Dogtra 3500NCP

370.00 €
vrátane DPH
Na objednávku - kontaktujte nás.
Dosah: 1600 m
Vhodné pre psov:
Možnosť ovládať: 2
Funkcia: vibrácie + el.impulz
(+421) 221 201 059

Výcvikový obojok Dogtra 3500NCP patrí medzi najlepšie modely vo svojej rade. Obojok je vhodný pre stredné a veľké plemená psov a uplatnenie nájde hlavne v náročnom loveckom, športovom a služobnom výcviku.

Dogtra 3500NCP vyniká dlhým dosahom až na vzdialenosť 1 600 metrov. Pre efektívny výcvik je vybavený dvoma druhmi korekcie - vibráciami a dlhým aj krátkym elektrostatickým impulzom, ktorý je nastaviteľný v 127 úrovniach intenzity. Vďaka vodotesnému obojku možno vykonávať výcvik aj za zlého počasia.

Ľahké ovládanie až dvoch psov umožňuje moderný vysielač s podsvieteným LCD displejom. Na displeji je zobrazený stav napätia, sila signálu a intenzita korekcie.

 

Výhody

Nevýhody

dosah 1 600 m
2 druhy korekcie - vibrácie, impulz
dlhý a krátky impulz
 127 úrovní intenzity
 podsvietený LCD displej
 vodotesný a ponoriteľný prijímač
 výcvik až 2 psov
 výkonné batérie
 ľahké ovládanie

bez zvukového upozornenia

 

Dosah obojku

Elektronický obojok Dogtra 3500NCP vyniká profesionálnym dosahom na vzdialenosť 1 600 metrov. Vďaka tomu môžete vykonávať výcvik aj v členitom teréne lesov a na rozľahlých lúkach a poliach. Terénne nerovnosti môžu čiastočne znížiť dosah obojku.

 

Typ korekcie

Prijímač disponuje vibráciami a dlhým aj krátkym elektrostatickým impulzom, ktorý je ľahko nastaviteľný v 127 úrovniach intenzity. S touto širokou škálou intenzity docielite dostatočne jemných korekcií presne na mieru vášho psa.

 

Batérie

Prednosťou elektronického obojku Dogtra 3500NCP sú výkonné dobíjacie Li-Pol batérie s kapacitou 800 mAh. Rovnaký typ batérií napája prijímač aj vysielač. V prevádzke vydrží až 7 dní. Rýchlonabíjanie umožňuje batériu plne nabiť do dvoch hodín.

 

Vodotesnosť

Prijímač výcvikového obojku Dogtra je plne vodotesný a ponoriteľný do hĺbky 1 m. Vďaka vodotesnosti je prijímač vhodný pre použitie v extrémnych podmienkach lesov s bahnitým terénom alebo mokrých pastvín. Vysielač oproti prijímaču nie je určený na ponory, znesie zaťaženie zvýšenou vlhkosťou a krátkodobým dažďom.

 

Počet psov

S vysielačom Dogtra možné naraz vykonávať výcvik až u dvoch psov súčasne. Podmienkou je prikúpenie druhého výcvikového obojku.

 

Dĺžka obojku

Kvalitný plastový obojok sa ľahko čistí a vďaka nastaviteľnej dĺžke od 20 cm do 50 cm je vhodný takmer pre všetky psie plemená, okrem úplne najmenších.

 

Parametre

Prijímač váži 120 g a disponuje kompaktnými rozmermi 3,5 cm x 3,5 cm x 7,6 (výška, šírka, hĺbka). Vysielač s hmotnosťou 85 g a rozmermi 10,8 cm x 5,5 cm x 2,4 cm/výška, šírka, hĺbka) sa veľmi dobre drží v ruke a bez ťažkostí sa ho schováte do každého vrecka.

 

V čom vám elektronický obojok pomôže?

Výcvikový obojok Dogtra 3500 NCP slúži pre základný i profesionálny kynologický výcvik. Pre svoj výborný dosah a pokročilé funkcie nachádza uplatnenie v služobnom, armádnom, záchranárskom aj športovom výcvikovom odvetví. S obojkom psa efektívne naučíte základné i pokročilé povely a tiež ho odnaučíte zlozvykom, akým môže byť utekanie za zverou, ťahanie za obojok alebo skákanie na ostatné psy.