Dogtra 1210NCP

337.90 €
vrátane DPH
Na objednávku - kontaktujte nás.
Dosah: 1200 m
Vhodné pre psov:
Možnosť ovládať: 1
Funkcia: vibracie + el.impulz
(+421) 221 201 059

Elektronický obojok Dogtra 1210NCP je so svojim mimoriadne vysokým dosahom 1 200 m určený predovšetkým pre lovecký, služobný alebo pastiersky výcvik. Vďaka vodotesnému a ponoriteľnému prijímaču, môžete výcvik vykonávať aj za nepriaznivého počasia alebo v náročnom teréne.

Ľahké ovládanie umožňuje moderný vysielač s výborne rozmiestnenými ovládacími tlačidlami. Podsvietený a prehľadný displej zobrazuje intenzitu korekcie, stav napätia a silu signálu. Prikúpením druhého elektronického obojku môžete s vysielačom vykonávať výcvik u dvoch psov súčasne. Súprava elektronického obojku je dodávaná v praktickom a pevnom kufríku.

 

Výhody

Nevýhody

dosah 1 200 m
2 druhy korekcie - vibrácie, impulzy
dlhý a krátky impulz
 127 úrovní intenzity
 vodotesný a ponoriteľný prijímač
 podsvietený LCD displej
 výcvik až 2 psov

nemá zvukové upozornenie
mierne vyššia rozmery prijímača

 

Dosah obojku

Jednou z hlavných predností profesionálneho elektronického obojku Dogtra 1210NCP je účinný dosah 1 200 m.

 

Typ korekcie

Pre upozornenie na nevhodné správanie psa je obojok vybavený vibráciami a elektrostatickými krátkymi aj dlhými impulzmi. Oba druhy korekcie sú nastaviteľné v jemnej škále citlivosti s 127 úrovňami intenzity.

 

Batérie

Vysielač obojku je napájaný nabíjacími Ni-MH batériami s dostatočnou kapacitou 350 mAh. Prijímač je tiež vybavený nabíjacou Ni-MH batériou s kapacitou 400 mAh. Batérie v prijímači aj vo vysielači vydržia v intenzívnej prevádzke až 7 dní.

 

Vodotesnosť

Použitie v extrémnych podmienkach a za nepriaznivého počasia umožňuje vodotesný a ponoriteľný obojok. Bezpečná hĺbka ponorenia, pri ktorej je garantovaná funkčnosť obojku, je 1 m.

 

Počet psov

Ak si prajete vykonávať súčasný výcvik dvoch psov, umožňuje Dogtra rozšírenie o druhý výcvikový obojok. Spárovanie nového obojku je rýchle a jednoduché. Proti vzájomnému rušeniu sú obojky chránené plávajúcimi kódmi.

 

Dĺžka obojku

Pevný plastový obojok výborne drží na krku, ľahko sa čistí a je flexibilne nastaviteľný v dĺžke od 20 cm do 70 cm.

 

Parametre

Prijímač s hmotnosťou 90 g a rozmermi 3 cm x 5,8 cm x 4,2 cm (výška, šírka, hĺbka) psa nezaťažuje a neobmedzuje v pohybe. Vysielač vyniká svojimi malými rozmermi 11,2 cm x 4 cm x 3 cm (výška, šírka, hĺbka) a nízkou hmotnosťou 112 g.

 

V čom vám elektronický obojok pomôže?

Praktický elektronický obojok Dogtra 1210NCP využijete pri základnom i profesionálnom výcviku. S pokročilými funkciami, dvoma druhmi korekcie a dosahom na 1 200 m zvládnete profesionálny kynologický výcvik pre hobby, služobné i pastierske účely. S obojkom psa ľahko odnaučíte tiež zlozvykom, ako napríklad ťahanie za obojok, utekanie z dohľadu pána alebo skákanie na ľudí.