Elektronická ohrada HT-026

Akcia
Pôvodne: 149.90 €
119.90 €
vrátane DPH
Dočasne vypredané
Zásielková spoločnosť Geis 12.11.2019
Vodotesnost:: vodeodolný
Typ obojkov:: batériový
Dĺžka drôtu:: 200 m
Funkcia:: zvuk + el.impulz
Maximálna dĺžka drôtu:: 800 m
(+421) 221 201 059

Elektronický ohradník iTrainer HT-026 je skvelým zariadením, ktoré psovi vymedzí teritórium. Ohradník HT-026 disponuje nastaviteľnou silou elektrostatických impulzov v piatich úrovniach. Neviditeľný plot je tak vhodný pre malé aj veľké psie plemená.

Výhoda neviditeľného elektronického plota spočíva v minimálnych nákladoch na obstaranie a jednoduchej inštalácii. Nemusíte stavať žiadne ploty, vymeriavať priestor ani investovať drahocenný čas a peniaze. Pre vymedzenie územia stačí natiahnuť rádiový vodič. Jeho položenie nezaberie viac ako pár minút.

Výhody

Nevýhody

ohraničenie veľkých pozemkov
jednoduchá inštalácia
silný kvalitný drôt v balení
   zástavky na vyznačenie priestoru
 možnosť inštalácie drôtu do zeme
 neobmedzený počet psov
 200m odolného drôtu v balení

 

batéria v prijímači vydrží 2-3 týždne
maximálna dĺžka drôtu 800m

Nastavenie zón

U elektronického ohradníku iTrainer HT-026 ľahko vymedzíte prístupové zóny, v ktorých sa pes smie pohybovať. Zvukové znamenie a elektronické impulzy možno nastaviť až do vzdialenosti 4 metrov od vytýčenej línie.

 

Typ korekcie

Elektrický ohradník umožňuje nastavenie v 4 intenzitách elektrostatického impulzu v kombinácii so zvukovým upozornením, a je tak vhodný pre rôzne veľkosti psích plemien. Elektrostatické upozornenie možno tiež kedykoľvek vypnúť a používať iba zvukové upozornenie.

 

Drôt súčasťou balenia

Súčasťou elektronického ohradníku iTrainer HT-026 je 200 m izolovaného drôtu s prierezom 0,5 mm. Dĺžka drôtu postačí na vytvorenie neviditeľného plota aj na väčších záhradách. Na vymedzenie väčšieho pozemku možno drôt zvlášť prikúpiť a vytvoriť ohradník v dĺžke až 800m.

 

Batérie

Napájanie vysielača je riešené zapojením do elektrickej siete s napätím 220 V. Samotný elektronický obojok je napájaný 9V batériou, ktorá v prevádzke vydrží až dva - tri týždne.

 

Vodotesnosť

Elektronický obojok je odolný voči dažďu a zvýšenej vlhkosti, nie je však vhodný na kúpanie, ponory a dlhodobý pobyt na daždi.

 

Počet psov

Elektronický ohradník nie je limitovaný počtom psov s elektronickými obojkami. V ohradníku sa môže pohybovať neobmedzený počet psov.

 

Dĺžka obojku

S elektronickým ohradníkom je súčasťou dodávky nylonový obojok, ktorý možno nastaviť v dĺžke od 20 do 55 cm.

 

Parametre

Riadiaca jednotka elektronického ohradníku disponuje rozmermi 10,9 cm x 12,9 cm x 4,3 cm (šírka, výška, hĺbka). Prijímač elektronického obojku váži 58 g a má rozmery 6,9 cm x 3,6 cm x 3,6 cm (šírka, výška, hĺbka)


V čom vám elektronický ohradník pomôže?

Ak váš pes neustále uteká alebo ničí kvetinové záhony, potom s elektronickým ohradníkom budete mať po problémoch. Neviditeľným plotom možno vytýčiť územia akéhokoľvek tvaru. Vo vymedzenom území je možné navyše vytvárať samostatné ostrovčeky, kam pes nemôže vkročiť.

Pri priblížení k vymedzenej hranici bude pes upozornený zvukovým znamením a potom jemným elektrostatickým impulzom, ktorý psa ľahko odnaučí neprekračovať zakázanú líniu.

Obsah balenia:

  • 1x generátor impulzov
  • 1x napájací adaptér pre generátor
  • 1x elektronický obojok
  • 1x pár elektród pre dlhosrsté psy
  • 1x pár elektród pre krátkosrsté psy
  • 1x balenie 200 m drôtu
  • 1x sada (20ks) zástavky pre označenie oblasti
  • 1x 9V batéria