Elektronická ohrada CANIFUGUE MIX 2015

224.08 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 23.10.2019
Vodotesnost:: vodotesný
Typ obojkov:: batériový
Dĺžka drôtu:: 100 m
Funkcia:: zvuk + el.impulz
Maximálna dĺžka drôtu:: 2000 m
(+421) 221 201 059

Elektronický ohradník Canifugue MIX 2015 slúži pre vymedzenie priestoru psom s hmotnosťou od 5 kg do 50 kg. Tento ohradník zabezpečuje, aby pes neutiekol z pozemku alebo aby nechodil do zakázaných miest.

Oproti modelom nižšej rady je riadiaca jednotka Canifugue MIX 2015 vybavená LCD displejom, ktorý umožňuje jemnejšie nastavenie výstražnej zóny. Zónu možno podľa požiadaviek nastaviť od 30 cm do 4 m. Nastaviteľná intenzita elektromagnetických korekcií v 8 úrovniach je vhodná pre malé aj veľké plemená psov. Prednosťou ohradníka je možnosť rozšírenia elektrického vodiča na dĺžku až 2 000 metrov.

 

Výhody

Nevýhody

riadiaca jednotka s LCD displejom
 8 úrovní intenzity
 ľahké ovládanie
rozšírenie ohradníku až na 2 000 m
 vhodné pre inštaláciu pod zem
 neobmedzený počet psov
 výcvikové zástavky
 vysoká výdrž batérie

100 m drôtu v balení

 

Nastavenie zón

Ohradník je vybavený korekčnou zónou, ktorá psa varuje elektrostatickým impulzom. Pred korekčnou zónou je výstražné pásmo, ktoré psa upozorní na blížiacu sa hranicu zvukovým signálom. Veľkosť výstražnej zóny možno ľahko nastaviť na riadiacej jednotke s LCD displejom v rozmedzí od 30 cm do 4 metrov.

 

Typ korekcie

Elektronický ohradník používa na upozornenie zvukovú signalizáciu. Pokiaľ pes neposlúchne a prejde od výstražnej zóny až k hranici ohradníku, dostane pes upozornenie elektrostatickým impulzom. Zvukové aj elektrostatické korekcie sú nastaviteľné v 8 úrovniach intenzity.

 

Drôt súčasťou balenia

Model Canifugue MIX 2015 je dodávaný s izolovaným drôtom dlhým 100 m. Táto dĺžka vystačí na ohraničenie menšej záhrady alebo k vymedzeniu zakázaných zón. Prednosťou modelu Canifugue MIX 2015 oproti iným verziám je možnosť predĺženia ohradníku až na 2 000 m.

 

Batérie

Napájanie elektronického obojku, ktorý nosí pes na krku je zabezpečené vymeniteľnou CR2 batériou s napätím 3V. Aktuálny stav batérie je indikovaný LED diódou umiestnenou na obojku. Podľa intenzity používania vydrží batéria v prevádzke dlhých 3 až 6 mesiacov. Riadiaca jednotka je napájaná 220V z bežnej elektrickej siete.

Vodotesnosť

Model elektronického obojku Canifugue MIX 2015 je plne vodotesný. Váš pes sa s obojkom môže bez obáv kúpať, behať v daždi, v mokrej tráve alebo v snehu.

 

Počet psov

Elektronický ohradník nemá obmedzenia v počte psov. Elektrický vodič a riadiaca jednotka reagujú na ktorýkoľvek elektronický obojok Canifugue.

 

Dĺžka obojku

Textilný obojok sa ľahko rozopína pomocou trojzubcovej spony, ktorá zároveň neumožní samovoľné odopnutie obojku. Dĺžka remienka je nastaviteľná v rozmedzí do 20 do 50 cm.

 

Parametre

Prijímač elektronického obojku je ľahký, s batériou váži iba 57 g. S nízkou hmotnosťou súvisia kompaktné rozmery 5,9 x 3,9 x 3,1 cm (šírka, výška, hĺbka).

 

V čom vám elektronický obojok pomôže?

Elektronický ohradník Canifugue MIX 2015 je výborným zariadením, ktoré pomôže udržať vášho psa vo vymedzenom teritóriu záhrady. S možnosťou rozšíriť ohradník až na dĺžku 2000 m je možné ohradiť tiež lúku alebo rozsiahlu pastvinu. Ohradník zároveň plní výchovnú funkciu. Po pár týždňoch výcviku pes pozná svoj vymedzený priestor, ktorý bude plne rešpektovať.

 

Obsah balenia:

  • 1x generátor impulzov s LCD displejom
  • 1x elektronický obojok
  • 1x balenie 100 m drôtu
  • 1x sada tréningových vlajočiek
  • 1x testovacia výbojka
  • 1x 3V CR2 batérie