Domáca protištekacia jednotka PetSafe

Pôvodne: 55.20 €
44.10 €
vrátane DPH
Dočasne vypredané
Zásielková spoločnosť Geis 14.10.2019
Spôsob nápravnej korekcie :: ultrazvuk
Nastavenie citlivosti na štekanie :: Nie
Napájanie :: 2 x 3V batérie
Nastavenie sily korekcie :: nie
(+421) 221 201 059

Jednotka proti štekaniu je zariadenie, ktoré využíva na zamedzenie štekania ultrazvuk. Balenie obsahuje 2 ks jednotiek, ktoré sa rozmiestnia v priestore pre lepšiu účinnosť.
Statická jednotka sa aktivuje vždy keď zabudovaný mikrofón zachytí psí štekot v dosahu 6-8 metrov. Zariadenie vyšle dvoj-sekundový ultrazvukový signál, ktorý môže počuť iba pes (frekvencia 20kHz, korekcia cca 120dB nepočuteľná pre ľudí). Vysielaný ultrazvuk by mal byť pre štekajúceho psa natoľko nepríjemný, aby prestal štekať. Zariadenie je najvhodnejšie pre domácnosť a malo by byť umiestnené čo najbližšie ku štekajúcemu psovi (do cca 3 metrov) a to v miestach kde pes najčastejšie šteká (pri dverách, pri okne ... a pod.)
Statická jednotka napomáha k odnaučeniu nadmerného štekania. Je vhodná pre väčšinu psíkov avšak nemusí byť účinná pre všetkých. Najlepšie je zvážiť citlivosť psíka na vonkajšie podnety a jeho povahu.
Ak vlastníte psa, ktorý neustále a nekontrolovateľne šteká, odporúčame Vám zakúpiť si samostatný obojok, najlepšie taký, ktorý využíva statickú korekciu, alebo osvedčený obojok so sprejom.

Výhody

Nevýhody

vhodný pre väčšinu psov
 vhodná do domácnosti, dosah je až 8 metrov
 korekcia ultrazvukom automaticky ak zachytí štekot
 možnosť aktivácie manuálne stlačením tlačidla

 má svetelnú kontrolku
 balenie obsahuje 2 ks jednotiek

 využíva ultrazvuk nepočuteľný človekom
 predĺžená záruka na 3 roky

 

korekcia iba ultrazvukom
 nemusí byť účinné na všetkých psov

 

Detekcia štekania

Pomocou mikrofónu na vzdialenosť až 8m.

 

 

Typ korekcie

Jednotka používa dvoj-sekundový ultrazvukový signál o sile 120dB, ktorý môže počuť iba pes (frekvencia 20kHz nepočuteľná pre ľudí). Vysielaný ultrazvuk by mal byť pre štekajúceho psa natoľko nepríjemný, aby prestal štekať.


Nastavenie obojku

Statická jednotka PetSafe je plne automatická a stačí ju len zapnúť. Jednotka sama rozpozná kedy psík šteká a to na vzdialenosť až 8m.

 

 

Batérie

Zariadenie používa 2 štandardné 3V baterky C2032. Súčasťou balenia sú 4ks bateriek. 2ks pre jedno zariadenie.

 

 

Vodotesnosť

Jednotka je určená do interiéru.

 


Plemeno

Je vhodná pre väčšinu psíkov avšak nemusí byť účinná pre všetkých. Najlepšie je zvážiť citlivosť psíka na vonkajšie podnety a jeho povahu.

 

Parametre

Ultrazvuková statická jednostka, obsahuje svetelnú kontrolku pre indikáciu korekcie a stav batérií. Jednotka sa dá umiestniť voľne na stôl, podlahu a podobne, alebo namontovať na stenu či iný povrch.

 

 

V čom vám elektronický obojok pomôže?

Elektronický protištekací obojok pomáha odnaučiť psa štekaniu a vytiu. Varovanie elektrostatickými impulzmi psa naučí, že štekanie je nežiaduce. Ak váš pes šteká na poštárku alebo susedov, potom ho s protištekacím obojkom tohto nešvaru ľahko odnaučíte.

 

Obsah balenia

  • Statická jednotka 2ks
  • Batérie C2032 - 4ks
  • Anglický návod
  • Český návod