Garmin DELTA XC Bundle

209.90 €
vrátane DPH
Dočasne vypredané
Zásielková spoločnosť Geis 13.12.2019 *
* Pokiaľ tovar objednáte dnes do 12:00
Dosah: 800 m
Vhodné pre psov: 4 - 90kg
Možnosť ovládať: až 3 psy
Funkcia: zvuk + vibrácie + el.impulz
(+421) 221 201 059

Elektronický obojok Garmin Delta XC Bundle pochádza z produkcie svetového výrobcu navigácií Garmin. Tento obojok je vhodný pre všetky psie plemená a predstavuje jedinečnú výcvikovú pomôcku, s ktorou zvládnete efektívne a profesionálny výcvik.

Obojok Garmin Delta XC Bundle je vybavený technológiou Tri-Tronics, ktorá umožňuje jednoduché ovládanie troch korekčných tlačidiel - zvuk, vibrácie, impulzy - len jednou rukou. Intenzita elektrostatických impulzov je nastaviteľná v 18 úrovniach a umožňuje vysielať krátke a dlhé impulzy, ktoré slúžia pre skrotenie psa v ťažko zvládnuteľných situáciách. Bočné tlačidlá umožňujú jednoduché prepínanie medzi výcvikovými funkciami a ovládanie 3 psov s technológiou DeltaTM. Výhodou vysielača je prehľadný LCD displej.

Široké možnosti výcviku umožňuje efektívny dosah vysielača, ktorý je 800 m. Obojok je plne vodotesný a vhodný pre použitie v extrémnom prostredí.

Výhody   

Nevýhody

dosah 800m
3 druhy korekcie s technológiou Tri-Tronics
dlhé a krátke impulzy
vodotesný prijímač
technológia DeltaTM - ovládanie 3 psov
vysielač s displejom

žiadne

 

Dosah obojku

Užitočný dosah elektrického obojku Garmin Delta je dostatočných 800 m.

 

Typ korekcie

Elektronický obojok disponuje technológiou Tri-Tronics s 3 druhmi korekciou - zvukom, vibráciami a elektrostatickými impulzy, ktoré sú nastaviteľné v 18 úrovniach intenzity. Impulzy možno vysielať v okamžitom výcvikovom režime (krátkodobý impulz) alebo v kontinuálnom výcvikovom režime (dlhý impulz po dobu držania tlačidla v dĺžke trvania až 8 sekúnd).

 

Baterie

Prijímač aj vysielač napája Li-Ion nabíjacie batérie, ktoré v pohotovostnom režime vydrží v prevádzke až 60 hodín. K opätovnému používaní sú batérie nabité priebehu niekoľkých hodín.

 

Vodotesnosť

Prijímač obojku je vodotesný podľa normy IPX7. Obojok znesie zaťaženie vlhkosťou, dažďom, snehom aj namočení vodou. Obávať sa nemusíte ani použitie v extrémnych podmienkach a blatistom teréne.

 

Počet psov

Vďaka technológii Delta umožňuje vysielač naraz vykonávať výcvik u 3 psov. Podmienkou je prikúpenia samostatných výcvikových obojkov.

 

Dĺžka obojku

Prijímača je uchytený na praktickom plastovom obojku, ktorý sa svojou hrúbkou 1,9 cm je odolný voči poškodeniu a pretrhnutie. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 do 65cm


 

Parametre

Prijímač elektronického obojku Garmin Delta disponuje kompaktnými rozmermi 5,9 cm x 3,7 cm x 3,9 cm (výška, šírka, hĺbka) a hmotnosťou 65 g.

 

Načo vám elektronický obojok pomôže?

Výcvikový obojok Garmin Delta oceníte predovšetkým pri výcviku základných i pokročilých povelov a pri odnaučení zlozvykov psa. S obojkom efektívne naučíte psa novým povelom alebo k dokonalosti doladíte existujúce povely. Ak váš pes pri prechádzkach ťahá za vodítko, uteká za zverou alebo skáče na ľudí či na iné zvieratá, potom vám elektronický obojok efektívne pomôže pri odnaučení týchto zlozvykov.

Obsah dodávky:

ovládač Delta XC
obojok Delta XC
čierny 1,9 cm široký remienok na prijímač
set set vymeniteľných kontaktných hrotov
nabíjacie klip
šnúrka na krk
USB kábel
USB rozbočovač
AC adaptér USB
návod