Dogtra iQ CLIQ

147.80 €
vrátane DPH
Na objednávku - kontaktujte nás.
Dosah: 100 m
Vhodné pre psov:
Možnosť ovládať: 2
Funkcia: vibrácie + el. impulz
(+421) 221 201 059

Elektronický obojok Dogtra iQ CLIQ ako jediný kombinuje výcvikový obojok s praktickým klikrom, ktorý je kynológmi považovaný za jeden z najlepších výcvikových prostriedkov. Používanie klikru slúži ako signál k správne vykonanému povelu, po ktorom nasleduje odmena. Výcvikový obojok je vhodný pre všetky plemená psov.

Obojok Dogtra iQ CLIQ je vhodný pre výcvik na krátke vzdialenosti, dosah vysielača je 100 m. Intenzita elektrostatických impulzov je regulovateľná v 100 úrovniach. Okrem praktického klikru je prednosťou obojku možnosť ovládania až dvoch psov, plná vodotesnosť vhodná k ponorom a vďaka gumovému obojku odolnosť voči znečisteniu a mechanickému poškodeniu.

 

Výhody

Nevýhody

2 v 1 - kliker a elektronický obojok
100 úrovní intenzity elektrostatického impulzu
nízka hmotnosť prijímača
 plne vodotesný a odolný prijímač
 ovládanie až pre 2 psov
 dlhá výdrž batérií
 praktický gumový obojok

dosah 100 m
nemá vibrácie

 

Dosah obojku

Výcvikový obojok Dogtra iQ CLIQ je vhodný k výcviku na malé vzdialenosti, účinný dosah signálu je 100 m.

 

Typ korekcie

Obojok je vybavený korekciou elektrostatickými impulzmi, ktoré sú nastaviteľné v 100 úrovniach intenzity. Druhou výcvikovú pomôckou je praktický kliker, ktorý vydáva charakteristický zvuk určený na pochválenie psa.

 

Batérie

Vysielač aj prijímač elektronického obojku Dogtra iQ CLIQ sú napájané gombíkovými batériami, ktoré nie sú dobíjacie, zato podľa intenzity používania vydrží v prevádzke až 3 mesiace.

 

Vodotesnosť

Prijímač elektronického obojku je plne vodotesný a odolný voči poveternostným vplyvom i kúpaniu. Obojok znesie nielen zaťaženie vodou, ale tiež napríklad bahnom. Vďaka vodotesnosti môžete kedykoľvek prijímač umyť od nečistôt pod tečúcou vodou. Naproti tomu vysielač znesie krátkodobé zaťaženie zvýšenou vlhkosťou alebo dažďom.

 

Počet psov

Vysielač Dogtra iQ CLIQ umožňuje rozšírenie ovládania až na 2 psov. Jednoduché ovládanie je zaistené tlačidlom pre každého psa zvlášť.

 

Dĺžka obojku

Obojok je vyrobený z praktického a odolného gumového materiálu, ktorý psa nedráždi na pokožke, je odolný proti mechanickému poškodeniu a flexibilne nastaviteľný v dĺžke od 17 do 49 cm.

 

Parametre

Prednosťou obojku Dogtra iQ CLIQ je veľmi nízka hmotnosť iba 44 g. Nezanedbateľné tiež nie sú kompaktné rozmery prijímača 3,4 cm x 5,1 cm x 2, 9 cm (výška, šírka, hĺbka). Ľahký a veľmi dobre skladný je tiež vysielač, ktorý váži 44 g a disponuje rozmermi 12,6 cm x 4,3 cm x 2,5 cm (výška, šírka, hĺbka).

 

V čom vám elektronický obojok pomôže?

Výcvikový obojok Dogtra iQ CLIQ oceníte pri výcviku na krátke vzdialenosti. Zvuk klikru slúži pre odmenu psa za správne správanie. Naopak elektrostatický impulz oceníte pri upozornení psa na nesprávne správanie alebo zle vykonaný úkon. Vďaka kombinácii klikru a impulzov docielite efektívneho výcviku.