Aetertek AT-211D Mini

Vhodné pre najmenšie psy s váhou do 4kg
Pôvodne: 149.90 €
109.90 €
vrátane DPH
Skladom
Zásielková spoločnosť Geis 26.11.2019 *
* Pokiaľ tovar objednáte dnes do 12:00
Dosah: 350 m
Vhodné pre psov: 3,6 - 50 kg
Možnosť ovládať: až 2 psov
Funkcia: zvuk + vibrácie + el.impulz
(+421) 221 201 059

Výcvikový obojok Aetertek GT-211D  je najmenším a najľahším elektronickým obojkom na trhu. Jedná se o vylepšený model AT-211 SW mini. Pre svoju nízku váhu 30 g a miniatúrne rozmery je obojok vhodný pre malé plemená psov ako je jorkšír, bišónik, čivava alebo mačky. Obojok je ale vhodný aj pre väčšie plemená psov a to do váhy až 40kg.

Elektronický obojok GT211D pracuje na princípe zvukovej, vibračnej výstrahy a elektrostatickej korekcie. S týmto upozornením si váš domáci mazlíček skoro uvedomí, čo robí zle. Výcvik sa tak stane jednoduchším.

Výcvikové pomôcky od firmy Aetertek vynikajú jednoduchým ovládaním, keď pre každú funkciu je pridelené zvláštne tlačidlo. Vodeodolnému prijímaču nevadí mokrá tráva, dážď ani sneh. Aby po skončení výcviku nedochádzalo k vybíjaniu batérie, je možné elektronický obojok jednoducho tlačidlom vypnúť.
 

Výhody   

Nevýhody

priaznivá cena
miniatúrne rozmery prijímača
veľmi nízka hmotnosť
podsvietený LCD displej
výkonné li-ion batérie
10 úrovní nastavenia intenzity
jednoduché ovládanie

nie je určený k ponoreniu do vody
štandardný dosah 350m
ovládanie max. 2 psov
rýchlejšie vybíjanie batérie

 

 

Dosah obojku

Dosah elektronického obojku Aetertek 211D je praktických 350 m. Tato vzdialenosť bezpečne postačuje na cvičenie psov na uzavretých cvičištiach aj vo voľnom priestore na lúkách a poliach.Typ korekcie

Obojok disponuje zvukovým znamením, vibráciou a elektrostatickým impulzom. Intenzitu všetkých znamení je možné jednoducho regulovať tlačidlom v desiatich úrovniach.Batérie

Vysielač aj prijímač sú napájené dobíjacími Li-Ion batériami, ktoré vynikajú dlhou životnosťou a vysokou kapacitou 450 mAh. Vysielač v prevádzke vydrží až 14 dní. Batéria v prijímači sa podľa intenzity výcviku vybíja po 2 - 3 dňoch.


Vodotesnosť

Prednosťou prijímača Aetertek 211D je vodeodolnosť. Konštrukcia prijímača znesie zaťaženie zvýšenou vlhkosťou a dažďom. Prijímač však nie je určený k ponoreniu do vody.


Počet psov

S vysielačom dodávaným k elektronickému obojku Aetertek 211D je možné ovládať až dva psy naraz. Podmienkou je prikúpenie samostatného elektronického obojku.

 

Dĺžka obojku

Obojok je vyrobený z mäkčeného plastu, takže psíkovi nevadí pri nosení a nespôsobuje otlačeniny. Pre prispôsobenie veľkým aj malým plemenám psov je možné dĺžku obojku nastaviť od 10 do 30 cm alebo od 20 do 65 cm.


Parametre

Najmenší prijímač na trhu sa môže pochváliť rozmermi 5,5 cm x 2,5 cm x 1,8 cm (šírka, výška, hĺbka) a nízkou váhou iba 30 g. Kompaktné rozmery vysielača sú 4 cm x 8 cm x 1,5 cm (šírka, výška, hĺbka) s váhou 32 gramov.


Podsvietený displej

Prehľadný podsvietený displej umožňuje jednoduchú kontrolu nad funkciami elektronického obojku. Vysielač zobrazuje typ korekcií, ich intenzitu, počet ovládaných psov, silu signálu a stav batérie.


K čomu vám obojok pomôže?

Elektronický obojok pomáha vo všetkých fázach výcviku. Či ide o naučenie klasických povelov sadni, ľahni, zostaň alebo odnaučenie zlozvykov, akými môže byť ťahanie za obojok, utekanie za zverou alebo štekanie.
 

Technické parametre

Dosah obojku 350 metrov
Počet psov až pre 2 psy
Druh korekcie zvuk + vibrácia + el.impulz
Vodotesnosť vodeoodolný (dážď, sneh)
Nastavenie vibrácií 1 úroveň
Nastavenie zvuku 1 úroveň
Nastavenie impulzov 10 úrovní
Protištekací mód nie
Displej LCD podsvietený
Dĺžka obojku 10 až 65cm
Doba nabíjania vysielača 2 hodiny
Doba nabíjania prijímača 2 hodiny
Výdrž vysielača až 14 dní
Výdrž prijímača 1 až 3 dni
Rozmer prijímača š.5,5 x v.2,5 x h.1,8 cm
Rozmer vysielača š.4 x v.8 cm x h.1,5 cm
Hmotnosť prijímača 30 gramov
Hmotnosť vysielača 32 gramov
Napájanie prijímača dobíjací akumulátor
Napájanie vysielača dobíjací akumulátor
Batéria v prijímači 250mAh
Batéria vo vysielači 450mAh
Frekvencia 433,92 MHz