0
košík je prázdný

Už jen 43,3 € do
dopravy zdarma

iTrainer W227

66,3 € včetně DPH
+ -

Skladom

Už jen 43,3 € do dopravy ZDARMA

 • ohraničenie velkých pozemkov
 • neomedzený počet psov
 • 300m drôt súčásťou balenia
 • nízká obstarávacia cena
 • vodoodolný prijímač
 • väčšia váha a rozmery prijímača
 • veľmi tenký drôt
 • nie je nastavenie síly impulzov
 • pomerne malá výdrž baterií

Výrobce: iTrainer

Záruka: 2 roky

Kód: 000905

Vyskúšanie tovaru

Tovar môžete vrátiť do 30dní od doručenia.

Doprava ZADARMO

Zásilkovna ZADARMO u objednávok nad 40€
Kuriérom ZADARMO u objednávok nad 90€

Darček k objednávke!

Maškrty k objednávke nad 45€.

  Pro jaké plemeno psa je vhodný?

 • malé

  malé

 • stredné

  stredné

Elektronický ohradník iTrainer W227 je účinným neviditeľným plotom, ktorý psa spoľahlivo udrží vo vymedzenom teritóriu. Pre nižšiu intenzitu elektrostatických impulzov je elektronický ohradník vhodný pre plemená psov s hmotnosťou do 40 kg. Prednosťou neviditeľného ohradníku iTrainer W227 je vodeodolný prijímač s dlhou životnosťou batérie, nízka obstarávacia cena a variabilné vytváranie korekčných zón.

Nastavenie zón

Neviditeľný ohradník umožňuje vytvárať tri zóny pohybu. V prvej zóne je pes varovaný zvukovým znamením, v druhej zóne je kombinované zvukové znamenie s jemným elektrostatickým impulzom. Jednotlivé zóny možno rozdeliť v rozmedzí od 30 cm až po 4 m.

Typ korekcie

Elektronický ohradník iTrainer W227 ako upozornenie vysiela dva druhy korekciou - zvukové znamenie a elektrostatický impulz. Frekvencia impulzov sa zvyšuju s približovaním psa k vymedzenej hranici.

Drôt súčasťou balenia

Súčasťou balenia je rádiový vodič s dĺžkou 300 m. Pre svoj malý priemer je drôt vhodný skôr pre povrchovú inštaláciu, umiestnenie pod zem je tiež možné ale s ohľadom na prierez drôtu to skôr neodporúčame. Dĺžka vodiča bohato vystačí na vymedzenie dostatočne veľkého priestoru. V prípade potreby možno drôt predĺžiť až na dĺžku 600 m.

Batérie

Hlavné riadiaca jednotka je napájaná zo siete 220 V. V prípade výpadku elektrického prúdu je možné zaobstarať batériu pre záložné napájanie. Prijímač obojku napája 9V batéria, ktorá v pohotovstním prevádzke vydrží až mesiac.

Vodotesnosť

Oproti starším verziám je prijímač modelu iTrainer W227 vybavený skrutkovateľným krytom batérie. Vďaka tomu nehrozí strata krytu. Zároveň bezpečný uzáver chráni prijímač proti zvýšenej vlhkosti a dažďu.

Počet psov

Prednosťou elektronických ohradníkov je použitie pre neobmedzený počet psov s elektronickými obojky.

Dĺžka obojku

K elektronickému ohradníka je dodávaný kvalitný nylonový obojok, ktorý je pre psa pohodlný, neškriabe a nespôsobuje odreniny. Nastaviteľná dĺžka obojku je od 20 do 55 cm. Prijímač je prípadne možné pripevniť na ľubovoľný remienok.

Parametre

Riadiaca jednotka elektronického ohradníku iTtrainer W227 disponuje rozmermi 10,9 cm x 12,9 cm x 4,3 cm (šírka, výška, hĺbka). Prijímač elektronického obojku vrátane batérie váži 98 g a má rozmery 6,9 cm x 3,6 cm x 3,8 cm (šírka, výška, hĺbka).

 

Načo vám elektronický ohradník pomôže?

Elektronický ohradník iTtrainer W227 pomôže k spoľahlivému vymedzenie teritória, v ktorom sa pes smie pohybovať. Vďaka vytvoreniu jednotlivých zón je pes pri priblížení k hranici teritória najprv upozornený zvukovým znamením. Ak aj napriek tomuto upozorneniu má pes potrebu približovať sa k hranici územia, je v ďalšej fáze upozornený elektrostatickým impulzom.


Obsah balenia:

1x generátor impulzov
1x napájací adaptér pre generátor
1x elektronický obojok
1x pár elektród pre dlhosrsté psy
1x pár elektród pre krátkosrsté psy
1x balenie 300 m drôtu
1x sada (20ks) zástavky pre označenie oblasti

  Pro jaké plemeno psa je vhodný?

 • malé

  malé

 • stredné

  stredné

Hodnocení zákazníků

iTrainer W227