Dogtra 4500 EDGE

419.90 €
vrátane DPH
Na objednávku - kontaktujte nás.
Dosah: 1600 m
Vhodné pre psov:
Možnosť ovládať: 1
Funkcia: vibrácie + svetlo + zvuk
(+421) 221 201 059

Dogtra 4500 Edge je zástupcom profesionálnych výcvikových obojkov, v ktorých patrí k absolútnej špičke. Obojok je vhodný pre stredné a veľké psie plemená pre domáce, ale hlavne služobný, lovecký a športový výcvik.

Obojok disponuje dvoma druhmi korekcie - vibráciami a dlhým aj krátkym elektrostatickým impulzom, ktorý je nastaviteľný v širokej škále 127 úrovní. Použitie aj v extrémnych podmienkach umožňuje vodotesný a ponoriteľný prijímač. Výcvik na dlhé vzdialenosti umožňuje dosah vynikajúci dosah signálu na vzdialenosť 1 600 metrov.

Ergonomicky tvarovaný a pevný vysielač s ľahko dostupnými ovládacími prvkami poskytuje jednoduché ovládanie. Vysielač je možné ľahko ovládať aj v zimných rukaviciach. S vysielačom Dogtra 4500 Edge je možné vykonávať výcvik až u 4 psov naraz. Pre ich ľahké odlíšenie sú obojky vybavené svetelnou signalizáciou.

 

Výhody

Nevýhody

dosah 1 600 m
2 druhy korekcie - vibrácie, impulz
dlhý a krátky impulz
 127 úrovní intenzity
 podsvietený LCD displej
 vodotesný a ponoriteľný prijímač
 výcvik až 4 psov
 2 režimy svietiaceho prijímača
 výkonné batérie
 ľahké ovládanie

bez zvukového upozornenia
vyššia váha vysielača

 

Dosah obojku

Profesionálny výcvikový obojok Dogtra 4500 Edge vyniká extrémne dlhým dosahom na vzdialenosť 1 600 metrov.

 

Typ korekcie

Pre efektívny výcvik je obojok vybavený dvoma druhmi korekcie - vibráciami a dlhým aj krátkym elektrostatickým impulzom. Korekcie sú ľahko nastaviteľné v širokom spektre intenzity so 127 úrovňami.

 

Batérie

Prijímač výcvikového obojku je napájaný výkonnou nabíjateľnou Li-Pol batériou s kapacitou 500 mAh. Vysielač je vybavený dobíjacou Li-Pol batériou s kapacitou 850 mAh. Podľa intenzity používania vydrží batéria 3 až 7 dní. Vďaka rýchlemu nabíjaniu sú pripravené na ďalšie používanie v priebehu dvoch hodín.

 

Vodotesnosť

Elektronický obojok je plne vodotesný a ponoriteľný až do hĺbky 1 m. Vďaka svojej konštrukcii a zapínaniu pomocou magnetu je obojok vhodný pre používanie v náročných terénnych podmienkach. Ako jeden z mála vysielačov je vysielač Dogtra 4500 Edge plne vodotesný.

 

Počet psov

S vysielačom možno naraz vykonávať výcvik až so 4 psami zároveň. Podmienkou je prikúpenia samostatných elektronických obojkov. Jednoduché prepínanie medzi ovládaním psov je zaistené tlačidlom.

 

Svetelné rozlíšenie

Aby ste v prípade výcviku viac psov rozlíšili ovládanie jednotlivých psov, je možné vyberať zo 4 farebných variantov obojkov. Pre výcvik v noci navyše obojky umožňujú svietiť/blikať v 2 režimoch a v 4 voliteľných farbách.

 

Dĺžka obojku

Praktický a ľahko čistiteľný obojok je flexibilne nastaviteľný v dĺžke od 20 do 60 cm. Dĺžka je vhodná pre malé aj veľké plemená psov. V prípade potreby dodania dlhšieho obojku, môžeme vám remienok vymeniť za obojok s dĺžkou 75 cm. Vašu požiadavku nám oznámte pri objednaní.

 

Parametre

Prijímač vyniká malými rozmermi 4,1 cm x 6,9 cm x 4,7 cm (výška, šírka, hĺbka) a hmotnosťou 110 g, ktorá psa nijako nezaťažuje ani neobťažuje pri nosení. Ergonomicky tvarovaný vysielač váži 185 g a jeho rozmery sú 13,8 cm x 4,7 cm x 4,3 cm (výška, šírka, hĺbka).

 

V čom vám elektronický obojok pomôže?

Špičkový výcvikový obojok Dogtra 4500 Edge slúži k efektívnemu kynologickému výcviku pre športové, služobné, lovecké aj armádne využitie. S obojkom psa ľahko naučíte základným i pokročilým povelom, ktoré môžete trénovať aj v extrémnych podmienkach a na veľmi dlhé vzdialenosti. Súčasne tiež vášho psa ľahko odnaučíte zlozvykom v podobe obťažovania iných psov, utekania za zverou alebo ťahania za vodítko.