Aetertek AT-918C

Pôvodne: 189.90 €
147.90 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 26.11.2019 *
* Pokiaľ tovar objednáte dnes do 12:00
Dosah: 550 m
Vhodné pre psov: 5 - 65 Kg
Možnosť ovládať: až 2 psov
Funkcia: zvuk + vibrácie + el.impulz + protištekací mód
(+421) 221 201 059

Inovovaný model Aetertek AT-918 - nové materiály, väčšia výdrž akumulátora, bezkontaktné zapínanie

Nový model AT-918C dostal do výnku lepšie a odolnejšie materiály, väčšiu kapacitu nabíjacieho akumulátora a hlavne prijímač neobsahuje mechanické súčasti. Zapínanie a vypínanie sa vykonáva priložením magnetu, zabudovaného v ovládači.

Elektronický obojok Aetertek AT-918C patrí k absolútnej špičke výcvikových obojkov. Obojok je určený predovšetkým pre profesionálne výcvik. Elektronický obojok vyniká veľmi nízkou hmotnosťou, pokročilými funkciami a vysoko odolnou konštrukciou prijímača, ktorý je vhodný aj pre použitie v extrémnych podmienkach. Zároveň obojok disponuje integrovaným protištěkacím módom.

Výcvikový obojok Aetertek AT-918 disponuje zvýšeným dosahom na 550 m. Vysielač s moderným vzhľadom umožňuje jednoduché ovládanie každej funkcie prostredníctvom jednotlivých tlačidiel. Intenzitu zvukových, vibračných či elektrostatických výstrah možno v deviatich úrovniach jednoducho nastaviť otočným kolieskom.

Výhody   

Nevýhody

inteligentný protištěkací mód
3 druhy korekcí
9 úrovní intenzity impulzov
vodotesný prijímač
zvýšený dosah na 550 m
ergonomicky tvarovaný vysielač
jednoduché ovládanie
výcvik až dvoch psov naraz
nabíjací Li-Ion batéria

nižšia výdrž prijímača na jedno nabitie 3-5 dni
mierne väčšia hmotnosť prijímača
neobsahuje displej
Dosah obojku

Dosah obojku

Výcvikový obojok Aetertek AT-918C disponuje zvýšeným dosahom až na 550 m. Vďaka tomu môžete vykonávať voľný výcvik na poliach a lúkach.
 

Typ korekcie

Elektronický výcvikový obojok Aetertek AT-918C umožňuje pracovať s tromi druhmi korekciou - zvykových znamením, vibráciami a elektrostatickým impulzom. Intenzitu impulzu je možné na vysielači ľahko nastaviť v 9 úrovniach.
 

Protištěkací mód

Značkové obojky Aetertek ako jediné kombinujú funkcie výcvikového a protištěkacího obojku. Sú totiž vybavené automatickým inteligentným protištěkacím módom s ktorým psa ľahko odnaučíte štekanie. Protištěkací mód je možné kedykoľvek deaktivovať.
 

Batérie

Vysielač aj prijímač elektronického obojku Aetertek AT-918C sú napájané dobíjacie Li-Ion batériou s kapacitou 650 mAh. Prednosťou týchto batérií je rýchle nabitie, nízka hmotnosť a výdrž vo vysielači až 14 dní. V prijímači, podľa intenzity výcviku, vydrží batéria 3 - 5 dní.
 

Vodotesnosť

Konštrukcia prijímača je špeciálne navrhnutá, aby odolala mechanickému poškodeniu. Na rozdiel od ostatných prijímačov, ktoré znesú iba zaťaženie vlhkosťou či dažďom je tento prijímač 100% vodotesný. Váš pes sa tak môže bez obáv kúpať, bez toho aby došlo k zničeniu prijímača.
 

Počet psov

S vysielačom možno spárovať aj druhý obojok a vykonávať tak výcvik s dvoch psov naraz.

 

Dĺžka obojku

Aetertek AT-918 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Výborne drží na krku a psíkovi jeho nosenie nerobí problémy. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65cm.

 

Parametre

Prijímač váži optimálnych 56 ga vyniká kompaktnými rozmery 7,5 cm x 4 cm x 3,5 cm (šírka, výška, hĺbka). Ergonomicky tvarovaný vysielač sa veľmi dobre drží v ruke, váži tiež 56 ga disponuje rozmermi 5 cm x 10 cm x 3,5 cm (šírka, výška, hĺbka).

Načo vám elektronický obojok pomôže?


Elektronický obojok Aetertek AT-918 je vhodný pre profesionálne i hobby výcvik. Tento typ obojkov sa používa k výcviku záchranárskych, policajných aj armádnych psov. Obojok slúži ako k docvičeniu základných cvikov, ktorými sú chôdza pri nohe alebo odloženie psa na povel "zostaň". Zároveň je obojok vhodný aj pre úplne začínajúcich výcvik. S elektronickým obojkom tiež odnaučíte psa zlozvykom, ktorými sú štekanie, skákanie na ľudí, alebo utekanie za zverou.


Obsah balenia:


    1x ovládač
    
1x prijímač
    1x nastaviteľný obojok
    
1x EÚ nabíjačka
    
1x CZ návod
    
1x ENG návod
    
1x testovacie dióda