Oplotenie HT-023

Pôvodne: 79.00 €
55.50 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 23.10.2019
Vodotesnost:: bez ochrany
Typ obojkov:: batériový
Dĺžka drôtu:: 300 m
Funkcia:: zvuk + el.impulz
Maximálna dĺžka drôtu:: 600 m
(+421) 221 201 059

Elektronický ohradník iTrainer HT-023 je účinným neviditeľným plotom, ktorý psa spoľahlivo udrží vo vymedzenom teritóriu. Tento elektronický ohradník je vhodný pre plemená psov s hmotnosťou do 50 kg. Prednosťou neviditeľného ohradníku iTrainer HT-023 je nízka obstarávacia cena a variabilné vytváranie korekčných zón.

Výhody

Nevýhody

ohraničenie veľkých pozemkov
neobmedzený počet psov
 300m drôtu súčasťou balenia
  vytvorenie varovnej zóny
 dlhá životnosť batérie

súčasťou dodávky je jeden elektronický obojok
intenzita elektrostatických impulzov sa nedá nastaviť
nie je vhodné pre veľké plemená psov nad 50kg

 

Nastavenie zón

Neviditeľný ohradník umožňuje vytvárať tri zóny pohybu. V prvej zóne je pes varovaný zvukovým znamením, v druhej zóne je kombinované zvukové znamenie s jemným elektrostatickým impulzom. Jednotlivé zóny je možné rozdeliť v rozmedzí od 30 cm až po 4 m.

 

Typ korekcie

Elektronický ohradník iTrainer HT-023 ako upozornenie vysiela dva druhy korekcie - zvukové znamenie a elektrostatický impulz. Frekvencia impulzov sa zvyšuje s približovaním psa k vymedzenej hranici.

 

Drôt súčasťou balenia

Súčasťou balenia je rádiový vodič s dĺžkou 300 m. Pre svoj malý priemer je drôt vhodný skôr pre povrchovú inštaláciu na plot či terén. Dĺžka vodiča bohato vystačí na vymedzenie dostatočne veľkého priestoru. V prípade potreby možno drôt predĺžiť až na dĺžku 600 m.

 

Batérie

Hlavná riadiaca jednotka je napájaná zo siete 220 V. V prípade výpadku elektrického prúdu je možné zaobstarať batériu pre záložné napájanie. Prijímač obojku napája 6V batéria, ktorá v pohotovostnom režime vydrží až dva mesiace - batéria nie je súčasťou balenia

 

Vodotesnosť

Obojok nemá ochranu proti vode, nie je teda vhodné ho používať za dažďa alebo v snehu.

 


Počet psov

Prednosťou elektronických ohradníkov je použitie pre neobmedzený počet psov s elektronickými obojkami.

 


Dĺžka obojku

K elektronickému ohradníku je dodávaný kvalitný nylonový obojok, ktorý je pre psa pohodlný, neškriabe a nespôsobuje odreniny. Nastaviteľná dĺžka obojku je od 20 do 55 cm. Prijímač je prípadne možné pripevniť na ľubovoľný remienok.

 

Parametre

Základňa má šírku 14,8 cm, výšku 9 cm a hĺbku 4,9 cm. Prijímač má šírku 6,6 cm, výšku 3,9 cm a hĺbku 3,3 cm a jeho váha je 50 gramov.

 

V čom vám elektronický ohradník pomôže?

Elektronický ohradník iTtrainer HT-023 pomôže k spoľahlivému vymedzeniu teritória, v ktorom sa pes smie pohybovať. Vďaka vytváraniu jednotlivých zón je pes pri priblížení k hranici teritória najskôr upozornený zvukovým znamením. Ak aj napriek tomuto upozorneniu má pes potrebu približovať sa k hranici územia, je ďalšej fáze upozornený elektrostatickým impulzom.


Obsah balenia:

1x generátor impulzov
1x napájací adaptér pre generátor
1x elektronický obojok
1x pár elektród pre dlhosrsté psy
1x pár elektród pre krátkosrsté psy
1x balenie 300 m drôtu
1x sada (20ks) zástavky pre označenie oblasti