0
košík je prázdny

Už len 124,2 € do
dopravy zdarma

Garmin Delta InBounds Bundle 5v1

499,6 € vrátane DPH

Nedostupné

 • Moderná technológia s funkciami 5 v 1
 • Prenosný ohradník s ovládaním na diaľku
 • Výcvikový obojok s dosahom do 100 m
 • Obojok proti štekaniu s korekciou zvuk, impulz, vibrácie
 • Možnosť rozšírenia pre 2 psy
 • Kontrola štekania v aplikácii telefónu
 • Monitor aktivity
 • Čidlo k odpudeniu psa od určitých zón
 • Dosah ohradníku až 8 000 m2 - 46 m radius
 • Jednoduchá manipulácia, žiadna zložitá inštalácia
 • Elektródy z vodivého plastu v 2 dĺžkách
 • Až 4 dny v prevádzke i bez zapojenia do siete
 • LED diódy na obojku pre zviditeľnenie psa v tme

Výrobca: Garmin

Záruka: 2 roky

Kód: 010-01712-01

Vyskúšanie tovaru

Tovar môžete vrátiť do 30dní od doručenia.

Doprava ZADARMO

Zásilkovna ZADARMO u objednávok nad 40€
Kuriérom ZADARMO u objednávok nad 90€

Darček k objednávke!

Maškrty k objednávke nad 45€.

  Pre aké plemeno psa je vhodný?

 • malé

  malé

 • stredné

  stredné

 • veľké

  veľké

 • najväčšie

  najväčšie

Pokrokové moderné zariadenia pre výchovu psov Garmin Delta InBounds Bundle kombinuje prenosný ohradník pre pozemok s rozlohou až 8 000 m2, výcvikový aj protištěkací obojok s korekciou zvuk, vibrácie, impulz, domáci odpudzovač psa a monitor aktivity s kontrolou štekanie. Zariadenie možno nastaviť pre 2 psov a môžete ich kontrolovať na diaľku telefónom, v aplikácii Garmin Canine. Aplikácia bude kompatibilná so zariadením iOS 9+ aj Android 4,4+.

S najmodernejšou technológiou vychovávate vášho psa inak ...

Garmin InBounds Bundle je jedinečný aktuálny produkt svetového výrobcu Garmin, ktorý vám umožní inú výchovu vášho psa! Nielenže môžete vymedziť psovi okruh pohybu a zakázať prístup k nežiaducim objektom, ale môžete aj lepšie kontrolovať štekanie vášho psíka. K tomu ľahko dohliadnete na jeho fyzickú záťaž a na vzdialenosť 100 m môžete s psíkom trénovať povelmi! Výchovno zabezpečiť môžete až 2 psov zároveň!

Zabezpečte vášho psa, aj keď zostal doma bez dozoru!

Keď musíte do zamestnania alebo na pochôdzky, ťažko získate prehľad, čo váš pes zatiaľ vykonáva. Vďaka Garmin Bundle máte možnosť kedykoľvek zistiť, ako je váš chlpáč aktívna a v akých situáciách vyštekávať. Údaje nájdete všetky vo vašej aplikácii, kde sa zároveň uloží do histórie. Porozumieť štekanie a správanie vášho psa je základom jeho úspešnej výchovy. Celá technológia je zapracovaná do kompaktného malého zariadenia, ktoré tak môžete ľahko vziať kamkoľvek so sebou. Široké využitie zabezpečí vodotesné vlastnosti pre ponor do 1m a do 10 m ponor pre jednotku na obojku psa. K zariadenie nie je potrebná žiadna komplikovaná inštalácia, ani ďalšie zariadenia či ovládača. Všetko obstará zariadení Garmin a malá jednotka na obojku psa.

Vymedzenie priestoru k pohybu

Predovšetkým sa jedná o zariadenie, ktoré udržia Vášho psa vo vymedzenom priestore. V zariadení užívateľ nadefinuje virtuálne ohraničený priestor do vopred danej vzdialenosti od hlavnej jednotky, v ktorom sa pes smie pohybovať a ktorý nemá opustiť. To zaistí obojok psa, ktorý bezdrôtovo komunikuje s hlavnou jednotkou. Akonáhle pes prekročí hranice vymedzeného územia, obojok jeho i vás na to upozorní. Rádius vymedzujúce oblasť voľného pohybu psa môže byť až 8000m2. Zariadenie je navyše ľahko prenosné, takže vymedzený priestor pre voľný pohyb psa nemusí byť len na záhrade okolo Vášho domu, ale Garmin InBounds si môžete vziať i so sebou na dovolenku a vymedziť vášmu štvornohému miláčikovi voľné pole pôsobnosti napr. Okolo chaty, okolo stanu v kempe a podobne. Zariadenie je napájané z elektrickej zásuvky, ale vydrží v prevádzke až 4 dni na záložné tužkové batérie. Súčasťou balenia sú aj malé vlajočky, ktorými môžete označiť hranice perimetra (napr. Zapichnutím do trávnika) pre lepšiu vizuálnu predstavu, kam až siaha územia, za ktoré už má Váš pes zakázané vstupovať. Akonáhle si pes hranicu zapamätá, vlajočky môžete odstrániť.
Zariadenie Delta InBounds dokáže pracovať s dvoma obojky naraz, dá sa teda použiť pre dvoch psov.

BarkLimiter

Ak chcete Vášho psíka odnaučiť bezdôvodnému či nežiaducemu štekanie, máte možnosť využiť funkciu BarkLimiter, vďaka ktorej zariadenie na obojku rozpozná štekot a automaticky aplikuje korekciu, ktorej stupeň a intenzitu môžete navoliť (zvukový tón, vibrácie, elektrický impulz). Zariadenie počíta tiež počty zaštekanie počas celého dňa a tiež koľko korekciou aké intenzity bolo použité, Vy si tak napr. Po príchode domov z práce môžete overiť, ako sa pes počas Vašej neprítomnosti správal. Pre aplikovanie korekciou slúži kontaktné body, ktoré sú v sade po dvoch kusoch krátkych či dlhých, podľa typu a hustoty srsti Vášho psa.

Keep Away Tag

Pokiaľ chcete Vášmu psovi zakázať, aby sa približoval k niektorým miestam v dome či na záhrade, umiestnite do bezprostrednej blízkosti takéhoto miesta malý senzor Keep Away Tag. Kedykoľvek sa pes k takto označenému miestu priblíži (na vzdialenosť cca do 1 metra), Tag vyšle signál do zariadenia na obojku a ten psa automaticky napomenie. Táto funkcia je obzvlášť vhodná, ak má Váš pes napr. Zlozvyk vysypávať odpadky z koša, z popolnice pri dome, rozhrabávat záhony s kvetinami, či piť vodu zo záchodovej misy. Jednoducho na tieto miesta umiestnite Tag a ten už za Vás postráži, aby si neposlušný pes držal od týchto miest odstup. Vy len nastavíte, akú korekciu má obojok použiť v prípade priblíženia, a dosah vzdialenosti (od 30 do 90 cm). Súčasťou balenia je jeden Keep Away Tag, ďalšie možné voliteľne zakúpiť. Napájanie je na jednu gombíkovú batériu typu CR 2032 s dobou životnosti cca 3 mesiace.

Rozhrabaný kôš, vyhádzanie botník po vašom návrate? Od teraz žiadny problém!

Čo možno s ohradníkom zaistiť na pozemku, môžete využiť aj v domácich podmienkach s funkciou čidlá pre odpudenie psa. Miesta, ktorá doteraz váš chlpáč aj napriek zákazu rád skúmal, zostanú s čidlom nedotknutá. Odpudzovač Keep Away Tag funguje podobne ako ohradník, ale miesto voľné zóny vymedzí tú zakázanú. Korekciu vyšle psovi na obojok, ak sa priblíži na vzdialenosť 30 - 90 cm k senzoru. Vzdialenosť, rovnako ako druh korekcia nastavíte podľa svojho uváženia v aplikácii. Snímač teda jednoducho umiestnite na odpadkový kôš, vašu pohovku alebo iný objekt, a ak sa pes priblíži, obojok ho upozorní korekciou. Po návrate domov nájdete všetko na svojom mieste, bez toho by váš chlpáč využil čas treba nevítaným odpočinkom na vašej novej pohovke!

Aplikácia Garmin Canine

Nainštalovaním aplikácie Garmin Canine do Vášho mobilného telefónu získate užitočný nástroj, vďaka ktorému môžete konrolovat aktivitu Vášho psa počas dňa a zároveň sa Váš mobilný telefón stane diaľkovým ovládaním pre zariadenie Delta InBounds.
Kontrolou aktivity sa rozumie prehľad, aký čas strávil Váš pes intenzívnym pohybom, normálnou aktivitou alebo oddychom a tiež v ktorú dennú dobu. Ďalej v aplikácii vidíte ako často počas dňa Váš pes štekal a koľkokrát bola aplikovaná korekcia (spoznáte tak, ako sa pes doma správal počas Vašej nepřítomonosti). A v neposlednom rade tiež či a koľkokrát prekročil hranicu vymedzenej zóny.
Váš telefón s nainštalovanou aplikáciou sa zároveň stáva diaľkovým ovládaním a nástrojom pre výcvik psa, môžete ním napr. Vyslať signál pre aplikovanie korekcie (zvuk, vibrácie alebo elektr. Impulz) v prípade, že sa pes nespráva tak ako má. Môžete ním rozsvietiť svetlá na jednotke obojku a hneď tak pri večernej prechádzke so psom uvidíte, v ktorých miestach sa práve pohybuje.
V prípade, že Váš pes prekročí hranicu vymedzeného priestoru, aplikácia Vás na to ihneď upozorní.

obsah balenia

 • Základná jednotka Delta InBounds
 • 1x Jednotka na obojok psa
 • 1x čidlo Keep Away Tag
 • Držiak na stenu pre základnú jednotku Delta InBounds
 • nabíjací kábel
 • AC adaptéry (pre zákl. Jednotku a pre jednotku na obojok)
 • Farebné rozlišovače (šedý, modrý, červený)
 • 25ks vlajočiek
 • Krátke plastové kontaktné body
 • Dlhé plastové kontaktné body
 • Manuál

  Pre aké plemeno psa je vhodný?

 • malé

  malé

 • stredné

  stredné

 • veľké

  veľké

 • najväčšie

  najväčšie

Hodnotenie zákazníkov

Garmin Delta InBounds Bundle 5v1

Zatiaľ nikto nehodnotil! Buďte prvý kto pridá hodnotenie