá psa vizuálne upozorní na vymedzenú hranicu.

Typ korekcie

Obojok vysiela zvukové znamenie pri vstúpenie do výstražnej zóny a elektrostatický impulz pri priblížení k korekčnej zóne. Intenzita elektrostatických impulzov je nastaviteľná v 5 úrovniach.
Elektrostatické korekciu možno aj úplne vypnúť, a u obojku TP16 je možné používať iba zvukové upozornenie.
 

Drôt súčasťou balenia

Súčasťou balenia je 100 m izolovaného drôtu, ktorý vystačí na ohraničenie dostatočne veľké plochy. Pre vymedzenie väčšie plochy možno zvlášť dokúpiť drôt a rozšíriť ohradník na 800 metrov.

 

Batéria

Centrálny riadiaci systém ohradníku je napájaný bežným sieťovým napätím 220V. Funkciu obojku zaisťuje nabíjací akumulátor.

 

Vodotesnosť

Elektronický obojok je určený k nepretržitému užívanie za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Prijímacie obojok ohradníku TP-16 je odolný proti dažďu a snehu.

 

Počet psov

Elektronický ohradník môže využívať neobmedzený počet psov s elektronickými obojky, ktoré je možné zvlášť dokúpiť. Súčasťou balenia je jeden elektronický obojok pre jedného psa.
 

Dĺžka obojku

Kvalitný remienok obojku je nastaviteľný v dĺžke od 20 do 60 cm.

 

Parametre

Prijímač elektronického obojku váži 68 g a disponuje rozmermi 6 cm x 3 cm x 3,6 cm (šírka, výška, hĺbka).

 

Načo vám elektronický ohradník pomôže?

Elektronický ohradník v prvom rade pomôže udržať psa na vašom pozemku a jasne mu stanoví hranice. Pes preto nebude mať nutkanie k úteku. Ohradníkom zároveň vymedzíte akékoľvek miesto na záhrade a oddelíte tak priestor určený pre psa od kvetinových záhonov alebo zeleninové záhrady.

Dvojzónový systém ohradníka s výstražnou a korekčné zónou zároveň psa vycvičí na rešpektovanie vymedzeného priestoru.

Obsah balenia:

  •      1x generátor impulzov vrátane adaptéra
  •      1x elektronický obojok
  •      1x balenie 300 m drôtu
  •      1x sada tréningových vlajočiek
  •      1x testovacia výbojka
  •      1x súprava dlhých a krátkych elektród
  •        1x Nabíjací kábel USB