Elektronická ohrada CANIFUGUE Small

220.90 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 23.10.2019
Vodotesnost:: ponoriteľný
Typ obojkov:: batériový
Dĺžka drôtu:: 100 m
Funkcia:: zvuk + el.impulz
Maximálna dĺžka drôtu:: 800 m
(+421) 221 201 059

Elektronický ohradník Canifugue Small je účinným výstražným aj výcvikovým zariadením, ktoré psovi alebo mačke zrozumiteľne vymedzí teritórium. Ohradník je vybavený dvoma zónami - výstražnou a korekčné, a nastaviteľnou intenzitou korekciou v 8 úrovniach. S použitím výcvikových vlajočiek umiestnených na hranici výstražné zóny zviera v priebehu niekoľkých dní pochopí, kde sa smie pohybovať.

Prednosťou elektronického ohradníka je jednoduchá a rýchla inštalácia bez nutnosti stavania klasických plotov. Ohradník je pre malé psy alebo mačky. Elektronický impulz je pre zviera neškodný a zdravotne nezávadný.

Výhody   

Nevýhody

dve zóny - výstražná a korekčná
extra malý prijímací obojok
8 úrovní intenzity
neobmedzený počet psov a maček
vhodné pre inštaláciu pod zem
výcvikové zástavky
rýchla inštalácia
vysoká výdrž batérie

100 m drôtu v balení

 

 

Nastavenie zón

Elektronický ohradník Canifugue Small je vybavený výstražnou a korekčné zónou. Výstražná zóna sa nachádza pred korekčné zónou a upozorňuje psa zvukovým znamením, že sa približuje k hranici plotu. Výstražnú zónu možno nastaviť vo vzdialenosti od 30 cm do 4 m od korekčné zóny. Ideálne je túto zónu doplniť výstražnými zástavky, ktorá psa vizuálne upozorní na vymedzenú hranicu.

Typ korekcie

Obojok vysiela zvukové znamenie pri vstúpenie do výstražnej zóny a elektrostatický impulz pri priblížení k korekčnej zóne. Intenzita elektrostatických impulzov je nastaviteľná v 8 úrovniach.
 

Drôt súčasťou balenia

Súčasťou balenia je 100 m izolovaného drôtu, ktorý vystačí na ohraničenie dostatočne veľké plochy. Pre vymedzenie väčšie plochy možno zvlášť dokúpiť drôt a rozšíriť ohradník na 800 metrov.

 

Batéria

Centrálny riadiaci systém ohradníku je napájaný bežným sieťovým napätím 220V. Funkciu obojku zaisťuje dobíjacie batérie, ktorá v prevádzke na jedno nabitie vydrží cca. 80 hodín.

 

Vodotesnosť

Elektronický obojok je určený k nepretržitému užívanie za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Obojok plne vodotesný a ponoriteľný pod vodnú hladinu. Zariadenie preto nevadí dážď, zvýšená a dlhodobá vlhkosť alebo kúpanie.
 

Počet psov

Elektronický ohradník môže využívať neobmedzený počet psov s elektronickými obojky, ktoré je možné zvlášť dokúpiť. Súčasťou balenia je jeden elektronický obojok pre jedného psa.
 

Dĺžka obojku

Kvalitný remienok obojku je nastaviteľný v dĺžke od 17 do 55 cm. Rýchle odopnutie umožňuje praktické zapínanie na plastovú trojzubcovou sponu.
 

Parametre

Prijímač elektronického obojku váži 23 g a disponuje rozmermi 4,4 x 2,8 x 2,5 cm (šírka, výška, hĺbka).

 

Načo vám elektronický ohradník pomôže?

Elektronický ohradník v prvom rade pomôže udržať psa na vašom pozemku a jasne mu stanoví hranice. Pes preto nebude mať nutkanie k úteku. Ohradníkom zároveň vymedzíte akékoľvek miesto na záhrade a oddelíte tak priestor určený pre psa od kvetinových záhonov alebo zeleninové záhrady.

Dvojzónový systém ohradníka s výstražnou a korekčné zónou zároveň psa vycvičí na rešpektovanie vymedzeného priestoru.

Obsah balenia:

  •      1x generátor impulzov
  •      1x elektronický obojok
  •      1x adaptér a nabíjací dok pre prijímač
  •      1x balenie 100 m drôtu
  •      1x sada tréningových vlajočiek
  •      1x testovacia výbojka