Aetertek AT-216D

Pôvodne: 159.90 €
140.90 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 26.11.2019 *
* Pokiaľ tovar objednáte dnes do 12:00
Dosah: 550 m
Vhodné pre psov:
Možnosť ovládať: 3
Funkcia: zvuk + vibrácie + el. impulz
(+421) 221 201 059

Výcvikové obojky Aetertek patria k nejlepším produktom na trhu. Nový inovovaný model Aetertek AT-216D je toho priamym dôkazom. Oproti modelu AT-216S ktorého je nástupcom, obsahuje menšie prijímač s magnetickým zapínaním a vypínaním a dlhšiu výdrž prijímača na jedno dobitie. Elektronický obojok Aetertek AT-216D je plne vodotesný a ponorný až do hĺbky 1m, jeho dosah je až 550 m a veľmi ľahko sa ovláda.

Zjednodušené ovládanie umožňujú tlačidlá, ktoré sú pridelené pre každú funkciu zvlášť. Vďaka tomu sa v ovládaní nezmýlite. S nastaviteľnou intenzitou impulzov v 7 úrovniach je obojok vhodný pre všetky psy s hmotnosťou od 5 do 65 kg.

Prednosťou vysielača výcvikového obojku Aetertek AT-216D je možnosť ovládať až troch psov naraz. Jednotlivé prijímače sú vybavené plávajúcimi kódmi, ktoré zaistia bezpečné použivánie bez rušenia ostatnými zariadeniami.
 

Výhody   

Nevýhody

dosah 550 m
7 úrovní intenzity
ľahký prijímač napájaný nabíjacou Li-Ion batériou
plávajúce kódy pre ochranu proti rušeniu
vodotesný a ponorný prijímač
možnosť ovládať až 3 psov
každá funkcia má vlastné tlačidlo
jednoduché ovládanie
ľahký prijímač

ovládač nemá displej
vysielačka nie je vodotesná

 

 

Dosah obojku

Elektronický obojok Aetertek AT-216D disponuje zvýšeným dosahom až na 550 m. Zvýšený dosah oceníte prevažně na poliach a lúkach, kedy sa ľahko môže stať, že pes odbehne ďalej, než je potrebné.Typ korekcie

Výcvikový obojok pracuje s troma druhmi korekcií – zvukovým znamením, vibráciou a elektrostatickými impulzmi. Intenzita korekcií je nastaviteľná v 7 úrovniach.Batérie

Vysielač napája klasická 9V batéria, ktorej výdrž je niekoľko týždňov. Prijímač elektronického obojku napája dobíjacia Li-Ion batéria. Plne nabitá batéria podľa intenzity výcviku vydrží niekoľko dní.


Vodotesnosť

Prijímač elektronického obojku je vodotesný. Nepoškodí ho zvýšená vlhkosť, sneh, ani dážď. Obojok je určený i k ponorom pod vodnú hladinu.


Počet psov

Ako jeden z mála výcvikových obojkov dokáže vysielač Aatertek AT-216D naraz ovládať až 3 psov. Kolízii jednotlivých signálov bránia plávajúce kódy.

 

Dĺžka obojku

Prijímač je uchytený na kvalitnom a mäkkom plastovom obojku, ktorý výborne drží na krku a psa neškriabe. Dĺžka je flexibilne nastaviteľná od 10 až po 65 cm.


Parametre

Prijímač vyniká kompaktnými rozmermi 7 cm x 3,5 cm x 2,5 cm (šírka, výška, hĺbka) a nízkou hmotnosťou 55 g. Ergonomicky vysielač veľmi dobre padne do ruky, váži približne 90 g a jeho rozmery sú 4,5 cm x 10,5 cm x 2,5 cm (šírka, výška, hĺbka).

 K čomu vám elektronický obojok pomôže?

Výcvikový obojok Aetertek AT-216D využijete pri začínaní nového výcviku, ale i pri docvičovaní psa náročným povelom. S obojkom jednoducho zamedzíte, aby váš pes pri prechádzkach utekal za zverou, skákal na ľudí alebo sa inak nevhodně správal.  S elektronickým obojkom a dôsledným výcvikom si pes skoro uvedomí, aké správanie sa od neho neočakáva.


Technické parametre

Dosah obojku 550 metrov
Počet psov až pre 3 psov
Druh korekcie impulz + vibrácia + zvuk
Vodotesnosť ponoriteľný do 1 metra
Nastavenie vibrácií 1 úroveň
Nastavenie zvuku 1 úroveň
Nastavenie impulzov 7 úrovní
Protištekací mód nie
Displej nie
Dĺžka obojku 20 až 65cm
Doba nabíjania vysielača nenabíjací
Doba nabíjania prijímača 2 až 4 hodiny
Výdrž vysielača 1 až 3 mesiace
Výdrž prijímača 3 až 7 dní
Rozmer prijímača š.7 x v.3,5 x h.2,5 cm
Rozmer vysielača š.4,5 x v.10,5 cm x h.2,5 cm
Hmotnosť prijímača 55 gramov
Hmotnosť vysielača 90 gramov
Napájanie prijímača dobíjací akumulátor
Napájanie vysielača 9V batéria
Batéria v prijímači 450mAh
Batéria vo vysielači 9V batéria
Frekvencia 433,92 MHz