Elektronická ohrada W227

Najpredávanejšie
Pôvodne: 102.90 €
64.90 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 26.11.2019 *
* Pokiaľ tovar objednáte dnes do 12:00
Vodotesnost:: Vode odolný
Typ obojkov:: batériový
Dĺžka drôtu:: 300 m
Funkcia:: zvuk + el.impulz
Maximálna dĺžka drôtu:: 600 m
(+421) 221 201 059

Elektronický ohradník iTrainer W227 je účinným neviditeľným plotom, ktorý psa spoľahlivo udrží vo vymedzenom teritóriu. Pre nižšiu intenzitu elektrostatických impulzov je elektronický ohradník vhodný pre plemená psov s hmotnosťou do 50 kg. Prednosťou neviditeľného ohradníku iTrainer W227 je vodeodolný prijímač, nízka obstarávacia cena a variabilné vytváranie korekčných zón.

Výhody

Nevýhody

ohraničenie veľkých pozemkov
 neobmedzený počet psov
 300m drôt súčasťou balenia
 vytvorenie varovnej zóny
 vodeodolný prijímač
 dlhá životnosť batérie

súčasťou dodávky je jeden elektronický obojok
 intenzita elektrostatických impulzov nedá nastaviť
 vhodné pre menšie a stredné plemená psov
 vodič s menším priemerom je vhodný skôr
pre povrchovú inštaláciu

 

Nastavenie zón

Neviditeľný ohradník umožňuje vytvárať dve zóny pohybu. V prvej zóne se pes voľne pohybovať. V druhej zóne je kombinované zvukové znamenie s jemným elektrostatickým impulzom. Korekčnú zóna je možné nastaviť v rozmedzí od 30 cm až po 4 m.

 

Typ korekcie

Elektronický ohradník iTrainer W227 ako upozornenie vysiela dva druhy korekcie- zvukové znamenie a elektrostatický impulz. Frekvencia impulzov sa zvyšuje s približovaním psa k vymedzenej hranici.

 

Drôt súčasťou balenia

Súčasťou balenia je rádiový vodič s dĺžkou 300 m. Pre svoj malý priemer je drôt vhodný skôr pre povrchovú inštaláciu, umiestnenie pod zem je tiež možné ale s ohľadom na prierez drôtu ho skôr neodporúčame. Dĺžka vodiča bohato vystačí na vymedzenie dostatočne veľkého priestoru. V prípade potreby možno drôt predĺžiť až na dĺžku 600 m.

 

Batérie

Hlavná riadiaca jednotka je napájaná zo siete 220 V. V prípade výpadku elektrického prúdu je možné zaobstarať batériu pre záložné napájanie. Prijímač obojku napája 9V batéria, ktorá v pohotovstnej prevádzke vydrží až dva mesiace.

 

Vodotesnosť

Oproti starším verziám je prijímač modelu iTrainer W227 vybavený skrutkovateľným krytom batérie. Vďaka tomu nehrozí strata krytu. Zároveň bezpečný uzáver chráni prijímač proti zvýšenej vlhkosti a dažďu.


Počet psov

Prednosťou elektronických ohradníkov je použitie pre neobmedzený počet psov s elektronickými obojkami.

 


Dĺžka obojku

K elektronickému ohradníku je dodávaný kvalitný nylonový obojok, ktorý je pre psa pohodlný, neškriabe a nespôsobuje odreniny. Nastaviteľná dĺžka obojku je od 20 do 55 cm. Prijímač je prípadne možné pripevniť na ľubovoľný remienok.

 

Parametre

Riadiaca jednotka elektronického ohradníku iTtrainer W227 disponuje rozmermi 10,9 cm x 12,9 cm x 4,3 cm (šírka, výška, hĺbka). Prijímač elektronického obojku vrátane batérie váži 98 g a má rozmery 6,9 cm x 3,6 cm x 3,8 cm (šírka, výška, hĺbka).

 

V čom vám elektronický ohradník pomôže?

Elektronický ohradník iTtrainer W227 pomôže k spoľahlivému vymedzeniu teritória, v ktorom sa pes smie pohybovať. Vďaka vytváraniu jednotlivých zón je pes pri priblížení k hranici teritória najskôr upozornený zvukovým znamením. Ak aj napriek tomuto upozorneniu má pes potrebu približovať sa k hranici územia, je v ďalšej fáze upozornený elektrostatickým impulzom.


Obsah balenia:

1x generátor impulzov
1x napájací adaptér pre generátor
1x elektronický obojok
1x pár elektród pre dlhosrsté psy
1x pár elektród pre krátkosrsté psy
1x balenie 300 m drôtu
1x sada (20ks) zástavky pre označenie oblasti